Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Y yosunlupapatya canım ameliyatın hemencecik başarı ile geçsin en kısa sürede iyileş inşallah :dua: kendine geldikten sonra en müsait zamanda haber ver bize hiç korkma hepimiz ruhen yanı başındayız seni çok seviyoruz :KK60:
Aaa ne olduki ne ameliyati kaçirdim ben birseyleri gsliba Y yosunlupapatya iyi misin cznim insallah mühim birsey degildir selametle gir çik insallah ❤️

İyi aksamlar arkadaşlar bugünkü menüm

Sabah saat 09.30 1 bardak ılık suya detox sirke 1 y.kasigi chia tohumu
Kahvaltı 10.00 3kasik yulaf +1 su bardağı yağsız süt +1 tatlı kaşığı şekersiz % 100fıstık ezmesi +5 6kuru üzüm +3 ceviz+ biraz tarçın ile lapa ( ayyy lapa diyince çok itici geliyor ama tadı güzel oldu)

Ara 13.30 1 Türk kahvesi 2 parça %85 bitter çikolata

Ara 16.00 1/2 elma 1 Altınbaşak büskivi

Akşam 19.00 da yerim diğer türlü çok acıkıyorum. 5 yemek kaşığı haşlanmış kurufasulye maydanoz kıvırcık ve 2 yumurta ile piyaz az yağlı limonlu limonlu maden suyu ve 1 dilim ekmek yerim

Şu 3litreyi geçmiştir.
LenaG LenaG 🌺🌺🌺

Y yosunlupapatya canım ameliyatın hemencecik başarı ile geçsin en kısa sürede iyileş inşallah :dua: kendine geldikten sonra en müsait zamanda haber ver bize hiç korkma hepimiz ruhen yanı başındayız seni çok seviyoruz :KK60:
Canımm kaptanimm mesajın nasıl mutlu etti anlatamam iyimi varsinnn hepinize cokk teşekkür ederim ❤️

Teşekkür ederim leylakcim bugün yatışım oldu işte yarın ameliyat olucam inşallah safra alınacak 🤲🏼
Gecmis olsun canim sukur buyuk birsey degil benim anne tarafimin yarisinin safrakesesi yok genetik bir sorun galiba annemin de yok yillardir gayet saglikli benden dsha saglikli hem de artik kspali ameliyatla aliyolar daha cabuk iyilesirsin acisi agrisi yok eskisi gibi degil

Menümü vereyim
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Sabah nescafe(2 si birarada)
Bir küçük kurabiye (arkadaş getirmişti nasıl olmuş hocam diye başımda bekledi 🙄 yeni tanıştığım biri old için yok diyemedim kalanını çocuklara paket)

Öğlen 12.15: 1 has yumurta
kk peynir
Maydanoz dereotu roka nane
1.5, dilim tbe
2 ceviz, 5 badem

Ara 16. 30: sade kahve, kayısı çayı
2 kuru kayısı 1 hurma

Akşam 18.30: 1 tabak madımak yemeği
4 kasık yoğurt

2.,5 litre su
1 litreden fazla detoks suyu
Spor halk oyununa gidecem güncellerim 🥰

LenaG LenaG şimdi nasıl oluyor canım ❤️
önce Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus mü transfer hakkını kullanacak somra sen mi üye değişikliği yapacaksın?
Canım mavi kaptanın en son aldığı 2 kişiyi aktardım kırmızı takıma şimdi Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus ün transfer yapmasını bekliyorum ❤️
Günaydin kizlar ogluma okula biraktim geldim hemen tartildim açikçasi sonuç mutsuz etmedi cünku reglin 2.gunu ama arti degilim bu da cumartesi gunu eksi olacagimi gosterir

Sali kilo bildirimi
Cunartesi 84.6
Sali 84.6
Sabit
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Regl iken sabit gelmek başarıdır canım ❤️
09.30
2 dilim siyez ekmeği
2 yumurtadan tereyağlı omlet

17.00
2 kaşık pirinç pilavı üzerine haşlama et
1 tane elmalı kurabiye
( Oğlan yemedi kv sebebiyle yemek zorundaydım)

