Adet kanı demiş

Nasıl akrabaları var ceycey ya . Kaçıncı yüzyılda kaldı bunları. Görüşme bunlarla sen

Ha tabi, işin bir de bu boyutu var.
Hatta şey de diyebilirler. Kedicik kendi yapıyormuş, bizim kızı da yoldan çıkardı.

yoo kız bayıla bayıla evlendi valla.zaten okumakta gözü de yoktu 20 yaşında evlendi.bazı kzılar da bu kafada kuzum.onca altın pahalı düğün bohçalar ilgi iltifat o kan uğruna yapılıyor diye düşünüyorlar.herkesi sen ben sanma

Asla. Büyük işler bunlar. Kendi ne yaparsa yapsın. Kimsenin iyisine kötüsüne karışma

belki ileride dogru durust biriyle evlenir bekareti sorun etmeyecek biri yani. niye hemen kizin sanki okuzle evlenecegi kesinlesmis gibi diktiriyosunuz anlamadim.

Nasıl akrabaları var ceycey ya . Kaçıncı yüzyılda kaldı bunları. Görüşme bunlarla sen
zaten görüşmüyorum.uzun yıllardır görmedim kuzum ama var böyleleri.vasıfsız kızların en büyük kozu da bu işte.ha dini sebepten evlenmeden ilişkiye girmeyenlere saygım sonsuz onlar başka.

Arkadaşın kiralık eve gidiyorsa ve soyunuyorsa böyle bir son olabileceğini tahmin edecek yaşta...
Yani kiralık eve gidip, soyunup sevişmek sorun değil ama tam birleşme olunca, kızlık zarı bozulunca mı sorun oluyor? Gerçekten bu kafayı anlamak mümkün değil. Her haltı yiyeyim ama bir ispatı olmasın. Kızlık zarım bozulursa ne haltlar yediğim belli olur düşüncesi gerçektende çok korkutucu

Birden oldu hikâyeleri de bu yüzyıl için çok masum kalıyor, bile isteye yapılan birşeye kılıf uydurulmasın lütfen

Kesinlikle öyle. Lisede erkek kız pek çok arkadaşımın ailesi aşırı baskıcıydı. Annesi babası Hacı ve aşırı dindar olan bir erkek arkadaşım vardı ve lise ikide ateistti çocuk. Yaka paça silkiyordu. Kızları anlatmıyorum bile. Bana gelince benim çok şükür hiçbir zaman aşırı baskıcı bir ailem olmadı ama evet baskıcılardı ve ben aslında haberleri olsa hiçbir sıkıntı olmayacak şeyleri hep gizli gizli yapardım (uzak semtlere falan gitmek gibi şeyler mesela lisede İstanbul'un diğer yakasına gitmem yasaktı ama gizlice giderdim). Kısacası baskı hiçbir işe yaramaz, şiddet ve zorbalık hiçbir şeyin çözümü de olamaz önlemi de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…