Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar günaydın.
İlk bildirim benden
Geçen hafta : 85.0
Bu hafta : 82.4
Fark : 2.6 kg
Oooo süper
Gecen hafta:70.5
Bu hafta: 69.7
Fark:-500
Istedigim gibi olmadi kizlar ama bunada sukrediyorum cunku pazartesi +300 dum.Bu arada hepinize gunaydin bol eksili bir gun olsun insallah.
Gayet iyi canım sıkıntı yok
Günaydın kızlar sonunda geldim. Hepinizi çok özledim. Nöbetten çıktım. Sonra Görüşürüz.
Bu hafta 72.6
Izin öncesi 74.1
Fark 1.5
Sanırım listeye girebilirim.
Oooo irtak bir dondun pir döndün maşallah
Geçen hafta 72.2
Bu hafta 71.6
Giden 600
Mesaj sayım 135
Artimi atıp eksiye gectigim için çok mutluyum.
Az ama haftaya daha süper olacak 6lara az kaldı :
Hadi inş yakındır 6lar
Geçen hafta 72.4
Bu hafta 71.6
Yine -800
Herhafta aynı 800den bi gram fazla veremiyorum
%1.10
gayet iyi canım

en kısa zamanda deneyeceğim

Kizlar gunaydin bende pazartesi arti 500 dum bugün sabitim yani 69.5( bu hafta çok kotu oldu benim için bide tam regl haftam sanitim onun da etkisi var ama saglik olsun

l
Kızlar günaydın.
İlk bildirim benden
Geçen hafta : 85.0
Bu hafta : 82.4
Fark : 2.6 kg

Kizlar yanlis olmus,
Gecen hafta; 70.2
Bu hafta;69.7
Fark;-500

Günaydın kızlar sonunda geldim. Hepinizi çok özledim. Nöbetten çıktım. Sonra Görüşürüz.
Bu hafta 72.6
Izin öncesi 74.1
Fark 1.5
Sanırım listeye girebilirim.

Geçen hafta 72.2
Bu hafta 71.6
Giden 600
Mesaj sayım 135
Artimi atıp eksiye gectigim için çok mutluyum.
Az ama haftaya daha süper olacak 6lara az kaldı :

Geçen hafta 72.4
Bu hafta 71.6
Yine -800
Herhafta aynı 800den bi gram fazla veremiyorum
%1.10

Gecen hafta 74.00
Bu hafta 73.9
Giden 100 g
Bu hafta bukadarcik oldu malum pzt baya artiydim ins haftaya 72 leri görürüm umarım galiba a bu hafta liste bende kalacak

valla hepinizi tebrik ediyorum. herkes ekside. F Fittek listeyi seve seve sana teslim ederim :) ama üzülme düşünsene ya artı olsaydı. liste işi kolay korktuğun gibi değil zaten yorum yapmak için bakarken ismin yanına + koyarsın biter. gingercookkie çok güzel vermişsin tebrikler özlettin kendini, S sevilumut 800 gr çok iyi daha ne olsun. AdaisyLove 6lara az kaldı hadi inşallah @elifce80 süper bi açılış yapmışsın masal3487 seni de tebrik ediyorum gayet güzel canım

sıra bende
ben de bildireyim her ne kadar geçenlerde 68,5 olduysa da biraz artmış

geçen hafta 69,5
bugün 68,6
giden 900 gr
buna şükür

AdaisyLove tatlım zaten baksana iki geri bir ileri derken senin kilo aldırmana gerek kalmadan ben F Fittek in uyarısıyla az kilo verip uzun kalıcam sanırım burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…