Adet kanı demiş

tamam işte bu zaten saçma bir düzen. olması gereken, öyle biriyle hiç beraber olmamak. zihniyet eskisi gibi değil erkekler bu konuda değişti. artık bunu umursayan erkeği daha az görür olduk. ben burada konu sahibinin düşüncesine yönelik söylüyorum yani suçlu hissetmesine gerek yok aynı tas aynı hamam. bu zihniyet de zaman içinde azala azala bitecek millet bilinçlendikçe. zar diktirmeyi savunmadığımı benim yorumlarımı okuyanların tahmin edebileceğini düşünüyorum az çok, kaç senedir bu sitedeyiz. zara takık bi dallamayı zarı diktiren bir kadın kandırdı diye suçlu hissetmesine gerek yok bence diyorum. konu sahibi burada kendince bir vicdan muhasebesine girmiş.

çok doğru .insan ne yaşarsa yaşasın dürüst olmalı . konu sahibinin arkadaşına benzer bi arkadaşım vardı . benzer şeyleri yaşadılar . oda diktirmek istedi ailesi çok baskı yapardı . fakat sonradan sevdiği ve sevildiği adam çıktı karşısına olanı biteni anlattı yaşadıklarını adam bunu sorun yapmadı bi kızları var şuan da çok da mutlular ve bunun konusu iması dahi olmadı diye anlattı arkadaşım . sonra sordum fikrini değiştiren neydi diye bir ömrü paylaşacağım adamın gözlerine bakıp da yalan söyleyemedim , yalanla kuracağım yuva yerine , dürüstlükle kaybedeceğim hayallerimden vazgeçebilirm dedi

İşte aslında İşte aslında bence mesele tamda bu . Bana bekaret soran bir adamla evlenmeyi tercih etmem koşarak kaçarım ama evlenmeden önce bir ilişki de yaşamamıştım . İnsan evleneceği kişinin hayata bakış açısıni zaten bilir öyle değil mi ?

Ben evlenmeden ilişki yaşayan insanların kendi kararları olduğunu düşünüyorum ve saygı duyuyorum ama şunun bir mantığı yok vay benim namusum gitti vay ben ameliyat olmalıyım bu kafa normal değil sen cinsellik yaşamayı normal buluyorsan yaşarsın ama diktirince nasıl bir insanla evlenmeyi planliyorsun sizin dediğiniz gibi zihniyeti olan biriyle değil mi ? İşte bu kandırmak ve ahlaksızlık oluyor o yüzden bu insana iyi yapmışsın doğru olan diyemeyiz .
İnsanlar ayrıca zaten eşini buna göre seçebilir yahu eskisi gibi değil ki erkeklerin de bakış açısı değişti artık

Hani bu erkek müstehakti ya noldu? Kafalar karışık. Çevir kazı yanmasın.

KedşnlşkleeeKandırılmaktan bahsediyorlar birde :))
Eee birlikte olduğu adamdan ne farkı var..kendide evleneceği kişiyi kandıracak :) toto sıkışınca ovvv kandırıldım bik bik bik yersen.
Bir kadın istemese asla olmaz, bir erkek istemese asla olmaz! Allah aşkına ya herkesi salak yerine mi koyuyorlar. karşılıksız rızasız bir ilişki tecavüzdür zaten.Kimse kimsenin yakasından tutupta zorla kiralalık evde ilişkiye girmez biraz mantik lütfen..

Bir de hanımlar şu noktada size katılmıyorum bu dediğiniz bir "zihniyet " bence kötü yanlış bir şey değil yahu . Bir tercih . Hemde çevremizde yaygın olan bir tercih evlilik öncesi cinsellik yaşamak istememek niye kötü birsey olsun ? Kötü olan şey bence bunun "sadece kadının yaşamaması " ya da yaşayan insana karşı yapılan terbiyesiz yorumlar olabilir . Yoksa ben şahsen bir kadın olarak bu konudan mağdur değilim . Toplumumuzun da eskisi gibi bunun sonucunu kadına yansıttığı yok . Herkes kendisi gibi düşünen biriyle evlenebilir

Hanfendi kendim de kızlık zarı diktirdigim için falan mı bunu savunduğumu düşünerek yorum yapıyorsunuz? Hayır öyleyse boşuna yazmışsınız çünkü. He yine de seks makinası lafinizi iltifat olarak aldım kabul ettim yorumunuzda katıldığım tek kısım orası oldu

