Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar arkadaşlar
dünden beri uğrayamadım malesef. dün akşam kurstan gelince eve girip çıkmam bir oldu ney gösterisine gittik eşimle ve harika bi akşamdı sonrasında da sıra gecesi vardı. bugünde komşularım geldiler oturmaya tanışmış olduk . anca vakit bulabildim girmeye
bi geçmişi okuyayım ne var ne yok

herkese iyi akşamlar.bugün yediklerimi yazayım hemen
sabah=1dilim kızarmış ekmek,1yumurta,az peynir,yarım domates
öğle=2 dilim gözleme
akşam= yok
kızlar gözleme yediğim için akşam bişey yemedim.yani dengelemeye çalışıyorum.akşam belki yarım elma yerim. tabi MEKİKTE çekicem :)

Sen neden kahvaltı yapmıyosun bakiiimmmm klava: 1 bardak süt olsun, iki lokma ekmek olsun at ağzına şekercim a.s.

Ara öğün niyetine içiyorsan birşey olmaz diye düşünüyorum Leyloşum.. Bisküvi filan da yiyoruz sonuçta, aynı şeker onda da var... Hatta biliyorsun ki ben wanted bumbaya sardım, öğleni hafif geçirmek kaydıyla ara öğünde yiyorum :jeyyar:

Jalecim ne kadar çok misafir ağırlıyorsun yahu.. Her gün birileri gidip geliyor :roflol:

jaleee kaldır neticeyi
yarından sonra her gün egzersiz raporu bekliyorum senden
en az yarım saat
yapmadığın gün 50 mekik cezalısın

zeynep abla o zaman bu gece 150 mekik çekiyorum:)
malesef dün yapamadım tatlım ama bu gece yatmadan önce söz yapıcam evde eşimin bi arkadaşı var tv izliyolar
ayy inşallahhhh
zeynep ablacım çok güzel düşünmüşsün.
kesinlikle öyle emircim bende kendimden biliyorum öğünlerim çok iyi gidiyor ama arada oluyo eşim yerken hadi bişey olmaz bi taneden diyorum ve olan oluyor

Jalecim ne kadar çok misafir ağırlıyorsun yahu.. Her gün birileri gidip geliyor :roflol:

sorma tatlımyaa hala yeni gelin modundayım dahada gelmek için haber gönderenler oluyor ve böylede devam edecek gibi:)

sorma tatlımyaa hala yeni gelin modundayım dahada gelmek için haber gönderenler oluyor ve böylede devam edecek gibi:)

Ayy ne güzel yaa.. Gelen giden olunca bayılıyorum ben.. Sohbet muhabbet filan. Maalesef çok akrabamız yok, bayramdan bayrama görüşüyoruz :1rolleyes:

Ayy ne güzel yaa.. Gelen giden olunca bayılıyorum ben.. Sohbet muhabbet filan. Maalesef çok akrabamız yok, bayramdan bayrama görüşüyoruz :1rolleyes:

canım benimyaa bende çok severim misafir ağırlamayı . benim akrabalarım yok malesef burda ama eşimin akrabaları ve komşular var ve yeni yeni tanıyorum bende bide küçük yer olunca herkes birbirini tanıyomuş zaten . bende yeni insanlarla tanışıyorum böylelikle

Tam benlik =)

Ama senin için de iyi olmuş, tanımadığın yerde yalnız kalmamış oluyorsun böylece a.s

Canikom artık bana müsaade.. Sabah erken kalkacağım benneyaptımki Öpüyorum herkes
iyi geceler :1hug:

tamam canımcım iyi geceler tatlı rüyalar sana
benim kocişede bişeyler oldu bu gece boğazı durmuyo çayla ikramlıklardan yedi , ardından kuruyemiş istedi, o bittikten sonra türk kahvesinide içti şimdide mısır patlat diyo . hey Allahım yaaa

evet edacım farkındayım bu yüzden bazı arkadaşlarımıza uyarıda bulundum
tekrar söylüyorum mazeret bildirmeden paylaşıma gelmeyen diskalifiye olur arkadaşlar

bunun tek çaresi var canım
benimkide öyleydi bi oturtmuyodu
şimdi onuda diyete soktum
yaşasın kötülüüüüüüüüüükkötükedihüso

unutmadan yazayım akşam yemeğim 4 kaşık oturtma 3 kaşık kuskus salata

suyum henüz bitmedi
ha bide meyve öğünümüde yaptım 8 de
sabah bir saat yürümüştümn şimdi stepper ve mekik yapmayı düşünüyorum
ama çok tembel hissettim şimdi kendimiiii

Son düzenleme:
geldim kaçıyorum olacak ama burda oturum karpuz gibi büyümektense kalkıp hareketleneyim biraz
hadin iyi geceler tatlı rüyalaaar
kovalasın sizi tavşanlaaaar

doğru diyosuuuunn hatta benim başkasına kızdığım bi mevzu bu kahvaltı olayııı:1rolleyes:ama işte gece 1.30 2 gibi uyuyuncaaa sabah hemen kalkar kalkmaz hazırlanıp gidiyorum..o arada birisinin benim ağzıma bişeyler tıkıştırması lazımkaydirigubbakcemile3 3 ü 1 arada konusundada içim rahatladı:jeyyar:

çubuğum diyet yapmak olarak düşünme bı sıkıntılı döneminde daha çok hırpalanırsın en azından gene devam et mümkün oldukça,
dünya batmadı çubuk eşinde iş bulur Allahın izniyle tez zamanda inş,
sen kendini salma sakın sen bişeylerden vazgeçersen onuda üzersin,kilo verince mutlu oluyorsun demi o onada yansır benim şahsi fikrim bana müsade demeden dur ice düşün
kendi salcak bi durum yok çok şükür evet kabul zor geçecek bi dönem başlıyo ma kalbini Allaha temiz tut ona sığın yardımcın olur kurban olduğum...

canım yaa şimdi okudum ve inan çok üzüldüm...Rabbim yardımcınız olsun... Allah eşine daha kazançlı bir iş nasip eder en kısa zamanda inş...

umudunuzu yitirmeyin...ve birbirinize kenetlenerek bu zor dönemi atlatın...dualarımız sizinle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…