Adet kanı demiş

Evet zaten bu kizceyiz de tamamen estetik kaygılarla diktiricekmis.

Ayrıca zar diktirme olayı kızlık zarına yüklenen önemi azalttı bence. Pek çok kadın da bu sayede canını kurtarmıştır. Kendi etmiş kendi bulmuş diye bir olay da yok altı üstü sevişmiş sonrasında nasıl istiyorsa öyle davransın. Erkeklerle toplumdaki şartlarımız eşit değil bunu unutmayın.

Asıl siz erkeklerle aynı zihniyettesiniz.

Valla maddiyat benim için önemli. Yüklü miktar paramı birinin şeyini diktirmek için harcamam şahsen.

Off çok aptal ya çok uyardım....göz göre göre lades dedi resmen..zaten ben tek foto ile notunu verdim çocuğun..ama arkadaşım kör olmuş havalarda uçuyordu..çocuk exstra yakışıklıydı buda ona kandı

Hiç kimse ama hiç kimse evlilik yoluna gireceği kişi tarafından kandırılmayı hak etmez. Silah zoruyla nikah kıyılmadıysa iki kişi birbirlerinin şartlarını kabul ederek evlenir ama doğru ama yanlış, iki kişinin bileceği iş. Zar diktirmeye vereceği parayı psikoloğa versin arkadaşınız, parmak ucu kadar dokuya bu kadar anlam yüklenmesi hiç normal değil, o gitti diye intihar noktasına gelmesi sağlıklı bir durum değil. Sağlıklı olmayan bir diğer durum da değerlerine aykırı işler yapması.

Kendisi bile kendine bu kadar acımasız davranırken başkası ılımlı yaklaşmayacak. Bunu bir kambur gibi taşımanın anlamı yok. Evet oldu belki de bu kadar ileri gitmek istemiyordu ve oldu. İnsan yaşadığı şeylere iyi ve kötüsüyle sahip çıkmalı.

Aşk değil işte o, cinsel çekim.

Arkadaşınız, ne kadar karaktersizmis.

Çocukla her şeyi yaşayıp, kızlık zarı denen naneye zarar vermeyecekmis, o kadar ileri gitmeyecekmis falan fisman. Yakınlaşmak isteyecek kadar arzuluyorsan ve isi o raddeye getiriyorsan seviseceksin. Bu kadar basit. Karaktersiz, sünepe kadınlardan iğreniyorum. Ne bu her şeyi yaşayayım, zara bir şey olmasın karaktersizligi ya?

Yakınlaşmak istiyormuş ama zar da dursun istiyormuş. Günlük kiralık eve giderken, bunun olmayacağını anlayamamış mi? bu karaktersiz, zar denen naneyi diktirmeden evlenmez. Gider, bakire kadın arayan bir adamın karısı olur ve onun yüzüne hayat boyu hiç utanmadan bakar.

Yanlış anlaşılmasın, bakirelik sevdalısı asla degilim. Ama her şeyi yaşayıp, kendini bakire diye yutturanlara acayip nefret doluyum. Bunu yapan neler yapmaz ki. İki oğlum var. Bu iki yuzlulerden korusun, yaşadığının arkasinda duran, karakterli eşler nasip etsin rabbim. Sevişmek, su zar denen şeyi diktirmekten asagi bir şey değil ya. Bu çok aşağılık bir şey

Normal ahlaki bir bakış açısına sahip olmanın erkeklerle aynı zihniyette olma ile alakasını anlayamadım ?
Sağlıklı bir ilişki için iki tarafın birbirine karşı dürüst olması gerekir. Bunu düşünebilmek neden bu kadar zor ? Kadın ve erkek cinsiyet farketmeksizin ilişkisinde dürüst olması gerekmiyor mu ?

Günlük kiralık daire de yanlışlıkla seks mi dönmüş? Vay anasını be. Orada genelde bilimsel toplantılar yapılırdı. Kandırılmış yavrucak.

Arkadaşınız belki seksle kendime bağlar evlenirim diye düşünmüş, çakal çocuk başına kalmasın diye bakire değildin diyip topuklamış. Aslında birbirlerine çok denklermiş ama nasip.

Erkeklerle aynı olmayan şartları bu kafayla mi degistiriceksin, işine gelirse beybisu demek yerine, kaçak gocek iş yapıp, yaptığının, sevistiğinin arkasında durmayarak mi? Korkarak mi?

Hangi çağda yaşıyoruz ?
Ne çarşafı ? Bu aile çocuğuna hiç mi saygı duymuyor . Arkadaşınız da kendi hayatına saygı duyabilecek birini bulsun.
Yanni malesef ki hala çoğu kişi yapıyor bu çarşaf mevzusunu..arkadaşımın bı akrabası evlenmişti irfan biliyorum bizzat şahit oldum brklediklerine

Anlatışınızdan Jaws hayvanı gibi bir şey oluştu zihnimde, ısırıp koparıp kaçmış gibi tövbest.

Konudan anladığım, birleşme olmadan az sevişelim sürtüşelim demiş kız, adam tamamdır bende demiş ve hop birleşme yaşanmış. Ya bu da tecavüz çünkü "Bunu yapma" dediği şeyi yapmış. Çok arada, her türlü de eleştirilir ama istemediği bir şeyi anlık yapmış işte adam. Tabii doğru anlattıysa; yapıp, istediği tepkiyi göremeyip pişman olarak böyle anlatmıyorsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…