Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mefkurem tebrik ederim mefkusum ins berile bu ayrilik iyi gelir ama sen bu arada hakkıyla yaparsın bu isi ondan eminiz kaptaniiiiiiim beniiiiiim
Teşekkür ederim cnm

Senin nezdinde bütün arkadaşlara söyliyim bu konuda beni tebrik etmeyin çünkü utanıyorum
Berillede konuştuk aslında ben istemiyodum ama dışardan biri gelse uyum problemi olacaktı
İçinizden isteyen olursa Vekaleti seve seve devredebilirim

Kız özlem takım takım diyodun sonunda buldumu burayı
Konuk sanatçı olarak senide sahneye alalım güzellik

Abla senin sayfadan baska yere hic gitmedim kiz bu aralar bnm motivasyon iyi cok sukur biliyosun bi bakim dedim yazdim oyle yetisebilirmuyim diye dusunuyom iki yere.
Notlar bitti ya boşum
Bu arada sahne demisken sesimde cok yaniktir he

Tatlım yumurta sarısı biraz biraz sıkıntılı. Kuru oluyor ya. Sen diğerlerinde dene. Püre değil ama çatalla ezerek ver.zamanla alışacaktır. Hep püre verirsen büyüdükçe zor olur ikinize de

Abla senin sayfadan baska yere hic gitmedim kiz bu aralar bnm motivasyon iyi cok sukur biliyosun bi bakim dedim yazdim oyle yetisebilirmuyim diye dusunuyom iki yere.
Notlar bitti ya boşum
Bu arada sahne demisken sesimde cok yaniktir he
İstediğin zaman gel bebeğim
Burdada menü paylaşıp sohbet edebilirsin
Burası laf aramızda disiplinli ve iddalı bi takım

Cnm ablamında oğlu bibuçuk iki yaşına kadar püre yedi yoksa çıkarıyordu aynı şeymi bilmiyorum ama zamanla kendi kendine geçti.

Kızlar ben alışverişe gidicam şimdi akşama kadar gelemeyebilirim belki eve gelip yerleştirme yemek bulaşık derken anca.
Yarın isveç diyetine başlicam 6 gün yapabilirsem 13 güne çıkarıcam yoksa 6 günde bırakıcam. Bi deneyim belki 69u görürüm inşşş

Sevilcim ilk sayfadaki kurallara bidaha göz atarmısın sağlıksız şok diyetler yasak
Zaten senin buna ihtiyacında yok
Bu tür diyetler başlangıçta hızlı verdiyor gibi olsada metoyu bozuyor daha yavaşlamasına neden oluyor
Tartı öncesi 1 günlük detoks yapsan bile yeterli olur
Yada kaliteli kalori içeren besinlerle 1200 kalorilik bi liste oluşturabilirsin
Bizim amacımız sadece Kilo vermek değil sağlıklı zayıflayıp yağdan vermek ve geri almamak

Insallah abla.Bizi surekli motive eden dunyalar iyisi bir kaptanimiz varken hirslanmamak elde degil

Hep diyorum ama bidaha tekrarlıyım
Çevresel etkiler biyere kadar yoksa kimsenin ağzını bantlamıyoruz
Önemli olan kişinin kendi azmi ve sabrı
Burda kilit nokta bide takım sorumluluğu oluyor

Canim sok diyetler baya zarar verio sonrasinda normale donunce fazla kilo aldirio

Bundan tam iki ay önce her ne kadar sabah bildirimim 77.5 da olsa akşam tartıldığımda 80i görüyordum. Hepinizin sayesinde 6 lara düşmeyi başardım ve artık 68i bile görüyorum. Artık kilo vermekten de hiçççç korkmuyorum. Öncelikle beni aranıza kabul eden Mefkurem ve sizlere çok teşekkür ederim

Yok abla zannetmiyorum buru ciksinsen varken bence gerekte yok devam et sen tabi bence

Tatlım yumurta sarısı biraz biraz sıkıntılı. Kuru oluyor ya. Sen diğerlerinde dene. Püre değil ama çatalla ezerek ver.zamanla alışacaktır. Hep püre verirsen büyüdükçe zor olur ikinize de

Cnm ablamında oğlu bibuçuk iki yaşına kadar püre yedi yoksa çıkarıyordu aynı şeymi bilmiyorum ama zamanla kendi kendine geçti.
Haklısınız aslında pure vermemin sebebi daha cok yefiriyorum diye vakalim bi deneyelim catalla ezmeyi aslinda abkaradaki dr da ayni seyi söyledi blender kullanma diyede dinlemedim iste şimdi sıkıntı
Evet canım kaçamak yapmam da yemek saati çok geç o saatte yemek mi okurmus ya ben en gec 17.30da kapatiyorum yemek isini

Merhabalar

Öyle yapacağım abla sadece saat çok gec
evet ya kis gunu 8de yemekmi olurmuş

Kız kamile benim oğlan 7 aylık oldu genelde çatalla ezip veriyorum. Seninki ne kadarlıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…