Ben mi yanlış düşünüyorummm?

Ayrıldım çok şükür kurtuldum arkadaşım.
Ondan sonra yaşadığım olay da onun kadar ilginç içim de tutamicam kısaca bahsedeyim.
Kuzenlerim gelmişti kuzenim kardeşim falan akşam tatlı yemeye çıkıcaz bir anda gelişti haber vermeden çıksam kıyameti koparır kapıda beni bekliyorlar ki aradım meşgul birkaç dk sonra tekrar aradım açtı ablamla konuşuyorduk annemle birlikte görüntülü dedi annesi de yanında zaten akşama kadar on defa aramışımdır hepsinde ablasıyla konuşuyorlar annesiyle birlikte neyse annesine dedi sen kendi telefonundan konuş ordan arasın tm dedi bende duyuyorum telfnun ucunda annesinin tel hoparlör de annesi şey aradı da burda konuşalım dedi ne arıyor ya meşgul işte bizim konuşmamız bitecek öyle o konuşacak hayırdır oluyor yani hayırdır aynen böyle dedi duydum o da abla ayıp oluyor kız duyuyor demedi aksine ablan ne diyor oyle ya her şeye karışacak mı böyle sen bu şekilde Bi yuva kuramazsın bu ablayla dedim sen kimsin benm ablam hakkında konuşuysn benden uzak ol asla karşıma çıkma deyip her yerden engelledi bende bu anı beklyrdm bu da Bi sebep oldu iyi oldu bende engelledim kafam da bitirdim bu olaydan sonra.
Neyse ki çocuk ayrılmış da engellemiş öylece devam edecekmişsin hiç ayrılacağın yokmuş. Demek ki insanlar ayaklarıyla böyle gidiyor belaya

Merhaba arkadaşlar ben erkek arkadaşımın ailesiyle tanışmaya gittim. Babası vefat etmiş evde annesi ablası ve ablasının iki tane küçük çocuğu vardı.
Erkek arkadaşımla beraber gittik kapıyı ablası açtı onunla daha önce tanışmıştık onlar mutfağa gitti ben annesinin yanına salona girdim oturuyordu 60 yaşında falan kadın yerinden hiç kalkmadı ben gittim elini öptüm nasılsın teyze dedim tek konuşmamız bu oldu sonra yemeğe geçtik ben evde yaptığım börekten getirmiştim çocuklara boyama kitabı annesine de kase takımı aldım elim boş gitmek istemedim normalde tatlı falan alırdım orda bir plan değişikliği oldu neyse . Kalktık çay bulaşık falan derken ben de yardım ettim tatlı çay içtik oturduk ben çocuklarla oynuyorum çocuklar beni sevdi oynayalım deyip durdular. ama annesi hiç bir şekilde ne bir soru sordu ne konuştu nesin kimsin ne iş yaparsın hiç bir şey konuşmadı erkek arkadaşım da aynı şekilde gidip uzağa oturuyor benimle konuşmuyor sebebini sorunca ben ailemin yanında utanırım diyor ama ortak tanıdığımız sensin ve senin ailen diyorum hiç utanacak bir insan da değil her neyse saat 22.30 oldu herkesin uykusu geldi birazdan kalkalım diye mesaj attım benimkine oturuyorken annesi kalktı benim çok uykum geldi valla yatcam iyi geceler deyip gitti. Ben orda oturup dururken kalkması mı tuhaf hadi kalktın kızım kusura bakma ayağına sağlık yine gel buyur falan hiç bir şey demedi ben çok şaşırdım belli etmedim bir kaç gün sustum sonra erkek arkadaşıma sordum bana hiç bişey sormaması konuşmaması ben kalkmadan gidip yatması bana özel bişey mi hep mi böyle normal mi bu diye bana göre normal senin dersin ne ailemle sen bişey bulmak için uğraşıyorsun hadi bakalım gibi şeyler söyledi zaten varsa yoksa ailesini düşünen biri bunu kendi de dile getiriri sürekli önce annem ve ablalarım diye ona da tamam dedim ailesi herkesin değerlidir ama arkadaşlar bunlar normal mi ben mi abartıyorum ya?
Aklın varsa bu ilişkiyi bitir derim
Ama muhtemelen yapmayacaksın
O zaman bu aileyle yüzgöz olma

