Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydınlarrrrr sevgili takımım
Bildirimleri gördükçe çok mutlu oldum

Kızlar günaydın.
İlk bildirim benden
Geçen hafta : 85.0
Bu hafta : 82.4
Fark : 2.6 kg
Açılışı çok güzel yapmış cnm süpersinnnnnn

Kizlar yanlis olmus,
Gecen hafta; 70.2
Bu hafta;69.7
Fark;-500
Çok güzel bebek 6 lara hoşgeldin

Günaydın kızlar sonunda geldim. Hepinizi çok özledim. Nöbetten çıktım. Sonra Görüşürüz.
Bu hafta 72.6
Izin öncesi 74.1
Fark 1.5
Sanırım listeye girebilirim.
Oooo kimler gelmiş hoşgeldin iremim
Hemde eksiyle gelmişin çok sevindim
Ne yaptın ne ettin tatlım nasılsın

Geçen hafta 72.2
Bu hafta 71.6
Giden 600
Mesaj sayım 135
Artimi atıp eksiye gectigim için çok mutluyum.
Az ama haftaya daha süper olacak 6lara az kaldı :
Çok güzel gidiyosun fıstığım
Bencede artıran sonra bu kadar eksi çok güzel
Geçen hafta 72.4
Bu hafta 71.6
Yine -800
Herhafta aynı 800den bi gram fazla veremiyorum
%1.10
Sevilim Verde 800 ver
Hem kötü değilki mutlu ol biraz vücuduna haksızlık yapma

Gecen hafta 74.00
Bu hafta 73.9
Giden 100 g
Bu hafta bukadarcik oldu malum pzt baya artiydim ins haftaya 72 leri görürüm umarım galiba a bu hafta liste bende kalacak
Oh be Kamilem hadi bu haftayıda zararsız atlattın

Mefkurem bu hafta listeye giricemmi ben?
Yarın burdaki 4. Haftam
Tatlım bütün bilgilerini tekrar yazarmısın
Geliş tarihin, başlangıç kilon, hedefin
Bide şimdiye kadar başka takımlarda yarıştınmı

Kizlar gunaydin bende pazartesi arti 500 dum bugün sabitim yani 69.5( bu hafta çok kotu oldu benim için bide tam regl haftam sanitim onun da etkisi var ama saglik olsun
Neyse güzelim en azından artıda değilsin
Ama haftaya güzel bi eksi bekliyorum senden

-Bin muhtesem gunes-
Dünden beri göremiyorum. En erken bildirimi o yapardı ama yok. İzinmi aldıki?
Bu mesajından kendini ele verdin güzellik
Demekki tüm geçmişi okumuyon
Nilüfer akşam yazmıştıya Tlfnu bozulmuş
Sabah yatişemezse diye akşam bana gönderdi bildirimini
Ama gün eksiği olduğu için bugün isterse güncelleyebilir diye yazmıyorum kilosunu

-Bin muhtesem gunes-
Nilüferim akşam uyku sömesi geçmiş olsun demeyi unutmuşum bebeğim
Allah beterinden saklasın
Valla benimde dün tlf nerdeyse suya düşüyordu
Mutfakta lavabanın başında kulağımdaydı
Bi kaydı son saniyede tuttum

Bildirimini güncellersen diye yazmıyorum cnm

Demekki 0.9 azdı güzellik
Buna buldu da bunuyor derler
Tabiki çok güzel

Rakibin yoksa rakip olalımmı bu hafta?
Olur canım olalım aynı kilodayız bakalım hadi azimli olan kazansın :):)
Kizlar gunaydin bende pazartesi arti 500 dum bugün sabitim yani 69.5( bu hafta çok kotu oldu benim için bide tam regl haftam sanitim onun da etkisi var ama saglik olsun
Canım kötü değil en azından artilardan kurtuldun haftaya iyi vereceksin sana inanıyorum :)
Artidan sonra bu kadar eksi süper canim:)
Teşekkür ederim canım bu hafta çok dikkat ettim :)

Kız 900 gr az mı maşallah çok güzel ne kaldı ki 65e en fazla 3 hafta sonra hop hedef kilo :):)
Teşekkür ederim ablacım haftaya daha çok vermeye niyetliyim :):)

Demekki 0.9 azdı güzellik
Buna buldu da bunuyor derler
Tabiki çok güzel

yok tatlım beğenmemek haddime mi. hani 1000 gr nasıl olsa diyordum da 900 gr olunca şaşırdım :)

sağol tatlım hep beraber vereceğiz inşallah.

Kızlar günaydın.
İlk bildirim benden
Geçen hafta : 85.0
Bu hafta : 82.4
Fark : 2.6 kg

Gecen hafta:70.5
Bu hafta: 69.7
Fark:-500
Istedigim gibi olmadi kizlar ama bunada sukrediyorum cunku pazartesi +300 dum.Bu arada hepinize gunaydin bol eksili bir gun olsun insallah.