yorumlarımın çok sivri olduğunun farkındayım, birileri bu yorumlardan aşırı rahatsız olmaya da devam edecek, olabilir hiç sorun değil. şöyle bir örnek vereyim, bu sivriliğin sebebi zar ve diktirme muhabbetlerinin bana aşırı saçma gelmesi de olabilir. mesela kadın buraya konu açıyor, diyor ki instagramdan biriyle konuşuyoruz bana ikinci gün bekaret sordu diyor. başka birisi yazmış, çevrem, sülalem baskıcı ama ben daha önce cinsellik yaşamıştım, bunu dert ediyordum ama evleneceğim adama her şeyi anlattım hiç sorun etmedi. hani böyle bi mahçup tavırlar bi ezilme halleri gibi geliyor buna sinir oluyorum. ağaç kavuğundan çıkmadığına göre bir yaşanmışlığının olması çok normal değil mi? yaşanmamışlığının da olması normal bu arada, yanlış anlaşılmasın. tercih etmemiştir yaşamamıştır, kadının bunu yaşamamış olması da onu yobaz mobaz yapmaz asla. mesela benim çevremdeki erkekler bekaretin b'sini konuşmadı bugüne kadar. çevre ile alakalı. burada 30 küsür yaşında kadınlar daha önce kimseyle yakınlaşmadığını söyleyince "aaa nasıl olur, o yaşa kadar yapmamış olman sağlıksız" diyen çokbilmişler de var. konu sahibi burada, arkadaşımın ileride evleneceği eşine haksızlık yapmış olacak, onu kandırmış olacak bunda benim de payım olmuş olacak gibisinden bi vicdan sorgulamasına girmiş, gerek yok böyle şeylere.

aynen katılıyorum değil bekarete flört ilişkilerine bile karışma hakkı buluyoruz kendimizde.kadın 25 30 yaşında diyelim sevgilisi olmadıysa tuhaf bulanlar oluyor.fb yaşayanlardanda mı tuhaf?inanışı odur sevgili edinme gereği hissetmiyordur edinmez.bazı kadın da 13 yaşında sevgili edinir ailesi karışmıyorsa o da bizi ilgilendirmez.ben evladıma karşı çıkarım ilköğretimde dünya görüşüm böyle kimse karışamaz.ama başkasının çocuğu sevgilisini anlatınca da gülümseyerek dinliyorum şakalar yapıyorum.yani demem o ki herkes herkesin değerlerine hayat tarzına saygı duymak zorunda.bakire isteyen erkeğe de tü kaka diyemeyiz istemeyene de.

size yazmadı ki.genelledi sadece örnek verdi.

Bu arkadaş sen misin ?

Arkadaşın istemeden olmuşsa bu tecavüze girer, farkında mısın ?

Eğer isteyerek olduysa yaşadığı şeyin arkasında dursun.

Diktirip ne yapacak
Yeni nesilde bekaret mi var sanki

Sapla samanı karıştırmasak mı ? O kandırılan erkeklerin günahı ne ? Herkesin hayatta istediği bazı şeyler yok mu ? Kadınların istedikleri her ne olursa olsun ( zenginlik , yakışıklılık , çalışmamak vb.. ) için olabilir , o zaman böyle bir insan tercih etsin deniyor da ; erkekleri kandırmanın neden peşine düşülüyor ?

Erkeklerin de istediklerini söyleme hakkı yok mu ?

Kadın veya erkek : hiç kimse , düşünce yapısı kendisine uymayan insanları kandırmanın peşine düşmesin ; uyan insanı arasın bulsun , kimse bu sahtekarlığı yaşamayı hak etmiyor.

o yorumdan bunu anladıysan başka bişey dememe gerek yok
tamam bacım ne anladıysan o

Güncel konulardan birinde maliyet en son 7200 e çıkmıştı. Terzi !!! de evlilik günü veya bir gün önce yeniden kontrole çağırıyormuş 500 bir şey artı 500 bir şey daha masrafı istemişti. Üye : Normal mi , sizden de istendi mi diye fikir arıyor ; x terzi!! çok pahalı diye uyarı yapıyordu.

Bu terziler ve asistan kadrosu , ekibi : şantaja da başlarlar yakında ; okuruz gazetelerin 3.sayfasında.

burada yazıyorlar işte, kadın konu açmış derdini anlatırken diyor ki 30 yaşındayım daha önce ilişkim olmadı, sevgilim olmadı falan. aaaa bu hiç sağlıklı değil diyorlar. ben de 29 yaşındayım, uzun bir ilişkim olmadı mesela öyle senelerce sürsün. ben bunu hayatımın aşkına rastlamadım olarak bakıyorum. his beslemediğim insanla sevgili olan biri değilim, ilişkilerimde tabii ki hislerim oldu ama ne bileyim öyle senelerce süren, bana ciddi ciddi aile kurmayı düşündürecek, ailemle falan tanıştıracağım kadar önemli bir ilişkim olmadı. buna da arkadaş grubundan nasıl ya, neden olmadı ki diye yaklaşanlar oldu zamanında. ne yapayım yani ben de senelerimi hak eden birine henüz rastlamadım diyorum ve öyle de düşünüyorum sahiden. belki o insanların da yatağa girmeye değer gördüğü biri olmamıştır hayatında. buna ay çok sağlıksız demek, bundan yargılamak bana çok saçma geliyor. burada çok yapıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…