Kalktık çay bulaşık falan derken ben de yardım ettim
sacmalik bir. sen o evdeki misafirsin. sevgilin sana servise yardima gitti mi de sen gittin? resmen "kadinim ben ezigim, sevgilim ev sahibi ama hizmetini ben yapayim" demissin.
erkek arkadaşım da aynı şekilde gidip uzağa oturuyor benimle konuşmuyor
sacmalik iki. adam seni ortaya atmis, ilgilenmemis bile, yabanci gibi takilmis. iyi salonda durmus, sıkılıp odasina gitmemis
saat 22.30 oldu herkesin uykusu geldi birazdan kalkalım diye mesaj attım benimkine oturuyorken annesi kalktı benim çok uykum geldi valla yatcam iyi geceler deyip gitti.
sacmalik üç. kadin size bu kadar deger vermis iste
bana göre normal senin derdin ne ailemle sen bişey bulmak için uğraşıyorsun hadi bakalım gibi şeyler söyledi
sacmalik dört. balik bastan kokmuş.
varsa yoksa ailesini düşünen biri bunu kendi de dile getiriri sürekli önce annem ve ablalarım diye
bunlar sadece o akşam için anlattıklarım çocuğun küfürleri hakaretleri asıl konu geride ben sadece ailesinin yaptığı davranışları sormak istedim kendisi tamamen narsist ailesinin davranışlarına bakınca onlar da kibirli
sacmalik bes alti yedi. ama bu sacmalik senin hala daha sevgilim demen. ailen seni eldivenle mi sevdi, bu nasil bir sevgi acligi da bu adami bu halini bile bile hayatina aliyorsun. bir de ciddi iliski diye ailesiyle tanismaya gitmissin. cok mu meraklisiniz mutsuz olmaya, beyniniz sizi nasil yonlendiriyor da şöyle salak ilişkiler yasiyorsunuz cidden anlayamiyorum

Merhaba arkadaşlar ben erkek arkadaşımın ailesiyle tanışmaya gittim. Babası vefat etmiş evde annesi ablası ve ablasının iki tane küçük çocuğu vardı.
Erkek arkadaşımla beraber gittik kapıyı ablası açtı onunla daha önce tanışmıştık onlar mutfağa gitti ben annesinin yanına salona girdim oturuyordu 60 yaşında falan kadın yerinden hiç kalkmadı ben gittim elini öptüm nasılsın teyze dedim tek konuşmamız bu oldu sonra yemeğe geçtik ben evde yaptığım börekten getirmiştim çocuklara boyama kitabı annesine de kase takımı aldım elim boş gitmek istemedim normalde tatlı falan alırdım orda bir plan değişikliği oldu neyse . Kalktık çay bulaşık falan derken ben de yardım ettim tatlı çay içtik oturduk ben çocuklarla oynuyorum çocuklar beni sevdi oynayalım deyip durdular. ama annesi hiç bir şekilde ne bir soru sordu ne konuştu nesin kimsin ne iş yaparsın hiç bir şey konuşmadı erkek arkadaşım da aynı şekilde gidip uzağa oturuyor benimle konuşmuyor sebebini sorunca ben ailemin yanında utanırım diyor ama ortak tanıdığımız sensin ve senin ailen diyorum hiç utanacak bir insan da değil her neyse saat 22.30 oldu herkesin uykusu geldi birazdan kalkalım diye mesaj attım benimkine oturuyorken annesi kalktı benim çok uykum geldi valla yatcam iyi geceler deyip gitti. Ben orda oturup dururken kalkması mı tuhaf hadi kalktın kızım kusura bakma ayağına sağlık yine gel buyur falan hiç bir şey demedi ben çok şaşırdım belli etmedim bir kaç gün sustum sonra erkek arkadaşıma sordum bana hiç bişey sormaması konuşmaması ben kalkmadan gidip yatması bana özel bişey mi hep mi böyle normal mi bu diye bana göre normal senin dersin ne ailemle sen bişey bulmak için uğraşıyorsun hadi bakalım gibi şeyler söyledi zaten varsa yoksa ailesini düşünen biri bunu kendi de dile getiriri sürekli önce annem ve ablalarım diye ona da tamam dedim ailesi herkesin değerlidir ama arkadaşlar bunlar normal mi ben mi abartıyorum ya?
Lütfen kendinize değer verin, böyle bir aile siz evlendikten sonra o tavırların daha fazlasını yapar. Ve herhangi bir mahçubiyet hissetmeyen erkek arkadaş…tüm bunlar evlendiğinizde daha fazlasıyla olacak emin olun

Lütfen kendinize değer verin, böyle bir aile siz evlendikten sonra o tavırların daha fazlasını yapar. Ve herhangi bir mahçubiyet hissetmeyen erkek arkadaş…tüm bunlar evlendiğinizde daha fazlasıyla olacak emin olun
Çok haklısınız mahcumiyet asla yok inanılır gibi değil abla sus ayıp oluyor diyeceğine beni suçladı

X