Adet kanı demiş

Kedicik12

Bir iki üç miyav
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
298
63
Hanımlar merhabalar.. öncelikle şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum..

İlk okuldan beri çok yakın bı arkadaşım var..daha sonrası ailelerimiz de çok yakınlaştı..benim ailem baskıcı değil ama arkadaşımın ailesi biraz fazla baskiciydi ki hala oyleler ..

Arkadaşım üni zamanı bı çocukla tanıştığını söyledi..fotosunu görür görmez ASLAAA dedim .çocuk çok fazla yakışıklı ve farkında belli ki ..arkadasiminda oncesinde sadece iki erkek arkadaşı olmuştu..Neler neler dedim ..kandırır sakın bak diye çok dil döktüm .
Bir gün beni aglayar aradı..çocukla biseyler yaşamak istemiş o boyuta gelmeden..ama ( arkadaşımın anlattığına göre) birden çocuk( nasıl anlatacağını bilmiyorum anlayın işte) o iş olmuş..akşamda o adet kaniydi beni mi kandıriyorsun falan diye mesaj atıp engellemis..

Arkadaşım nasıl ağlıyor ama..intihar edecek böyle yaşayamam bir anda yaptı..bende aglamasina dayanamadım önce çok kızdım baktım çok kötü ben maddi manevi yanındayım dedim..(okul dışında evden cikamiyor) ben izin alırsam annesinden anca benle bı iki saat izin veriyor(beni çok seviyor ve kızım diyor annesi)

Şimdi zar dikimi için araştırma yapıyoruz fakat benim içim bı yandan hiç rahat değil..çünkü evleneceği kişiyi bildiğiniz kandırıp günahına ortak olmuş olacağım..çok ikilemdeyim bana akıl verin hanımlar ...bir anlık arkadasima arkandayım çözeriz falan dedim ama şuan günah boyutu içimden çıkmıyor..sizce iyilik kısmı mi ağır basıyor kötülük kısmı mi ..yardım etmeli miyim etmemeli miyim ???

GÜNCELLEME

Hanımlar iyi akşamlar..mesajlarınızı okudum ve günahını almak istemiyorum ama yapılan yorumlardan sonra bende ilki olmadığını evlenme arifesi kendince bu yalanı söylemeye başladığını düşündüm(artık Allah labonun arasinda) psikolojik olarak zaten yanındaydım bu surecte ve destek almasını sağladım fakat yok bişey fark etmedi gibi hep bahane buldu..bende size akıl danistiktan sonra yanlış anlama ben birini kandırmana ortak olamam tarzında (daha yapıcı bir dille) konuşma yaptım tabi çok agldi sızladı ama dünyanın sonuymus gibi davranıyor ?? (Yapmasaymis) zaten kaç aydır sürekli bu konu artık beynim almamaya başladı konuşmalarını..

Her neyse konuşmamızda birgün sonra annesine anlatmış ve bir ton hır gür olmuş..bu seferde buna üzüldüm..ama yapacak bişey yok..kimseye anlatmadıgini falan söylemis velhasıl annesi doktor araştırması yapıyormuş öğrenir öğrenmez

Artık onlarla Allah arasında ben vicdan azabı çok çekecektir ve bu yük hep omzumda olacakti...elin adamı belki melek gibi biri çıkacak ? Sürekli misafir olayı olacak ve yüz yüze bakacağız bı yerde sonuçta...her neyse ben konudan sıyrıldım diye çok mutluyum ama arkadaşım bayağı hırpalandigi için bu yüzden de çok üzülüyorum..bu konuda benim yanlışım varsa da rabbim affetsin ne diyeyim

Son düzenleme:
Benim anlamadığım okul dışında evden çıkamıyor ise aşna fişneyi ne ara yaptılar çocukla

Ben etmezdim. Dünyanın sonu olarak görüyorsa ucundan “birşeyler” yaşamayacak buna fırsat vermeyecekti. Hem ayranım dökülmesin hem tatsız olaylar yaşanmasın
Off bende bu şekilde düşünmeye başladım..sonuçta kendi etti kendi buldu ama bı yandan da benim de kardeşim var kınamak istemiyorum ama yardımcı olup olmamak arasindayim

