Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

evet Jalecim çok iyi oldu yaaa..inanki zaman yetmemeye başladı a.s

olsun tatlım sonuçta hem kendini geliştirmiş oluyorsun hemde yeni insanlarla tanışıyorsun hep evde hep evde olmuyor ...
hadi bakalım bende kalkıp egzersizlerimi yapayım stepperımı getirdim salondan karşımda duruyo şimdi:)

zeynepcimm çokk geçmişş olsunnn canımm
Zeynep abla önümüzdeki haftadan itibaren izinli sayın beni
çubuğumm birazz dinlenn canımm seninn içinde iyi olurr biz senii burda bekliiyorr olacağızz unutma

bende şaşırdımm lapa diyetii sonucu yazmışımm ama lahana çorbasıı dicektimmm
kızlarr daha öncede yazmıştımm ben 15 tatilde 65 kilo oldummm bu diyetle birazdaa tabikii sıkı tutarakk 61. 5 oldumm ama bunu korumalıyımm 2 hafta kadarr kızkardeşimm yarınn yozgattan geliyorrr yemekler pastalar yapacağızzzzzz

bu diyeti tekrar yapmayı düşünüyormusun canım???
yokk canımm yanlışş yazmışımm ben lahana çorbasıı diyetii yazacaktımm kafamm karışıkk bu aralar ne yazdığımıda bilmemişimmm

emiricimm yürümee bandıı olanlarr çokk şanslıı canımmm
inşallah eşim banada söz verdii buraya gelince banada alacakkkk
ayrıı kalmak işemii yaradıı acaba hemen tamam dediiii

zeynepcimm nasıl ya nii ya dedimm önceeee
senle işimiz var deyinceee
ama ALLAHTANN düzenne sokacaklarmışş
zeynepcimm şimdii listende ne verdilerr canımm ne kadar ölçüü verdilerr

maşallah leylacımmmmmmmmmmmm nazarr boncuğumuda takayımm nazar değmesinn

iyi akşamlar takımcımm
nefes nefeseyimm :) yarım saattir egzersiz yapıyorum süründüm yine hint yağımı:) 600 adım stepper , 50 mekik çektim arada dansettim ve karın egzersizleri yaptım
sayfayı açar açmazda güzel bir haber almış oldum
maşallah hepinize inşallah haftaya benimde katkım olacak size
acaip hırs yapmış durumdayımhihoyyyt
eski resimlerime baktımda ne hale gelmişim dedim. hoş ömrüm diyet yapmakla geçiyor sürekli ama artık beslenme şeklini oturtmam gerekiyor ver al bir ileri iki geri şeklinde devam etmek istemiyorum çünkü...

Canlarım iyi akşamlar a.s.

Tebrik ederim hepimiziii 2. olmuşuuuzzz.. Ünvanımızı kaybetmedik hala umarım. Neyse bir bakarım ona birazdan =)

Önce bir raporumu vereyim:

Sabah: 1,5 dilim ekmek, 1 kk peynir
Ara: eti cin
Öğle: 1 paket eti form
Ara: wanted bumba tabi ki =)
Akşam: 5 kaşık pilav

Karnım çok acıktı ve az önce de haşlanmış karnıbahar yedim bol miktarda.. Birazdan da beşi bir yerdemi içerim..

Hımmmm şimdi kelimelerin kifayetsiz kaldığı bölüme geldim galiba :) Hepinize tek tek teşekkür ediyorum fıstıklarım.. Desteğiniz, dostluğunuz, ablalığınız, kardeşliğiniz için. Çook çok uzun bir zamanı birlikte geçirdik. Kilolar verildi, kilolar alındı, sevinçler paylaşıldı üzüntüler atlatıldı. Takımlar takımı olmanın gururu yaşandı, nice mezunlar verildi.. Her şeye rağmen bir kez bile kimse kimseyi kırmadı.

Hepinizi çooook seviyorum. O güzel kalplerinizin içinde ben de bir yer edinebildiysem ne mutlu bana..

