Adet kanı demiş

Kendinizle çelişmişsiniz. Borcunuz yoksa neden diktiriyorsunuz
Toplumsal baskının karşısında duramadığı için? Zorbalık yüzünden alınmak zorunda kalınan kararları böyle acımasızca değerlendirebilmeniz ne acı.
Umarım bütün zar peşinde koşan adamlara zar diktirmis ve hatta anal seksin pîri olmuş kadınlar denk gelir.

Bakın ben hiç bi zaman o dediğiniz, yaptığının arkasında duramayan bi kadın olmadım. Ama konu sahibinin arkadaşıyla empati kurabilmem çok zor değil. Bazı şeyler dediğiniz kadar kolay değil, insanın en karanlık hapishanesi kendi beyninin içidir. Hayatı boyunca birilerinin kanatlarının altında bi fanusun içinde yaşamış bi kıza "karşı duracaksın, dik duracaksin" demek acimasizliktan başka bişey değil

Bizim dönemimizde ve öncesinde bekaret daha önemliydi kadın ve erkek içinde, resmen namus göstergesiydi, eskiden sırf bu yüzden öldürülen binlerce kadın vardı ama yeni nesilde bu namus kavramı olarak görülmüyor artık ki namus =bakirelik değildir.

kız eskinin evde oturan gözü açılmamış ilkokul mezunu kızı değil.eğitim hayatı var üniversiteye gidiyor.günlük eve gitmeyi biliyor sex nasıl bir şey biliyor artık nette tv de her yerde var yazılı görüntülü bilgi.eski zamanlar olsa hak verirdim ama 2022 de nasıl bekaretin bozulacağını vs bilmeyen kız olmaz.yaşamasaydı bu kadar peşine düşecekse kusura bakmasın.erkekler adi diye bizlerde mi aynısı olalımm?bekarete önem vermeyen erkek dolu dışarda.onlarla evlenir .koştur koştur neyi diktiriyor 1 haftada?

Bundan sonraki hayatını bir yalan üzerine kurması peki ? Vicdanını nasıl susturacak. eşim dediği insanı kandırarak ne kadar devam edebilecek

Erkeklere bekaret borcunuz yoksa niye diktiriyorsunuz?

Bundan sonraki hayatını bir yalan üzerine kurması peki ? Vicdanını nasıl susturacak. eşim dediği insanı kandırarak ne kadar devam edebilecek
İlk gece kandirsa yeter sonrası kimsenin aklına bile gelmez. He bence tek üzülmesi gereken, bakire olmasa onunla evlenmeyecek olan, onun kişiliğine karakterine bilgi birikimine değer vermeyecek bi adamla evlenmiş ya da evlenecek olması.

işte öyle adamla evlenmeyecek diktirmezse.

Z zxshermine Milenakafka arkadaşlar bunun nesine BEĞENMEDİM atıyorsunuz? iki damla kanla namusunuzun test edilmesi hoşunuza gidiyor galiba. siz bu zihniyeti yüceltmeye devam ettikçe sizi zarınızla, kanınızla niteleyen daha çoook erkek olur. kaldı ki artık erkekler bile eskisi gibi kafaya takmıyor ama kadının düşmanı yine kadın. bu zihniyet var oldukça birileri kendisine mal muamelesi yapılmasına göz yumacak ve birileri cinselliğe dair her şeyi yaşadıktan sonra diktirip diktirip erkekleri kandırmaya devam edecek. dediğim gibi, o kandırılmayı hak ediyorlar. cinsellik ayıp değildir ve bir tercihtir. kimse kimsenin namusunu yaşadığı cinsellikle ölçemez. namus ölçmeye çok meraklı kim varsa gitsin çoluğu çocuğu istismar edenlere, bilmem kaç kişi tarafından tecavüze uğrayan çocukların suçlularını serbest bırakanlara, kadın cinayeti işleyip azıcık cezayla yırtmalarına vesile olanlara baksın!

Ben napıcam ne edicem diye intihar eşiğine gelmesine anlam verilemedi, cinsel hayatı olduğu için değil. Hayatta Yaptığımız her şeyin yüzleşeceğimiz bir sonucu vardır. Ona göre insan sonucuyla da yüzleşeceği şeyi yapıp yapmamakta özgürdür. Diktirme işlemi gizli yapıldığı için kandırmaca-aldatmaca-sahtekarlık-ömür boyu yalancılık olduğu için ahlaksızca bulunuyor. Cinsel hayatı olduğu için değil yani... İnşallah inşallah herkes kendi gibi insanlara denk gelir...

Son düzenleme:
Kandırmasın diktirmesinde bu konularda anlayışlı olan biriyle birlikte olsun sığ görüşlü biriyle ilişki yaşamasın.
Zaten artık 5 i önem veriyorsa 3 ü önem vermiyor zaman geçtikçe normalleşecek.
Vicdan azabı çeker ilerde.
Erkeklere zerre üzülmüyorum gerçekten şu hayatta hep olan kadına oluyor.
Fakat olurda iyi birine denk gelirse ve onu kandırarak bu yola başvurursa ilerde çok vicdan azabı çeker.
Bu kaçınılmaz. Hiç gerek yok kendi denginde birini bulsun her erkek önem verecek diye bir şey yok.

Terzi !! konularını öğrenen erkekler , yakında doktordan tadilat kontrolü için rapor isteyecekler bu gidişle.

Burada içeriğini anlattığım mesajın orjinalini bulmak için konulara bir göz attım. O mesajı ararken : Eşini kandırabildiği ve şu anda 2 yaşında bir kızı olduğu için şükreden üye okudum. Gün olup her şey ortaya çıkarsa ortada evlilik mi kalır ? diye düşünen yok. Sonra adamlara laf söylüyorlar. Eski eş ve adamları lanetleme konularında bir durup düşünmek lazım artık. Bu adamlara ne oldu da ; eşlerine el sürmeden aynı evde yaşayıp boşanmak için gün sayıyorlar diye. Ya koca kandırıldığını öğrendiyse ?

Ay bir saçmalamayın lütfen. Bu boş beleş adamları savunacak değilim ama kişi kendi davranışından sorumludur. Benim üzüldüğüm nokta kadınların evlenmek için kendini bu kadar ezik durumuna düşürmesi. Cinsellik yaşamak çok normal ama bekâret arayan biriyle ne işi var bu kadının? Zaten zar diktirme ameliyatı olan kadın bekâret arayan erkek gibi o zara değer veriyordur, o kan gelirse daha çok değer göreceğini düşünüyordur yoksa niye olsun di mi. Cinsellik kişi istediğinde yaşaması gereken bir şey değil mi yok evlilik vaadi verdi yok beni kandırdı rerero.

sen saçmalama. yoruma beğenmedim atmandaki mantık ne onu soruyorum.
hala beğenmedim atıyorsun, hasta mısın?

AKDJDJFJFKFL istediğim gibi seks yapayım ama canım kocişkom bilmesin ona güzel bir zar armağan edeyim ama ona bekaret borcum olmasın aynen aynen en güçlü en seks makinesi kadınlar sizlersiniz. Bizler ezik ezik ay aşkom diktiremedim elimde bu var diyip açtık artık, napcaksın kader.

yüzde yüz katılıyorum size.diktirmeyi düşünen de zara önem veren kafadadır erkekleri niye suçluyorlar ki sadece?şu konuyu konuşmak bile biz kadınlar adına utanç verici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…