3 lt su

Yarım saat yürüyüş

Afiyet olsun sebze veya salata da eklesen çok iyi olur canım ❤️
İyi aksamlar arkadaşlar bugünkü menüm

Sabah saat 09.30 1 bardak ılık suya detox sirke 1 y.kasigi chia tohumu
Kahvaltı 10.00 3kasik yulaf +1 su bardağı yağsız süt +1 tatlı kaşığı şekersiz % 100fıstık ezmesi +5 6kuru üzüm +3 ceviz+ biraz tarçın ile lapa ( ayyy lapa diyince çok itici geliyor ama tadı güzel oldu)

Ara 13.30 1 Türk kahvesi 2 parça %85 bitter çikolata

Ara 16.00 1/2 elma 1 Altınbaşak büskivi

Akşam 19.00 da yerim diğer türlü çok acıkıyorum. 5 yemek kaşığı haşlanmış kurufasulye maydanoz kıvırcık ve 2 yumurta ile piyaz az yağlı limonlu limonlu maden suyu ve 1 dilim ekmek yerim

Şu 3litreyi geçmiştir.
LenaG LenaG 🌺🌺🌺
Afiyet olsun canım gayet güzel ❤️
15 dk yürüyüş ✅
Bugün halim yok hastayım :KK43:

Kahvaltı
2 kaşık menemen
1 salkım üzüm 1/2 armut
1/2 tost
3 zeytin

Ara
Kahve 1 gofret 5 kuru kayısı

Akşam
6 kaşık tavuklu patates yemeği
1/2 kase yayla çorbası

ara
Chialı yoğurt 1 kase

Afiyet olsun canım gofret nerden çıktı ki 🙈
Jou micheilin tekerlek firmasinin bir logosu var bilir misin iste ayna karsisinda girdugum maalesef o🥹insallah o dedigin gunler de gelir
Ay kusura bakma güldüm canım yaa ama abartıyor musun acaba biraz o logoyu kendinde görmen için 150 kg falan olman lazım
Menümü vereyim

Sabah nescafe(2 si birarada)
Bir küçük kurabiye (arkadaş getirmişti nasıl olmuş hocam diye başımda bekledi 🙄 yeni tanıştığım biri old için yok diyemedim kalanını çocuklara paket)

Öğlen 12.15: 1 has yumurta
kk peynir
Maydanoz dereotu roka nane
1.5, dilim tbe
2 ceviz, 5 badem

Ara 16. 30: sade kahve, kayısı çayı
2 kuru kayısı 1 hurma

Akşam 18.30: 1 tabak madımak yemeği
4 kasık yoğurt

2.,5 litre su
1 litreden fazla detoks suyu
Spor halk oyununa gidecem güncellerim 🥰
Afiyet olsun bence 1 kurabiyeden gelen kaloriyle bişi olmaz ama sabah 2 si bir ara yerine başka bişi yok mu ❤️

Canım mavi kaptanın en son aldığı 2 kişiyi aktardım kırmızı takıma şimdi Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus ün transfer yapmasını bekliyorum ❤️

Regl iken sabit gelmek başarıdır canım ❤️

Afiyet olsun sebze veya salata da eklesen çok iyi olur canım ❤️

Afiyet olsun canım gayet güzel ❤️

Afiyet olsun canım gofret nerden çıktı ki 🙈

Ay kusura bakma güldüm canım yaa ama abartıyor musun acaba biraz o logoyu kendinde görmen için 150 kg falan olman lazım

Afiyet olsun bence 1 kurabiyeden gelen kaloriyle bişi olmaz ama sabah 2 si bir ara yerine başka bişi yok mu ❤️
Gülün diye yazdim canim 😅bedenim uzerine dusuncelerim olumsuz maslesef yani bu konuda kendimi egitmem gerek ben 65 kiloyken de kendimi sisman gorurdum hatta bi arkadasim ya senin baktigin aynalar dev aynasi mi biz niye senin gordugun leylaki gormuyoruz derdi😅

X