Adet kanı demiş

Kanamayınca garanti kapsamına giriyor mu ki?
Durusmada me: hakim beycim bu doktor bozuntusundan şikayetçiyim diktim demiş ama dikememiş boşluk bırakarak dikmiş olmamış şikayetçiyim yeni zar ve onu PATLATCAK bi bey talep ediyorum

Arkadaşınız için çok üzüldüm. Kınayamıyorum artık olmuş bir olay. Ama sakın yalnız bırakmayın destekçisi olun.

Bu kadar çok korkuyorsa neden ev kiralamış? Bu ev kiralama işleminin neden yapıldığını hepimiz biliyoruz.Ayrica bir kadına birden o işi hele ki ilk seferde yapmak acı verir zor olur yani emin misin istemeden olduğuna? Bana inandırıcı gelmedi arkadaşının hikayesi.Kendi de istemiş şimdi de pişman ve tekrar bakireliğine kavuşmak istiyor gibi. Erkeklerin çoğu dikkat etmiyor zaten o olaya. Bilindiği üzere her kadının ilk seferde kanaması olmayada biliyor.

Valla kusura bakmayın da okul harici dışarı çıkamayan kız çocukla evine gidiyor zaten kendisi bişeyler yaşamak istemiş ileri gitmeden ama birden bire ilişki olmuşmuş yani buna izin vererek zaten ortamı kendi hazırlamış kendi gitmiş zorlamamış ki.. o ilişkide öyle birden olacak birşey değil..

Ayrıca bu konularda cahil olduğunuz belli o zarı diktirip evleneceği zamana kadar o öyle kalmıyor geçici birşey zar dikme işlemi 1 hafta en fazla sonra yine normale döner o yüzden zar dikme işlemi yapılacaksa evlenmeden 2 3 gün önce yapılması gerekir..bu kadar zara önem veren biri keşke o adamla bunları yaşamasaymış.

Arkadaşınızın annesi görücüleri değerlendirmeye başladığı için zarını diktirmek istiyor bunun içinde maddi olarak sizden faydalanmak isteyip vicdanınıza oynayacak bir hikaye uydurmuş olamaz mı?

Eşimle 10 senelik sevgililikten sonra evlendik aylarca ilişkiye giremedik, arkadaşınız bu kadar muhafazakar ve baskıcı ailede yetişip nasıl adamın biri ile günlük ev tutup, korkmadan gerilmeden soyunup anlamadan ilişkiye girebilmiş.

Son düzenleme:
Sizin konular bana bir fakeimsi gelmeye başladı.
Ne ara altınlarınızın üstüne yatmaya çalışan ablanızın şokunu atlattınızda zar diktirmek isteyen arkadaşa yardım için uğraşıyorsunuz.
Haydi hayırlısı

Bismillah daha olay yeni olmus bence kiz bi kafasini toparlasin bu sekilde onu rahatlatın sonra sakin kafayla kendisi karar verecek ne yaomasi gerektigine karari o versin siz tabiki arkadasi olark iyi gunde kotu gunde yanında olursunuz

Ben bu bekaret olayini onemsemedigim icin, basima is almayacaksam, sorun yaratmayacaksa ve canim istiyorsa yardimci olurdum. Sen secimini yapmissin, bu olayi kendine yuk etme. Zamanla yerine oturur arkadasinin hayati diye dusunuyorum.

Evlendikten sonra bir de. Daha hayatında ciddi biri bile yok. Bu kadar uzun vadeli borç istenmez ki. Ücret ne kadar?
Evet öyleydi fakat ben gerekeni konuştum..yardımcı olamayacağımı söyledim tatlı bir dille..kendisi de annesiyle paylaşmış..kaç gündür konuşmadım arkadaşımla şuan ne yaptılar bir fikrim yok açıkçası merakta etmiyorum o kadar

annesine söylediyse sizden çıkmış olay.yoluna baksın hayatına baksın dünyanın sonu değil.eğitimli olunca iş sahibi de olunca yani kendi hayatının kararlarını maddi manevi kendi verecek seviyeye gelince bekaretin sandığı kadar önemli olmadığını görecek.iyi bir adamla tanışıp evlenecek

Aslında eğitimi var fakat toplum baskısı ya da yetiştirilme tarzından dolayı bu kadar büyüttü konuyu galiba...evet çok rahatım çok şükür ki ben çekildim aradan

Aslında eğitimi var fakat toplum baskısı ya da yetiştirilme tarzından dolayı bu kadar büyüttü konuyu galiba...evet çok rahatım çok şükür ki ben çekildim aradan
küçük şehirlerde kasabalarda hala var o baskı maalesef.ama 100 erkekle beraber olmadı bu kız. beğendi bir adamı yaşadı yanlış adam olduğunu da anladı.okusun çabalasın büyük şehire yerleşsin hiç sorun yaşamaz evlilik konusunda.aile yanında görücü beklerse elbette sorun yaşar.umarım bundan sonraki hayatı harika olur.unutsun bu konuyu da.travma yapmasın kendine

Yıl 2022 ve 25 yaşında bir kız halen bekareti sorun ediyor inanamıyorum ! Erkek kadar kadınında cinsellik yaşama hakkı vardır ki bence yaşanmaması anormal olan ! Fizyolojik bir ihtiyaçtır güdüdür bu! Arkadaşınıza ve ailesine mağaralarından çıkmalarını insan biyolojisi ile ilgili kitaplar okumalarını söyleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…