Günaydın kızlar sonunda geldim. Hepinizi çok özledim. Nöbetten çıktım. Sonra Görüşürüz.
Bu hafta 72.6
Izin öncesi 74.1
Fark 1.5
Sanırım listeye girebilirim.

Geçen hafta 72.2
Bu hafta 71.6
Giden 600
Mesaj sayım 135
Artimi atıp eksiye gectigim için çok mutluyum.
Az ama haftaya daha süper olacak 6lara az kaldı :

Gecen hafta 74.00
Bu hafta 73.9
Giden 100 g
Bu hafta bukadarcik oldu malum pzt baya artiydim ins haftaya 72 leri görürüm umarım galiba a bu hafta liste bende kalacak

Günaydın kızlar
Pazartesi artıdaydım. Az da olsa vermişim.
Geçen hafta 87.7
Bugun 87.5
Fark -200
Az çok herkes vermiş. Tek tek tebrik ediyorum hepinizi

Mefkurem sen bildirecek misin. valla sabırsızlıkla bekliyorum
Tatlım ben moralim bozulmasın diye bugün tartılmadım yarın tartilcam
Zaten Pro günlerinden istediğim verimi alamadım
Bide dünde biraz güme gitti sayılır
Üstüne hep sandalye de oturup doğru dürüst suda içmeyince hiç iyi bi Sonuç alacağımı sanmıyorum

Ben korkuyorum bu hafta tartılmaya

hadi tartıl tatlım aç aç bekleme. korkunun tartıya faydası yok :)

evet doğru aslında hastanede sandalye üstünde beklemek de insanı zaten yemesen bile stresten şişirir. olsun yine de sen kötü düşünme bence güzel olacak

Geçen hafta,83.5
Bugun, 83.4
Fark,100 gr
Mesaj sayım,65

Kendimi çok mutsuz hissediyorum fizigimden nefret ediyorum bunca sene nasıl hiç umursamadim ben ya, son zamanlarda hep aynaya bakar oldum, yüzüme degil direk vücuduma
aaaa delimisin sen . güzelim eğer sen fiziğinle barışık olmaz ve aynada ona sevgiyle değil de nefretle bakarsan vücudunun nasıl bi tepki vermesini bekliyorsun. bi kere kendine psikolojik baskı yapıyorsun niye böyle niye veremedim. kızgınım kırgınım dersen beyin kendini ona kodlar ve kilo vermen daha da zorlaşır. ayrıca çok da güzel kilo veriyorsun neden bugün böyle pes ediyorsun ki
ya 100 gr ekside değil de atıyorum 500 gr artıda olsaydın o zaman ne olacaktı. o yüzden şükür de ve önündeki güzel günlere bak. gidecek o kilolar. anlaştık mı. seni seviyorum ve daha iyi hissetmeni istiyorum. geçen haftalarda ben de senin gibi düşünüyor ve hissediyordum. ama umutsuz düşünmenin kimseye faydası yok. silkelen . ay sen ayrıca hasta değilmiydin. vücut kilo mu versin hastalıklamı uğraşsın. bedeninden çok şey bekliyorsun. bi iyileş bak nasıl gidecek o kilolar.

Geçen hafta,83.5
Bugun, 83.4
Fark,-100
Mesaj sayım,65

Kendimi çok mutsuz hissediyorum fizigimden nefret ediyorum bunca sene nasıl hiç umursamadim ben ya, son zamanlarda hep aynaya bakar oldum, yüzüme degil direk vücuduma
Üzülme kuzum. Bir hafta çok bir hafta az gidiyor mu gidiyor. Ben de 200 gram verdim ama üzülmedim. Şimdi diyette olmasak belki de kilo almıştık.

Heee az dedigine bak sunun kiz zaten en kotulerdenim canim sıkkın bunumu istiyon sen bi kaç haftaya kaçacak gibisin bu gidişle azcik ye ya bune
Günaydın kızlar
Pazartesi artıdaydım. Az da olsa vermişim.
Geçen hafta 87.7
Bugun 87.5
Fark -200
az olsun bizim olsun tatlım

Ben genelde hastaneye falan gittigimde ne kadar tersem yiyim eksi çıkarım donuste nasi bi bünye varsa ins seninde öyle olur
Geçen hafta,83.5
Bugun, 83.4
Fark,-100
Mesaj sayım,65

Sende bendensin moralimizi boxmayalim tatlim bu hafta azami dikkat edelim eminim haftaya en ax bir vercez her hafta versek amacimiza ulasirjz sıkma canini bugunden itibaren gazamiz mübarek olsun haftaya en iyi biz olalim varmisin en kotu uclu olarak kartanesi ucumuz beraber savasalim yaris degil destek olalım birbirimize en az bir kilo hadi bakalım ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…