Adet kanı demiş

Adam da yememiş zaten ki:KK70: Konu sahibi adama yükleyeceğine gözünün önündeki uyanığı görse keşke, çok fazla para kaptırmasa bari.
Katip kekliyor ya ilki falan değildi. Çocuğa yutturamamış sadece, adetinin son gününe denk getirmemişse bir şey bilmiyorum.

Maşallah çarşaf bekleyen ailesi olan herkes sevişiyor. Vah anam vah😀 ayrıca çarşaf mı kaldı komik misiniz ya güldürmeyin

Ek olarak “kadınızzzz istediğimizi yapıp erkeklere hesap vermeyizzzz onlar herşeyin en kötüsünü hak ediyo ohhh” diyip diktirince modern değil ezik oluyorsunuz. Kukumu senin icin diktirdim ehuheu diye değil de yaşadıklarımın arkasındayım dikliğiyle dursanız hayatta daha onurlu bir duruş sergilemiş olursunuz.
-diktir kıaaaazz erkekler hak ediyo diyenlere yazılmıştır-
Hem zar kafalı erkeklere böylesi nefret kusup hem de onlar tarafından kabul görmek için bıçak altına yatmak , yatmayı desteklemek. Çok çaresizce.

Normalde çiftlerin kendilerinden önceki cinsel hayatlarını akıllarına bile getirmemeleri çünkü umurlarında olmaması gerekiyor. Yani dürüstlük veya sahtekarlıktan ziyade erkeklerin bu konuda üsteleme sebeplerinin farklı olduğunu düşünüyorum. Gençlerin çoğu özgürce cinsellik yaşamak istiyor çünkü normal olan bu, cinsellik bir ihtiyaç. Aileler tutucu, erkekler geçmiş sorgulayıcısı olunca da sürtünmeler, zar diktirmeler başlıyor maalesef. Keşke böyle şeyler hiç yaşanmasa oo süperdir zar diktirmek demiyorum. Ama hem cinsel ihtiyaçları yaşayayım hem toplum tarafından dışlanmayayım derken gençler maalesef yanlış yollara sapabiliyor. Muhafazakar bir toplum muyuz, özgürlükçü müyüz belli olmayınca insanlar da iki arada bir derede hayatlar yaşıyor. Ailesi muhafazakarsa sevişmeseymiş bilmiyor muymuş diyenler olmuş evet insan düşünerek hareket etmeli buna katılıyorum ama bedelini ağır ödeyeceği bir durum varsa bence öncelik candır.

Bu kadar yazıp bomboş konuşmak 🤝

Şimdi günah almak istemiyorum;ama fikrimi söyleyeyim. Bence kızımızın ilki bu çocuk değildi. Bu kızımız gayet de önceden de yapmış, etmiş, bu çocuğa da kapak atmaya çalışmış gibi geldi. Genelde yaparlar ederler, evlenme yaşları dank eder; kızlık zarı diktirme derdine düşerler, yedikleri naneleri gazozuna ilaç atılarak yapmışlar gibi triplere girerler. İlk seksimden evvel iki senelik sevişme deneyimim vardı, aynı adamla o yatağa girdim, gayet de relaks ve isteyerek beraber olmama rağmen o iş için saatlerce uğraştık. Aman nasıl girdi anlamadım gibi bir durum imkansız. Çocuk da kızın bakire olmadığını anlamıştır.
Saatlerce mi uğraştınız:silah: Bu yaz evleniyorum ve daha önce bir birliktelik yaşamadık. Bu yorum beni derinden etkiledi:skandal::bicak:

Elbette öyle. Sorumluluğunu almak dediğim şey hayatına bunun ağırlığı ile devam etsin, diğer taraf sırf zarı yok diye yaşantısına devam edebilsin demek değil.
Evet bu benim tercihimdi ve ben tercihlerime saygı duymazsam kimse duymaz diyebilmeli. Kendi kararlarını verip, sonuçlarına katlanabilmeli. Ama bir de şöyle bir durum var. Bu kızın ailesi baskıcı ve hala çarşaf sevdasında olan orta çağda yaşamaya devam eden bir aile . İnsan böyle bir ailede nasıl sağlıklı kalabilir ? Okul dışında hiç bir sosyal hayatı olmayan, sağlıklı yaşamayan bir genç kız. Bu kıza hayatı öğrenme fırsatı dahi tanınmamış. Bu kadar baskı bana korkunç geliyor .
Evet haklısınız sevgili P possibleornot en büyük suç ailenin. Umarım bu zincir bir yerde kırılır. Gencecik insanlar böyle bir sebepten kendilerini yiyip bitirmezler.

Yurdum kadınına çok üzülüyorum valla çoğu zaten kendi istediği için değil sevgilisi ısrarıyla cinsellik yaşıyor bu da yetmiyormuş gibi evlendiği kişiyle hiç sevişmeyip diktirme ameliyatı oluyor. Evet cinsellik normaldir sorun yaşadığının arkasında durmayan kadinda. Aynen canım çok modern en marjinal sizsiniz😂

Benim için işine gelirse demek çok kolay, ben derim. Ama herkes aynı toplumda yaşamıyor. Bu forumda bile sayfalarca zar diktirme konuları var. Kimisi işgüzarlığından, kimisi mecbur kaldığından yapıyor. Gerçekten zor duruma girecekse ailesi vs başına iş açacaksa bir seçenek olarak düşünülebilir. Belki fazla duygusal düşünüyorum ama kadınların zar yüzünden zor hayatlar yaşamalarına içim el vermiyor
Adam gibi bı adam seçerek baslayabilir mesela evliliğine, hayatına. Onu zarla, önceden sevismis olmayla degerlendirmeyecek bı adamla mesela. Çok var onlardan.

Yok aşkım. Damat tarafı kızınız "kötü" çıktı derse eğer kendi kızlarını evlatlıktan reddediyorlar.
İşte bunun yaşanmaması için, yatak odasını anasına babasına anlatmayan insan evlatları, normal, sağlıklı erkekleri eş olarak seçiyoruz. :KK51:
Yok yav yine de tuhaf geliyor, saçma. Evlatlıktan reddetme olayı damat tarafının iki lafına bağlıysa kızın bakire olmadığını simdi bilseler ne değişir?

X