Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bence en doğru tepkiyi vermişsin. Hiç alttan alma. Alttan alacak olursan tekrarlamaya kalkar. Şu anki durumda sen haklısın ve konuşmadığınız için tekrar edemez. Ayrıca tutanak tutup işkura bildirseniz alınma ihtimali var. Bu konuyu çıtlatırsanız daha düzgün davranacaktır.

Güzel menü cnm
güzel menü cnm
menün güzel cnm ama sabah hem iki halanmış yumurta hemde omlet ağır değimi?
gelsin eksilerrrr güzel cnm
güzel burcucum
döner tabi başın çok az yemişsin
güzel cnm
Güzel menü cnm

Menün güzel canim.

Yok kuşum sadece 2 yumurta ve sebzelerden omlet. Haşlanmış yumurta yok ki..

Kızlar ben spor yapamicam. Kayınvalidemdeydik yeni geldik. Misafir geldi bütüngece ayaktaydım çok yoruldum ve sırtım çok ağrıyo. Ayrıca çok açım şuan belki bi bardak süt içerim. Menüme ciğer yazmıştım ama yiyemedim miğdem bulandığı için. Sadece az çorba ve salata yedim.

Kı bu ne böyle. Kuş kadar yemişsin. Bir çorba olsa bol bol limon sıkıp yesen iyi olur. Geçmiş olsun canım.
Canım kusura bakma çok yorgunum yanlış okumuşum herhalde. Ben en iyisi oğlumu yatırıp yatayım :))
Yok canım ne kusuru.

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*Sebzeli omlet+1 dilim tam buğday ekmeği+1 kk peynir

ARA ÖĞÜN-1:
*1 sütlü nescafe+10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase kuru fasulye

ARA ÖĞÜN-2:
*1 elma

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 avuç kadar tavuk göğsü+salata

SU:
*2 litre

SPOR:
*Bugün yapamadım canlar keyifsizdim bi kırıklık var üstümde

mstb

Canlarım telefonum göçtü,o yüzden giremedim bugün.Yarın almaya çalışıcam en geç cuma.Normalde akşamları pc den giriyorum ama bildirim olduğu için ve yarın çok erken çıkacağım için sabah yetiştiremeyebilirim.O yüzden bildirimimi riske etmemek için bu sabahki kilomla yapıcam Mefkurem Zuhal'e.Mesajlarınızı okudum ama yanıtlayamadım canlar telefona nasıl bağımlı olmuşuz insan ne yapacağını şaşırıyor.Yarın halledip girerim,mesajlarımı sayar eklerim.Öpüyorum hepinizi

canım menü iyi ama kurufasulye yarına şişlik yapmasın

Benimde paketim bitti. Hiç bitmezdi. Çok sinirim bozuldu. Evde netim var amz okulda yok. Bakalım okulun net ßifresini ele geçirmeye çalışağım yarın.

Kızlar ya ben kendimi evde cok yalnız hissediyorum niye bilmiyorum böyle Melankoli de yaratmak istemiyorum ama iste oyle nebiliyim

Bize gel kuşum

Söylenecek söz yok harika inşallah hasta olmazsın önemli olan o

Tmm bitanem dediğim gibi sabah yetişemezsen okuldan gelince bildirimini güncelleyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…