Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun menüler ne güzeeellll :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun yoğurt bari yemeye çalışsan çok iyi olur :KK200:

Afiyet olsun :KK200:tulumbalar tombul ve büyük olanlardan değildir umarım :dua:

Arada tek öğün olur canım afiyet olsun :KK200: önemli olan kendini iyi hissetmen nasıl oldun ?

Afiyet olsun menüler güzel canım c.tesiyi görmüyorum ödül günü dedik :KK200:

Çok geçmiş olsun grip demişsin en kısa sürede iyileşir inşallah :KK200:

Günaydın ablacıımmm doğan güneş güzeliii :KK60:

Çok iyi canım afiyet olsun :KK200:

Günaydııın kaptanııımmm :KK200:

Cacnım yediklerin bell sıkma canını aslında gidiyordur ödem gidince baya eksi göreceksin :KK200:

Günaydııınn :KK200:

Günaydın canım tebrik ederim :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Günaydııınnn :KK200:

Tebrik ederim dinlenmeden hergün spor ve yürüyüş etkiliyor olabilir ama illa ki gidiyordur daha fazlası :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:Oh bak ne güzel nick olmuş şişman yok olmayacak şişman fit olacak :rapci:

Günaydın tomrs cumm :KK200:

Yaa bak eksi gelmiiiş hoşgelmiş daha da gelsin hep gelsin :KK200:

Hayırlı sabahlar :KK200:

Günaydın tebrik ederim güzel eksi :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Vaay regle rağmen güzel rksi tebrik ederim canım :KK200:

Canım bırakmak yok seni daha da hırslandırsın bu durum biliyorum sinir bozucu ama bence online değil yüzyüze diyetisyene ihtiyacın var senin bir şey sana ödem yapıyor da olabilir. Vücudunun yağ,kas,ödem dengesini görsen iyi olurdu. Yurtdışında durum nasıl ilerliyor bilmiyorum ya da çok mu pahalılar acaba bir fikrim yok en azından bir kere ölçüm yaptırsan fikir alsan iyi olur sanki :KK200::KK60:
Sağol kaptanım çok iyiyim diyete full devam☺️

ya seni böyle görmek ne güzell biara hiç yapamıyordun nasıl oldu
Ben sen hamileyken yaptım diyeti 4 5 ay gibi bir süreçte sadece 11 kilo verebilirim çok zor geçti bıktım en sonda ara vermek zorunda kaldım şuanda da aralıklı oruç çok iyi geliyor hem bünyem alıştı hemde güzel zayıflatıyor

Ben sen hamileyken yaptım diyeti 4 5 ay gibi bir süreçte sadece 11 kilo verebilirim çok zor geçti bıktım en sonda ara vermek zorunda kaldım şuanda da aralıklı oruç çok iyi geliyor hem bünyem alıştı hemde güzel zayıflatıyor
sana diyordum hep
demek ben hamileykeennn ulaannn hamile olup gitmemimi bekliyordunn heeeehhh

Sitare55 Sitare55 Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus kaptanlarım şimdi şöyle bir durum var c.tesi oluşturduğumuz takımlardan kırmızı takımda 3 kişi mazeretleri sebebiyle izne ayrıldılar. Bu durumda kırmızı 10 mavi 13 oldu maviye eklenen son 2 kişiyi kırmızı takıma eklememiz gerekecek çünkü fazla sayı olması halinde kırmızının 1 fazla olması gerekiyor.
Ne diyorsunuz ?

Hangi yolla gönderiyorsun parayi neden olmuyor acaba:KK64:diyetisyen niye kabul etmesin parayi sistemde bir sıkıntı vardir (western union vakifbantan sira bekleyip çekiliyordu bak o cekilecek gibi degil , bur de belli tarih var almazsan para iade oluyor falan , sikinti yani )

Umarim hallolur. Benim sende gözüme takilan yürüyüşun asiri olmasi. 20.000 civari adim atıyorsun degil mi ? Bir sakinlesen gunluk 30 dk stres yapmadan yurusen , beslenmen 1200-1400 kalori arasi dengrli olsa . En azindan ditetisyene su kaloride su içerikte diyet yapiyorum kilo veremiyorum veya su kadar gram veriyorum dersin. Dr Ayca kayanin diyet videolarini seviyorum ben , bir tane ekleyeyim. 1 kilo olmaz da yarim kilo verirsin ne olacak. Can sikmak yok:KK19:

Canım aslında ben ilk zamanlar bu kadar çok adım atmıyordum. Kilo vermede zorlandıkça adım sayımlarımı artırdım

Normalde banka kartından direk transfer yapıyorduk ama diyetisyenlerin ki nasıl bir sistemse bir türlü olmuyor.

Kalori hesabı yapıyorum bende programı var gramına kadar yazıyorum ve günlük ortalama 1000 ile 1400 arası almış oluyorum.

Spor ile 500 kalori üstü yakmış oluyorum
Vücut için de gerekli kalori olduğuna göre benim baya kalori açığım olması gerekiyor ama yinede olmuyor olmuyor

X