Öğretmenin Davranışı

Var tabii her dönem sapığı da manyağı da dolu. Yaşanılan yerin de büyük etkisi var. Nüfus azdı, karışık ırklar yok denecek kadar azdı. Bunun da etkisi büyük. Benim çocukluğumda şehrimin nüfusu 1,5 milyonken şu anda 5 milyon. Yarısı da tehlikeli sayılabilecek mültecidir Allah bilir. Şimdi ben oğlumu sokağa salamam,devlet okulunda da okutamam mesela. Ama beni annem babam devlet okulunda okuttu. Güvenlik sıkıntısı yoktu çünkü mahallede,anahtar vermişlerdi bana ilkokula başladığım yıl. Kapıyı açar girerdim eve,kendi kendime ödev yapardım akşama kadar. Şimdi bunun uygulanabilirliği yok mesela. İstediği kadar eskiden duyulmuyor olsun, şimdiki zamanın rezilliği ve sıkıntısı hiç bir zaman olmamıştı bana göre de.
kesinlikle nüfustaki saçma sapan artışlar, abuk sabuk popülasyonların da aramıza karışması çok etkili oldu
bi de şu da olabilir, emin değilim hukukçular bilir aslında ama sesli düşünüyorum: belki yargı ve hukuk sisteminde zaman içerisinde bazı açıklar meydana geldiyse, o konuda da bişeyler suçluların yararına olacak şekilde değiştiyse şu anda kötülüğün daha fazla olması şeklinde sirayet etmiş olabilir
gerçi çok eskiden de saçma sapan aflarla salınanlar oldu o başka konu
dediğim gibi bu kısımdan emin değilim
bu arada bu konuyu yapay zekaya sordum, aklıma takıldı :KK70: şöyle bi cevap verdi

Eklentiler

• Ekran Resmi 2024-09-20 18.27.51.png
    Ekran Resmi 2024-09-20 18.27.51.png
    188,9 KB · Görüntüleme: 5
X