Adet kanı demiş

O değil de yılların sevişgeniyim hala bu konudaki kadar kolay fırt diye olmuyor o iş ilk başta. Bende mi problem var acebağ?
Yemin ediyorum aynısını düşündüm. Spagetti gibi agzına alınca huup diye yukarı kaymıyo vallaAKDJDKFL biraz özveri ve destek istiyor… ya da benim yaptıgım şey seks değildi 🥲

Ailesi çarşaf bekleyen türden malesefff ki.. profesyonel yardım konusunda destekçi oldum..çok kötüydü ve elimden geldiğince hep elimi taşın altına koydum ama bu konu kafamı allak bullak rtti
Ailesi neden kendi kızından çarşaf beklesin ayol ?:KK70: Napacaklar , bakire çıkmazsa geri mi alacaklar kızı kocasından zorla?

Allah vere de gebelik, cinsel yolla bulaşan hastalık gibi peşi sıra sorunlarla karşılaşmasa.
Bir de günlük kiralık ev mevzusu var. Deli gibi ifşaların döndüğü mekanlar bunlar. Umarım bir yerlere düşmez.
Zardan hariç ne belalar var bir bilse...
Hayır adamdan gecmese carsaftan gecer😬😬 (tamam abarttım)

Bu sözünüzle gerçek arkadaş olmadığınız da belli , zira kınamayınız kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz. Günahı size dert olmuş yok kandıracağım ilerdeki eşini falan arkadaşınızın (sözde) ruh sağlığından daha mı iyi yazık bir hata işlemiş biraz vakit geçsin zaten ne yapacağına o kendi karar verir sense burda haşa Allah olmussun kızın günahını tartışıyor üstüne kendi etti kendi buldu diyorsun asıl sana yazık o kızcağıza değil ona Allah bir çıkış kapısı göstersin sana da azcık vicdan versin
Yani fikrinize saygı duyuyorum diyeceğim fakat yapamıyorum...haşa Allah oldunuz ne demek..?! Ayrıca arkadaşım zaten kendi halledebilse kesinlikle elimi sürmem evet..fakat yanında olacağımı söyledim ve evet Allah korkusu var içimde kız kardeşim var bir anlık şeytana o da uyabilir sonuçta..? Bunu söylemekte ne yanlis var çözemiyorum..sizde biraz önyargılı olusunuzu degistirin

Ailesi neden kendi kızından çarşaf beklesin ayol ?:KK70: Napacaklar , bakire çıkmazsa geri mi alacaklar kızı kocasından zorla?
Yok aşkım. Damat tarafı kızınız "kötü" çıktı derse eğer kendi kızlarını evlatlıktan reddediyorlar.
İşte bunun yaşanmaması için, yatak odasını anasına babasına anlatmayan insan evlatları, normal, sağlıklı erkekleri eş olarak seçiyoruz. :KK51:

Benim derdim operasyonun yapılıp yapılmaması değil, kadınların kendini buna zorunlu hissetmesi. Kendimize erkek egemen bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Başkalarının her konu hakkında o kadar çok fikri var ki… Bunlara yem olmayalım diyorum. Cinsel ilişkinin sorumluluğunu kadın taşımasın. Erkek örnekte de gördüğümüz gibi sıyrılıveriyor. Eşim illa bakire olsun gözünü bende açsın iğrenç bir bakış açısı, özgüvensizlik( kendi de bakirse o zaman farklı değerlendirilebilir) Kızlarımız buna mecbur bırakılmasın istiyorum.
Elbette öyle. Sorumluluğunu almak dediğim şey hayatına bunun ağırlığı ile devam etsin, diğer taraf sırf zarı yok diye yaşantısına devam edebilsin demek değil.
Evet bu benim tercihimdi ve ben tercihlerime saygı duymazsam kimse duymaz diyebilmeli. Kendi kararlarını verip, sonuçlarına katlanabilmeli. Ama bir de şöyle bir durum var. Bu kızın ailesi baskıcı ve hala çarşaf sevdasında olan orta çağda yaşamaya devam eden bir aile . İnsan böyle bir ailede nasıl sağlıklı kalabilir ? Okul dışında hiç bir sosyal hayatı olmayan, sağlıklı yaşamayan bir genç kız. Bu kıza hayatı öğrenme fırsatı dahi tanınmamış. Bu kadar baskı bana korkunç geliyor .

