Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Benimde yüzümde çok değişiklik olmuyo gıdım var gıdım gidiyo sadece ama herkes güzelliğin gidiyo diyolar :)))
Valla bende bir degisiklik olmadigi halde aman zayiflama yuzun coker,boyle daha guzelsin falan diyenler oluyor ama sallamiyorum artik.Ben sadece guzellesmek degil, saglikli olmak icin kilo vermek istiyorum diyorum.Hem bana boyle soyleyenler bir kilo bile aldiklarinda strese giriyorlar o yuzden kulaklari tikamak lazim.

Bnm yuzum pek tontos degil sanirim ya demi zuhal abla.ama hamileyken fena sisti
Babanne vasfindan toruna terfiye edilmis gibi oluyo valla cok kilolu olanlarda
Aynen ya bnim yüzüm yuvarlak 95 kiloyla 83 kilo arasında baya fark etti 70 olunca nasıl olacak çok merak ediyorum hiç zayıf olmadığı m icin bu arada ne ameliyatı olacaksın

Okulöncesi canım seninki neydi?? Boyu da 1.50 çok kilolu gorunuyor zaten iyi oldu. Keşke verse

Harikasın canım maşallahBen de bugün bol su içiyorum ve kaçamak yapmadım hiç ama ne hikmetse artıdayım.Sporumu da akşam güzelce yaparsam inşallah yarına yüzüm güler biraz

bilmiyorum ki ama ani bi ciglikla uyanıyor kucakta tejrar daligo birakinca yine ağlıyor çözemedim sorun ne

Nasi yapmaliyim kiii

Aynen katılıyorum kimseyi dinlemiyorum artık çirkinleşeyim boşverin diyorum.

Nasi yapmaliyim kiii
Her çocuk bir olmuyor çocuğunda bi karakteri var bebekte olsa ama benim oğlumu alıştırmıştım ben oda meyilliydi rahat oldu benim için. Gündüz 1 buçuk saate bir uyurdu gecede 1 veya 2 defa uyanırdı. 2 buçuk aylıkken kendi kendine uyuması için alıştırdım odası ayrıydı zaten koyardım karnı tok altı temizse beşiğe bakına bakına uyurdu. İlk alıştırmaya çalıştığımda bazen mızırdanırdı ama ağlamadığı sürece kendimi göstermezdim. Sonra sonra alıştı şükür ama dediğim gibi çocuğada bağlı.

Canim.benim kizda gunduz 1.5 2 saat uyuyo 2 saat filanda ayakta kalio o arada oyun halisi var oynuo biz yuvarlioz yerde oynuoz filan sonra yoruluo gecede 10 da yataga goturuyorum pijama masaj emio uyuyo los isikta emziriyom kaka yapmadigi surece altini acmiyorjm ama gece 1 den sonra uyumuo. Skntisi yok alti temiz gazi yok karni tok aglamio

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*Kıymalı yumurta+1 dilim tam buğday ekmeği+1 kk peynir

ARA ÖĞÜN-1:
*1 sütlü nescafe

ÖĞLE YEMEĞİ:
*Ton balıklı salata

ARA ÖĞÜN-2:
*1 portakal+10 fındık

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 tabak yeşil mercimek yemeği+1 tabak havuç turp salatası

SU:
*2 litre

SPOR:
*2 mil Leslie

kartanesi58

Bugunku menum kizlar;
Sabah uyandigimda 2 ceviz, 5 findik yedim ve bir bardak yesil cay ictim.

KAHVALTI: 12.00 2 dilim tb ekmegi,5 zeytin,bir kac kasik kuru biber haslama,roka,iki uc kasik kiymali yumurta,bir iki lokma peynir,cay

Ara ogun; yarim muz.

AKŞAM.17.00 bir tabak yogurtlu karnibahar(karnibaharlari yumurya bulayip firinda pisirdim) bir kucuk kase mercimek corbasi.

2.5 litre su,spor yapamadim bugun insallah hafta ici aksatmadan yapip telafi ederim.

bilmiyorum ki ama ani bi ciglikla uyanıyor kucakta tejrar daligo birakinca yine ağlıyor çözemedim sorun ne

Belli saatlerde uyanoyosa sürekli gaz yada kolik olabilir cnm internetten bi araştır istersen.

güzel cnm ben beğendim
güzel cnm sporunda güzel
Güzel cnm

Bugünkü menüm

Sabah 11.00
Bir yumurtadan az yeşil biberli yumurta
4/1 kk peynir
4/2 kk kaşar
1 ince salam (eşimden kalmış onu yedim)
İki y zeytin
1 dilim çavdar
İki çeri domates

Öğle 2.00
2 kaşık müsli

Akşam 5.30
7 kaşık z.yağlı pırasa pirinçsiz salçasız
İki kaşık sarımsaklı yoğurt

Su 2 lt
Spor yok boynum çok kötü

Menü güzel canim ama salam olmamış
Kalorisinden değil çok sağlıksız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…