Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Anlasildi kaptannnn

Menümü yazayım büyük bir hayal kırıklığıyla...
Sabah
Bi dilim çavdar
5 zeytin
Bir yumurta

Ara bir bardak süt

Akşam yarım pide bol salata bir bardak ayran

Çok kızgınım kendime o pideyi nasıl yedim diye biliyorum yapmamam lazımdı ama dayanamadım o an herkesin bikereden bişey olmaz sen zaten zayıfsın konuşmalarından nasıl etkilendim bilmiyorum herkesten çok özür diliyorum. Bu yediğimi tartıya yansıtmamak için elimden geleni yapıcam.

Su 2 lt
Spor 1 mile leslie
100 ip atlama
50 mekik

Mefkurem ablam Rabia özelden mesaj atmış 2 saat önce bana eşinin telefonun ana karti yanmis kendi telefonun da sarj soketi bozulmuş yarın tamir e gorurecekmis foruma giremeyebilirmis zuhal abla beni yanlış anlamasın telefon olur olmaz tek tek listelere bakacam demis

Canım ben yapmadım ama o şok diyet ve hiç sağlıklı değil
Evet aslında biliyorum çok sağlıklı bişey değil ama 13 gün değil 6 gün yapıcam bugün yarım pide yedim çok pişmanım ve ayrıca regl günüm yakşaştı bu hafta biraz zor veririm moralim ve motivasyonumun düştüğünü hissediyorum belki böyle toparlarım.
Evet kabul esiyorum sporda çok tembelim pilavla makarna konusunda anlaştık zaten son 1 ay içinde bi yılbaşında yemiştim oda bi kaşık pilav ve makarna yemedende doyabiliyormuşum anladım sonunda. Ama sporumu arttırmaya çalışıcam inş

kızlar ve zuhal abla ben önceki diyette yulaf kepeğinden krep filan yiyordum yine yiyebilir miyim

Kız yeterki ayar isteyin siz

Yarından itibaren akşam Öğünlerinde çorba hariç karbon olmıcak
Kızlar duyduk duymadık demeyin
Akşam karbon yiyenler normal sporuna ilave 1 saat spor yapıcak

Ben varım abla hepsine varimmmmm
Ne yazıkki cnm ormanlık bi yerdeyim yazları ve baharları yürüyüş yapıyorum ama kışları çok ıssız köpek bve hatta domuz bile çıkabilir çocuğuda bırakıcak kimsem yok.
Kız sakin çıkma ben hayal edip korktum valla
Ben seni yenecem bu gidişle :):) dün kaçamak bugün kaçamak :):)

Ben varım abla hepsine varimmmmm

Kız sakin çıkma ben hayal edip korktum valla

Ben seni yenecem bu gidişle :):) dün kaçamak bugün kaçamak :):)
Sanırım öyle olacak çok moralim bozuk 800 grmı beğenmezdim şimdi mumla aricam herhalde...
Eşim koşu bandı almıyo bana çok istiyorum çünkü genel olarak yürümeyi çok seviyorum tabi açık havaya benzemez ama boş küçük bi odam var rada camları açar bantta yürürüm diyorum ama nafile istemiyo almam diyo başka bişey demiyo gereksizmiş...

Kızlar burda net gelip gidiyo zaten modem çokta sağlam değil bu msjıda gsm den yazıyorum netimde yok ama bi msjdan bişey olmaz herhalde olurda yarın yazmazsam netim yok bilin ama en kötü ihtimal eşimin telefonundan girer menümü paylaşırım. İyi geceler herkese...

Sağlık olsun canm erkekler biraz cins oluyorlar ama hemen toprlan geç kalmış sayilmazsin
Net varsa evde leslie yap canım o da yürüyüş gibi etkiki

Etraf koşu bandı alıpta kurutmalık olarak kullananla dolu. İkinci el aldım ben geçen hafta baya temizdi az kullanilmis. sıfır almaya gerek yok hatta

Kızlarrrr elektrikler yoktu şarjım bitti giremedim

Güzrl olmuş canım

Her zamanki gibi güzel canım

Herkesi tebrik ediyorum ayıptır söylemesi ilm üçü seviyorum

Menüm
Öğle
2 ince d ekmek
1 tk tereyağ
1 tk bal
1 kk peynir
Domates

Akşam
4 yk makarna
1 kase yoğurt
Salatalık

Su,2 lt
Spor,yok

Cıssssssss ....

Kız yeterki ayar isteyin siz

Yarından itibaren akşam Öğünlerinde çorba hariç karbon olmıcak
Kızlar duyduk duymadık demeyin
Akşam karbon yiyenler normal sporuna ilave 1 saat spor yapıcak

Ben yokken sıkı yönetim ilan edilmiş. Eyvahhhh

Tüh ya pide olmamış. İnsan bazen dayanamıyo

Teşekkürler mefkuşum çok mutlu oldum.

Ben kurallara uyucağım mefkurem. Sporu da yapacağım sporsuz çok yavaş gittiği için sıkılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…