Şimdi bunları yazdım diye tepenizden eksik olacam sanmayın.. Oklavamı hazırladım valla, takımı toptan kapatana kadar burdayım :roflol:

tebrikler kardeş takımcımmma.s
2.liğnizi kutlarımma.s
b,z de üçüncü olmuşuzzkaydirigubbakcemile5

sagol canım galiba benim tartı bozuk canım tartılıyorum arkasından 5 dk sonra tekrar tartıldığımda başka rakam veriyo ama ara vermek yok yola devam

günaydın kızlar dün hastanede olduğum için bildirim yapamamıştım dünkü menümde
sabah:elma yarım simit
ögle :birazcık kumru birazcık yigenimin hamburgerinden yedim
ara yok
akşam :4 küçük parça pide 1 bardak kola
ara :kaynanamın yaptığı börekten ufak bi parça yedim küsmesin diye va ayvayla günü kapattım
dün spor günümdü ama gidemedim adagım vardı onu kestik dagıttık derken yetişemedim kursa neyse bugünde var onu telafi ederim sabah ta kahvaltı olarak simit yedim şimdi suyumu içiyorum

canımcım benim eskilerden birinimezun ediyor olmak beni çok motive etti doğrusu
yeni arkadaşlarım alınmasın
bunun sebebei yeniler hep iyi gidiyoda biz eskiler çakılı kaldık omum için makus talihimiz kırıldı diye düşünüyorum
seni çooooook seviyeoruz burcucum
bak oklava elinde tepemizde bekle canım

herikasın jaecim çok iyi gidiyorsun
gerçektende işin sırrı aslında bize kilo aldıran yeme düzenimizi değiştirmekte
hele bir kurtulalım hep beraber koruma topiğimde neler yapacağımızı tartışırız yine

serapcım sen süpersin maşalllah bu hafta verememiş olsanda üzülme canım haftaya iyi vereceğine eminim

tebrikler kardeş takımcımmma.s
2.liğnizi kutlarımma.s
b,z de üçüncü olmuşuzzkaydirigubbakcemile5

bende sizi kutlarım canım bu hafta gertimizde kaldınız ama yinede derecedesiniz o yüzden acıdık şimdi ceza vermeyelim size

9. TAKIM ** 93.ETAP*...
Berith / (57,3) / (56,3) / (1,0) / (1,75%) bir mezun daha veriyoruza.s.takım üçüncüsüŞeniza.s.
TopKek (66,7) / (66,3) / (0,4) / (0,60%)takım dördüncüsü
alleysen (69.9)/ (69,9) / (0,0) / (0,0%)takım sonuncusu
fatmasel (82,0) / (81,8) / (0,2) / (0,24%)takım beşincisi
esra_kar ...geri dönmek üzere ayrıldı
cubuk_kraker (70,9) / (70,5) / (0,4) / (0,56%)takım dördüncüsü
sayemu (68,4) / (67,4) / (1,0) / (1,46%)takım üçüncüsüa.s.
jnaz ( 59,4) / (59,4) / (0,0) / (0,00%)takım sonuncusu
serap_21 / (78,0) / (78,0) / (0,0) / (0,00%)takım sonuncusu
ADANALI EDA (62,9) / (61,5) / (1,4) / (2,23%) takım birincisi:hooray:
selcencik (66,2) / (65,0) / (1,2) / (1,81%) takım ikincisi:teytey:
TOPLAM KİLO (681,7) / (676,1) / (5,60) / (0,82%)

demek oluyorkiii bu hafta edacım birinci olarak sonuncu olan arkadaşları ele alıyor
ceza veriyor ve diyet listelerine tavsiyede bulunuyorsuuuun
ve tabiki sonuncu arkadaşlar edanın verdiği cezayı harfiyyen uyguluyor

bide 300 gram şartımız vardı bizim dimi,
ceza hazır ama fatma ablacımızın mazereti var çok kıyamam ona
sadece 30 dakia yürüyüş diycem ablacıım sana
diğer arkadaşlar edanın elindesiniiiiz

canım bu uygulaman güzel olmuş bence her hafta yap

selam kızlar nasılsınız bakalım. çok güzel kilolar vermişsiniz bakıyorumda. kızlar şimdi ben burdan ayrıldıktan sonra kendi başıma kalınca iyice boşladım nerdeyse verdiklerimi geri aldım. eğer kabul ederseniz ve herşeyden önce takımınızda boş yer varsa tekrar aranıza dönmek istiyorum ama kabul ederseniz tabiki. cevabınızı bekliyorum

Günaydınlaaarrr a.s.

Sabah kahvaltım: 1 dilim ekmek, ufak bir parça simit, 1 kk peynir

Arada da sütlü kahve içip iki çatal kek yedim arkidişler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…