Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

gayecim yerimiz var hadi gel tekrardan düzene sokalım senide

tamam kızlar bende aranızdayım artıkın. önümüzdeki hafta hastaneye gideceğim denge sorunum çok ciddi bi şekilde artı. gözlerimi açamıyorum başım sürekli kazan gibi sürekli dönüyo gibi hiç kaldırasım yok başımı her an düşecek gibiyim yani. kan tahlillerimi yaptıracağım vede adam akıllı bi muayene olacağım allahtan bir zarar ziyan gelmezse. hemde diyet yapacağımı onun içinde gerekli tahlillerin yapılmasını isterim inş. hadi ya allah ya bismillah diyip başlıyorummmm

kızlar aranızda beş i bir yerde soğan kürüü lahana kürü yapan var mı yapan varsa faydası oldumu ciddi anlamda bilgilendirir misiniz beni de

Gayecim tekrar hoş geldin aramızaa.s.
Zeynep abla uygulaman çok güzel olmuş yerimseniben kendimi sonuncu görünce acayip oldum yavv..

bugün yediklerim ;
kahvaltı 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,2 çatal yumurta
öğlen ev de temizlik yapıyordum ayak üstü atıştırdım hemen...5 zeytin,1 dilim kepekli ekmek,1 tane oğlumun meyveli yoğurdundan
sonra yürüyüşümü,egzersizlerimi yaptım ve
arada 2 portakal yedim...
akşam 4-5 yk ıspanak yemeği,1 dilim peynir,1 dilim kepekli ekmek..

ayyy hafta içine göre baya bi abartmışım :)yemek yemeyi özlemişim yaaa..

Günaydın fıstıklar. Dün pazar olduğu için sanırım kimsecikler gelmemiş buralara. Teşekkür ederim leylacım hoş bulduk canım.
Sabah bi parça ekmek ile klasik bi kahvaltı yaptım.

Günaydın hafta sonu kimsecikler ugramamışmirmirmirmir
ben yediklerimi bi toparlayayım cumartesi akşam 1 küçük karnıyarık ve 2 kaşık pilav yedim kursa gittim ve 1 saat spor yaptım
pazar günü ise geç kalktım ve 2 dilim kepek ekmegi 1 yumurtalı kıymalı omlet yedim kursa gittim ve 1 saat sporumu yaptım eve geldim biraz temizlik yaptım yigenlerim geldi onları gezmeye götürdüm ve onlarla biraz patates kızartması 1 bardak kola içtim ve günü kapattım

günaydın güzel ve sağlık dolu bir hafta diliyoruma.s. bu haftaki2. liğinizi kutluyorum arkadaşlar.
zeynepciğim neden kapsamı alanı görünüyorCADIARZU
sevgiler şekerler kocaman öptüm Şeniz

merhaba fıstıklar herkeslere günaydınlaaar..
mutlu haftalar diliyorum
güzel bi hafta sonu geirdim hava muhteşemdii
baharın geldiği çok belli arkadaşlar
ışıl ışıl bi gündüü
gezmelere gittik bodrumdaydık dün
bharda çok güzel oluyo bodrum yaaa
tadını çıkarıyoruz vallahi
yazın kalabalıktan sıcaktan hiç keyifli olmuyoo
2. olmuşuz fıstıklaaar
mutlu oldum vallahii
hadi bakalım zilliler biz bu gazla bu hafta ve bundan sonraki bütün haftalarda birinciyiz
allahın izniyle
burcumda mezun olduu canım beniiiim
tebrik ederim senideee
gitsin o kilolar bi daha geri gelmesin inşallah...

ha kızlar bu arada biraz önce zeyneo ablam aradıııııı
konuştuk ablacımlaaa
çok tatlı yaaa
yumuşacık yüreği gibi seside yumuşacık...
neysee ablamız banlanmış
bilgisayarına virüs bulaşmış galiba
o virüs nedeniylede kk ya girişini engellenmişler
bian önce düzelir inşallaaaahhh(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…