Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlar?
haftasonu kaçırmadım yine aynı düzende devam ettim.
bugün değişiklik yapıp sabak kahfaltımda çorba içtim

merhaba kızlarrr malesef haftasonu hiç giremedim hem laptopumun adaptörü bozuldu hemde yoğun bir hatasonuydu
cumartesi günü öğlen görümcemlere gittim akşamda başka bir arkadaş davet etmişti ordaydık sabaha karşı 5 te döndük eve, pazar günüde annemler geldiler güzel bir gün geçirdik ama akşam döndüler
bu sabahta 11 de anca uyandım kahvaltı etmedim daha lapa yapmayı düşünüyorum pişiyor
sizler nasılsınız?
burcucum tebrik ediyorum seni tatlım darısı başımıza inşallahh ...

demek oluyorkiii bu hafta edacım birinci olarak sonuncu olan arkadaşları ele alıyor
ceza veriyor ve diyet listelerine tavsiyede bulunuyorsuuuun
ve tabiki sonuncu arkadaşlar edanın verdiği cezayı harfiyyen uyguluyor

bide 300 gram şartımız vardı bizim dimi,
ceza hazır ama fatma ablacımızın mazereti var çok kıyamam ona
sadece 30 dakia yürüyüş diycem ablacıım sana
diğer arkadaşlar edanın elindesiniiiiz

zeynep ablacım listeyi görünce çok utandım kendimden :KK43:
eda ablaa bekliyorum yerimseniben

öğlen haşlanmış makarna üzerine yoğurt koydum yidim yanında yeşillik (taze soğan, tere ,yeşil biber,turp) eşliğinde

kIZLARR KİLOM BU HAFAT AYNIIIII

AMA İNANINN SABİT KALMASII BİLEE MUCİZEE

KIZKERDEŞİMM OKUDUĞU OKULDANN İZNE GELDİİ VEE HERGÜNN GÜZELL YEMEKLER YAPIYORUZZ

AZ YEMEYE ÇELIŞIYORUMMM

MESALA DÜN İÇLİ KÖFTE VARDII BUGÜNDEE PAÇA YAPIYORUZZZZZ

DAHA SIRADA DOLMA VAR LAHMACUNN VAR KEBAP VARRR

DİĞERR GÜNLERDEE BU NLAR YAPILACAKKKK OFFF İŞİMM ZOR

kIZLARR KİLOM BU HAFAT AYNIIIII

AMA İNANINN SABİT KALMASII BİLEE MUCİZEE

KIZKERDEŞİMM OKUDUĞU OKULDANN İZNE GELDİİ VEE HERGÜNN GÜZELL YEMEKLER YAPIYORUZZ

AZ YEMEYE ÇELIŞIYORUMMM

MESALA DÜN İÇLİ KÖFTE VARDII BUGÜNDEE PAÇA YAPIYORUZZZZZ

DAHA SIRADA DOLMA VAR LAHMACUNN VAR KEBAP VARRR

DİĞERR GÜNLERDEE BU NLAR YAPILACAKKKK OFFF İŞİMM ZOR

AFİYET OLSUN CANIM SEN YİNE DE ÇOK KAÇIRMAMAYA ÇALIŞ BAK BENİMDE CANIM İÇLİ KÖFTE ÇEKTİ NEYSE BEN FORMDA GEZİNİRKEN LAHANA KÜRÜ UYGULADIĞINI GÖRDÜM FAYDASINI GÖRDÜN MÜ SEN?:eek:

Günaydın fıstıklar. Güzel ve keyifli bir gün diliyorum hepinize.
Akşam yemeğin yarımdan az karnıyarık bi kase çorba ve bi parça ekmek
sabah kahvsltı yerine çorba içmek istedim. Yarım kase çorba ve iki lokma ekmek yedim. üstünede iki bardak çay içtim.
Ben nescafe ve çayı yaklaşık 13 14 senedir şekersiz içiyorum. O yüzden çay çok içsemde bi sakınca yok dimi. Ha bu arada nescafe de çok içiyorum. şekersiz olsa bile nescafenin çok mu kalorisi. Kızlar şekersiz çayı şiddetle tavsiye ediyorum. Alışınca gerçek çayın tadını anlıyorsunuz. Tatlıyı ne kadar çok seviyorsam sıcak içecekleride bi o kadar şekersiz içiyorum. çok garip bişiy oldu

günaydın kızlara.s.
dün sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 tane ayrı kursa gittim o yüzden giremedim..bugünde aynı..kursum 9 da başlıcak..yürüyüşümü yapıp geldim hazırlandım..şimdi bi merhaba diyemezsem hiç diyemem,nolur kusura bakmayın bana kızmayın olur mu?kahvaltım 1 kase kellogs...bu arada ben tartıda +1 gözüküyorum,moralim çok bozuluyor :KK43: o kadar uğraş veriyorum,erkenden kalkıp yüryüşe gidiyorum...ama herkes daha az gösterdiğimi söylüyor,sen kesinlikle 70 kilo olamazsın diyolar..zaten 59 kiloyken giydiğim eteğimde oldu dün...nasıl iştir bu anlamadım..annem bile dedi senin vücut tipin değişti diye..eşimde tartıya bakınca inanamıyo..acaba tartımı bozuk diyo ama kendisi çıkınca doğru..napcam bilmiyom..geçen gün 72 yi gördüm:KK43: sporu bıraksammı acaba yaaa? öptüm siziii Şeniz muhabbetinizi özlediiimmm

