Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Güzel olmuş tatlım. Ciğeri fırında nasıl yapıyorsun

Hepsini çok beğendim

mstb hayırlısı olsun canım. Her işte vardır bir hayır.

Amin tatlım. Sağolasın

Tesekkur ederim şefim sen nasıl oldun?

Bugün iyiyim sağol canım. Benim estirikliler gelir arada öyle. :)

Bi yönden iyi ama şefim çocuğa güvendiği n biri bakıyor

Tabiki öyle. Kızı da o büyüttü kreşe gidene kadar. Valla babaannesinden iyi bakıyordu ama yaşlandıkça huyu değişti o yüzden böyle bunalıyorum. Yoksa o varken aklım kalmıyo hakkını yememek lazım güzel çocuk bakar

Akşamın niyeyse az gözüktü gözüme ama tartı öncesi normal. Güzel olmuş canım

Güzel menü şefim

Sağol canım

Çok mu geç uyanıyorsun. Çünkü metabolizman sabah erken daha iyi çalışır sanki.

mstb canim menu den sonra seni alintilamayi unutuyorum ya
Paylastiktan sonra aklima geliyoe
Kusura bakma:)))

Hiç önemli değil güzelim ben bakıyorum tek tek zaten

Canım sağolasın hayırlısı inşallah. Ya aslında hedefimi değiştirsem diyorum ama o zaman da sıkılırmyım bilmiyorum. Ama gelirim kız alıştım size

Kız kuş kadar yersen vücut basıl toparlasın kendine dikkat et

Ayyy gıcık oldum kadına. Boşver bence de konuşmamak daha iyi. Bu sefer iyice yüzgöz olursunuz. Hocam gelip döveyim mi çıkışta

Güzel olmuş canım

Gayet güzel bebişim

Canım sağolasın hayırlısı inşallah. Ya aslında hedefimi değiştirsem diyorum ama o zaman da sıkılırmyım bilmiyorum. Ama gelirim kız
Bi hedefe ulaşda tatlım onu ozaman düşünürüz
Hem hedefinin üstünde mezun olamazsın ama daha altını istersen mezun olmak için bekliyebilirsin

Ayyy gıcık oldum kadına. Boşver bence de konuşmamak daha iyi. Bu sefer iyice yüzgöz olursunuz. Hocam gelip döveyim mi çıkışta
Gel bi havasını al şefim. Cins cins davranıyor. Bugün bi ogrencimin kalemtıraşı çöp kovasina düşmüş çocuk bakmış üstten görememiş, bende bayana alır misin dedim 'çöpü mü karıştırayim' diye terslemesi var gormelisin. Üstten bakacaksın varsa al dedim sadece, sinirli sinirli gitti aldı trip atarak. Okulda getir götür işlerini temizlik işlerini hizmetli yapar benim bildiğim. Akşama kadar oturuyor iş söyleyince gönülsüz yapıyor sinirimi bozuyor artık kadın

Baktın kadın uyuzluğa devam ediyor idareyle görüş canım. İhtiyacı yok demekki ihtiyacı olsa 4 elle sarılırdı işine. O çocuklar da ana kuzusu ya taş değilki

Belkide kadınla konuşup eğer bu davranışlarına devam ederse idareyle konuşmak zorunda kalacağını söyle
İşyeri, çocuk gibi birbirine küsülecekyer değil herkes kendi alanında kendi işini yapıcak

Güzel olmuş tatlım. Ciğeri fırında nasıl yapıyorsun
Galeta ununa buluyorum iyice yıkadıktan sonra. Normal unda olur. Tepsiye diziyorum heryere gelecek şekilde yağ gezdiriyorum biraz. Pişiriyorum. Aslında ilk kez yaptım güzel oldu (hernekadar yiyemesemde eşimle kuzen çok beğendi) normalde kızartırdım. Zarı ve damarları ayrılmış olacak.

Kızlar günaydın.
İlk bildirim benden
Geçen hafta : 85.0
Bu hafta : 82.4
Fark : 2.6 kg
Vayyyyyyy canım Süpersin tebrik ediyorum senin bildirimi gördükten sonra yazmaya utandım canım bikdiririmimi :):) :)
Gecen hafta:70.5
Bu hafta: 69.7
Fark:-500
Istedigim gibi olmadi kizlar ama bunada sukrediyorum cunku pazartesi +300 dum.Bu arada hepinize gunaydin bol eksili bir gun olsun insallah.
Gayet iyi tatlım hiç üzülme her verilen kilo bizim ıcın önemlidir bazen sabit olmaya bile sevinebiliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…