Valla bundan 3-5 yıl önce herkesin her sırrına ortak olup, her türlü b.ku beraber onlar için yerdim. Ama şimdi asla diyorum.
Kolay kolay kimseye acıyamıyorum artık. Ve arkadaşınıza da acımadım. Kendi etmiş kendi bulmuş. Bundan dram çıkaramadım, kimse kusura bakmasın. Ne yani? Güzel bir surat gördü diye ağzının suyu akmış. Gerisini hiç düşünmemiş ve balıklama atlamış. Ve biriyle birlikte olmak da öyle dünyanın sonu falan değil. Bununla yaşamayı öğrenecek, madem yaşayacak kadar hazır hissetti kendini.
Neyse sonuç olarak zar dikimine falan gitmezdim. Herkes yaptığı şeyden kendi sorumludur.

Tabi ki arkadaşıma her türlü yardım ederim, bu ülkenin erkekleri bunu fazlasıyla hak ediyor. Kendileri her haltı yiyip bakire kız ararlar
Üfff ne oluyor bu vicdan rahatlatma mi kendini savunma mi her benzer konuda bu ve benzer cümleler. Ben sana kötülük edeyim sen git başkasından intikam al.

Arkadaşınızı : zorla anadan üryan soyup ; kötü emellerine mi alet etmiş karşı taraf ? Arkadaşınız diktirmeyi düşündüğüne göre rızaya dayalı ilişkinin evlilikle sonuçlanmayacak olmasından dolayı mağdur olduğunu düşünüyor.

Bir başkasını kandırmayı düşünen kimseyi desteklemiyorum. Siz de arkadaşınızla bu yola çıkarsanız onun dolandırıcılığına ortak olacaksınız.

Kadın veya erkek sebep her ne olursa olsun ; karşısındakini kandıran herkesin yalanlarının ayaklarına dolanmasını dilerim.

Evden çıkamıyor kafa yapısı aile yapısı bunu kaldırmıyor. Adamla yatağa giriyor. Adam bi anda şe ediyor.
Vallahi bende aynı şekilde beni mi kandiriyorsun diye bağırıp çağırdım..kendin ettin kendin bul tarzı sonra baktım olan olmuş çok kötü ve pişman kendisi de o yüzden bir anlık arkandayım dedim ama iş ciddiye bindi günah kısmına bende ortak olmuş olucam diye düşünmeden edemiyorum

Tabi ki arkadaşıma her türlü yardım ederim, bu ülkenin erkekleri bunu fazlasıyla hak ediyor. Kendileri her haltı yiyip bakire kız ararlar
Yani bu doğru bir yaklaşım değil. İnsanları kandırmak, olmadığın bir durumun rolünü yapmak erkeğe de kadına da yakışmıyor. Ama her erkek bunu yaşamıyor veya saklamıyor.
E peki bu kızın bundan sonra hayatına girecek kişi dürüst davranırsa veya gerçekten bir birliktelik yaşamadığını söylerse? Genellediğimiz erkekler bu durumu haklı çıkarır mı?
Ben yaşayana da yaşamayana da saygı duyarım. Ama bence herkes karşısındaki insana dürüst olmalı. Çünkü bunu yapıyorsan bunun senin tercihin olması ve senin de bunun sorumluluğunu alabilmen lazım.
Ben arkadaşıma en önce onun değerli olduğunu, bunun onun hayatını bu denli etkilememesi gerektiğini ve aşamıyorsa da profesyonel bir yardım almasını söylerdim.

Evden çıkamıyor kafa yapısı aile yapısı bunu kaldırmıyor. Adamla yatağa giriyor. Adam bi anda şe ediyor.
Üstten biseyler yaşamak istedim falan dedi ama nasıl olmuşsa birden şey yapmış çocuk diye anllatti. Kafam benimde çok karıştı çıkmaza girdim onun yaptığı bir anlık zevk icin

Günahından size ne ki? Kimsenin günahı sevabı kimseyi etkilemiyor. Madem aile yapısı bu şekilde ne ara çocukla yatağa girecek vaktı ve cesareti buldu? Zar diktirince kimi kandırcağını sanıyo, zar dikmeyi araştıracağına aklı selim bir adamla evlenmeyi düşünse? Bir iki saatlik izinle mi diktirecek? Sonucunu kaldıramayacağı haltı yemeyecekti. Zorla yaptıysa çocuk eğer konuda tek yapması gereken tecavüz ettiği için şikayet etmek olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…