günaydın artık kendimi formda çok yanlız hissediyorum kimsecikler ugramıyo
akşam :5 tane yagsız fırında tavuk nugget 1 dilim ekmek çay
sabah :özel karışımlı çay klasik kahvaltı yaptım
dün tartıda 1 kilo gitmişş gördüm regli haftam ama şişliklerim de var dün uzun zamandır görmediğim bi arkadaşla karşılaştık çok şaşırdı en az 10 kilo vermişsin dedi çok mutlu oldum daha da hırslandım durmak yok

günaydın kızlara.s.
dün sabah,öğlen ve akşam olmak üzere 3 tane ayrı kursa gittim o yüzden giremedim..bugünde aynı..kursum 9 da başlıcak..yürüyüşümü yapıp geldim hazırlandım..şimdi bi merhaba diyemezsem hiç diyemem,nolur kusura bakmayın bana kızmayın olur mu?kahvaltım 1 kase kellogs...bu arada ben tartıda +1 gözüküyorum,moralim çok bozuluyor :KK43: o kadar uğraş veriyorum,erkenden kalkıp yüryüşe gidiyorum...ama herkes daha az gösterdiğimi söylüyor,sen kesinlikle 70 kilo olamazsın diyolar..zaten 59 kiloyken giydiğim eteğimde oldu dün...nasıl iştir bu anlamadım..annem bile dedi senin vücut tipin değişti diye..eşimde tartıya bakınca inanamıyo..acaba tartımı bozuk diyo ama kendisi çıkınca doğru..napcam bilmiyom..geçen gün 72 yi gördüm:KK43: sporu bıraksammı acaba yaaa? öptüm siziii Şeniz muhabbetinizi özlediiimmm

Canımcımm, bence bırakma.. İnce görünmeni spor sağlıyor sonuçta. Hem bırakırsan vücudunun yaktığı kalori miktarı azalacak, daha az yemek zorunda kalacaksın..

Ödem filan olmasın:uhm: Suyu artırıp 1 veya 2 gün lapa diyetini yapsan nası olur acep...

günaydın kızlara.s.

canım benim tartıda da sorun var galiba dijital tartılıyorum 5 dk sonra tekrar tartıldığımda aynı rakamı vermiyo 5 dk 2 kilo almış olamam degil mi:eek:

Günaydın fıstıklar. Güzel ve keyifli bir gün diliyorum hepinize.
Akşam yemeğin yarımdan az karnıyarık bi kase çorba ve bi parça ekmek
sabah kahvsltı yerine çorba içmek istedim. Yarım kase çorba ve iki lokma ekmek yedim. üstünede iki bardak çay içtim.
Ben nescafe ve çayı yaklaşık 13 14 senedir şekersiz içiyorum. O yüzden çay çok içsemde bi sakınca yok dimi. Ha bu arada nescafe de çok içiyorum. şekersiz olsa bile nescafenin çok mu kalorisi. Kızlar şekersiz çayı şiddetle tavsiye ediyorum. Alışınca gerçek çayın tadını anlıyorsunuz. Tatlıyı ne kadar çok seviyorsam sıcak içecekleride bi o kadar şekersiz içiyorum. çok garip bişiy oldu

günaydın bende çay hastasıyım ve 8 senedir şekersiz içiyorum senin gibi ama ben biraz azaltmaya ve açık içmeye başladım zaten bişey yemiyoruz çay içince de kabız yapıyo galiba diyeti de etkiliyo

günaydın artık kendimi formda çok yanlız hissediyorum kimsecikler ugramıyo
akşam :5 tane yagsız fırında tavuk nugget 1 dilim ekmek çay
sabah :özel karışımlı çay klasik kahvaltı yaptım
dün tartıda 1 kilo gitmişş gördüm regli haftam ama şişliklerim de var dün uzun zamandır görmediğim bi arkadaşla karşılaştık çok şaşırdı en az 10 kilo vermişsin dedi çok mutlu oldum daha da hırslandım durmak yok

Valla ben de anlamadım Serapçım nerde bizim hatun gızlar -tatlicadiarzu-

Zeynep abla banlanmış, Leyloş kendini kurslara vurdu.. sırnaşık şey

Bu arada cidden çok hırslısın canım.. Spora da başladın zaten, yaza fıstık ötesi gireceksin a.s.

Valla ben de anlamadım Serapçım nerde bizim hatun gızlar -tatlicadiarzu-

Zeynep abla banlanmış, Leyloş kendini kurslara vurdu.. sırnaşık şey

Bu arada cidden çok hırslısın canım.. Spora da başladın zaten, yaza fıstık ötesi gireceksin a.s.

inş canım ayın 15 doğum günüm imkansız ama keşke 75 olabilsem o güne kadar :Saruboceq:

serap canım en kısa zamanda yeni dijital bir tartı al ve gerçek kilonu öğren canım
bu belirsizlik insanı mahfeder

merhaba kıslaar
kimsecikler uğramıyo grubumuza yaaa
neden gelmiyonuz kıslaaaar
serapta olmasa kimseler yok vallaa
ben dün akşama kadar temizlik yaptım
öldüm vallahi yorgunluktan
akşamada tv izlerken uyuyup kalmışım
bugün doktora gidecem kızlar
benim şu sistit denen meret yine tekrarladı sanırsam
gidip bi tahlil yaptırıp geleyim :KK43:

X