Normalde çiftlerin kendilerinden önceki cinsel hayatlarını akıllarına bile getirmemeleri çünkü umurlarında olmaması gerekiyor. Yani dürüstlük veya sahtekarlıktan ziyade erkeklerin bu konuda üsteleme sebeplerinin farklı olduğunu düşünüyorum. Gençlerin çoğu özgürce cinsellik yaşamak istiyor çünkü normal olan bu, cinsellik bir ihtiyaç. Aileler tutucu, erkekler geçmiş sorgulayıcısı olunca da sürtünmeler, zar diktirmeler başlıyor maalesef. Keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa oo süperdir zar diktirmek demiyorum. Ama hem cinsel ihtiyaçları yaşayayım hem toplum tarafından dışlanmayayım derken gençler maalesef yanlış yollara sapabiliyor. Muhafazakar bir toplum muyuz, özgürlükçü müyüz belli olmayınca insanlar da iki arada bir derede hayatlar yaşıyor. Ailesi muhafazakarsa sevişmeseymiş bilmiyor muymuş diyenler olmuş evet insan düşünerek hareket etmeli buna katılıyorum ama bedelini ağır ödeyeceği bir durum varsa bence öncelik candır.
Yok değil. Kendi gibi birini bulacak elin nomısssss nomıssss diye gezip dişlerini kan diye kaşıyan adamla olmayacak. Cok basit. He zaten diktirenler ve hak verenler sağda solda ayyy kocamdan başkasıyla olmammmm helalimmm diye gezinen kezbanlar oluyo genelde 👌

O değil de yılların sevişgeniyim hala bu konudaki kadar kolay fırt diye olmuyor o iş ilk başta. Bende mi problem var acebağ?
Şimdi günah almak istemiyorum;ama fikrimi söyleyeyim. Bence kızımızın ilki bu çocuk değildi. Bu kızımız gayet de önceden de yapmış, etmiş, bu çocuğa da kapak atmaya çalışmış gibi geldi. Genelde yaparlar ederler, evlenme yaşları dank eder; kızlık zarı diktirme derdine düşerler, yedikleri naneleri gazozuna ilaç atılarak yapmışlar gibi triplere girerler. İlk seksimden evvel iki senelik sevişme deneyimim vardı, aynı adamla o yatağa girdim, gayet de relaks ve isteyerek beraber olmama rağmen o iş için saatlerce uğraştık. Aman nasıl girdi anlamadım gibi bir durum imkansız. Çocuk da kızın bakire olmadığını anlamıştır.

Bu hikaye doğruysa bunun adı tecavüz. Zardan önce şikayetçi olmayı düşünmesi gerek diyeceğim de havaya gidecek.

"Ben mi yanlış anladım, kimse de buna tecavüz dememiş, nasıl ya" diye yorumları bir daha okuyordum ki yorumunu görüp "Hah tamam" dedim. Ama muhtemelen hikaye doğru değil.

Ben zırnık koklatmazdım. Eğer çocuktan ret yemeseydi ilişkisine devam ederdi. Pişmanlık da duymazdı. Ortada kalınca size koşmuş. Haftaya mı evlenecek ki ağlayıp sızlıyor? Burada da yazılı, evlenmeden önce oluyormuş. O günler bir gelsin de kendi parasını kazanır da yaptırır.

Erkeklerle aynı olmayan şartları bu kafayla mi degistiriceksin, işine gelirse beybisu demek yerine, kaçak gocek iş yapıp, yaptığının, sevistiğinin arkasında durmayarak mi? Korkarak mi?
Benim için işine gelirse demek çok kolay, ben derim. Ama herkes aynı toplumda yaşamıyor. Bu forumda bile sayfalarca zar diktirme konuları var. Kimisi işgüzarlığından, kimisi mecbur kaldığından yapıyor. Gerçekten zor duruma girecekse ailesi vs başına iş açacaksa bir seçenek olarak düşünülebilir. Belki fazla duygusal düşünüyorum ama kadınların zar yüzünden zor hayatlar yaşamalarına içim el vermiyor

"Ben mi yanlış anladım, kimse de buna tecavüz dememiş, nasıl ya" diye yorumları bir daha okuyordum ki yorumunu görüp "Hah tamam" dedim. Ama muhtemelen hikaye doğru değil.
Yok bence de doğru değil. Kızın ilk sevişmesi de değil muhtemelen. Adam haklı olabilir, adet kanıdır belki de

Valla ben istemeden, geçerken ordan birden birtti, ben de anlamadım kısmına zerre inanmıyorum.Gayet bilerek sevişti.

X