Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlarcigim bugünkü menüm

Sabah 2 galeta 1 dilim peynir açık limonlu çay

Ara nane limon çayı 2 ceviz

Öğle kefir ketentohumu chia tohumu 1/2 avakado ile smoothie

Akşam 1 haşlanmış patates tavuk suyu çorba 1 dilim ekmek LenaG LenaG
6500 adım su 2litre

Çok şükür yumurta kokusu geçti 🤲
Menü çok güzel görünüyor afiyet olsun canım ❤ 🥰
bu arada geçmiş olsun canım 🙏

Bugün ödül günümüz hep takip ediyorum gayet güzel gidiyorsun cumartesiye çok var telafi edeceğini biliyorum afiyet olsun canım benim 😘
Aynen kaptanım telafi edeceğim inşallah 🥰
Afiyet olsun c.tesi ödülü tahin oluyor sanırım çok da kaçırmamışsın kaptanım ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ ok çiko ödül de pekiii mega çiğköfte ne oluyürrr 🤔 o dürümle yapılan bir şey değil mi 🥰

Afiyet olsun kararında bir ödül günü olmuş e ne oldu reçel 🤭

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ geçmiş olsun tekrar 🙏

Afiyet olsun ❤️ sen dengelersin

Afiyet olsun c.tesiye göre güzel menü ❤️🥰

Afiyet olsun ekmekler beyaz ekmek değildir umarım 🙏 ödül bir dilim normal 🥰 kardeşinin doğum günü kutlu olsun 🙏

Afiyet olsun ❤️ sabah hem tost hem omlet fazla olmuş akşam da 1 lahmacun fazla olmuş ama bugün birşey demiyorum ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ sadece geç vakit olduğu için sıkıntı ama ödül günümüz 🥰

Afiyet olsun ❤️ canım ödül günü de hani sevdiğimiz bir yiyecekten 1 porsiyon yiyecektik ya 🙈 senin akşam yemeği komple bütün haftaya denk gelmiş kız o 12 sarma üstüne börek falan nasıl yedin şaştım 🥴 Yarın suyu biraz daha arttıralım canım bir de evde olacaksan da min.20 dk odadan odaya yürüme yapmaya çalışalım 🙏

Afiyet olsun ❤️
Teşekkür ederim kaptanım 🥰 O iş bende😂

Afiyet olsun c.tesi ödülü tahin oluyor sanırım çok da kaçırmamışsın kaptanım ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ ok çiko ödül de pekiii mega çiğköfte ne oluyürrr 🤔 o dürümle yapılan bir şey değil mi 🥰

Afiyet olsun kararında bir ödül günü olmuş e ne oldu reçel 🤭

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ geçmiş olsun tekrar 🙏

Afiyet olsun ❤️ sen dengelersin

Afiyet olsun c.tesiye göre güzel menü ❤️🥰

Afiyet olsun ekmekler beyaz ekmek değildir umarım 🙏 ödül bir dilim normal 🥰 kardeşinin doğum günü kutlu olsun 🙏

Afiyet olsun ❤️ sabah hem tost hem omlet fazla olmuş akşam da 1 lahmacun fazla olmuş ama bugün birşey demiyorum ❤️

Afiyet olsun canım ❤️ sadece geç vakit olduğu için sıkıntı ama ödül günümüz 🥰

Afiyet olsun ❤️ canım ödül günü de hani sevdiğimiz bir yiyecekten 1 porsiyon yiyecektik ya 🙈 senin akşam yemeği komple bütün haftaya denk gelmiş kız o 12 sarma üstüne börek falan nasıl yedin şaştım 🥴 Yarın suyu biraz daha arttıralım canım bir de evde olacaksan da min.20 dk odadan odaya yürüme yapmaya çalışalım 🙏

Afiyet olsun ❤️
Telafi yapacam kaptanım zaten mide fesati geçiriyorum 🤣🤣 dün aşırı bir kontrolsuzluk oldu 🙈

X