Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben de yazayım menümü. Geç bile kaldım.
Sabah 7 30
1 yumurta omlet 1 kk peynir tere 1 dlm tb ekmeği
Öğlen 12 00
1 kase mercimek çorbası 4 kaşık kıymalı karnıbahar 1 kase yoğurt
Akşam 18.00
Yarım kase şehriye çorbası 1 tabak yoğurtlu kereviz
Su 2 lt
Spor 30 dk açıkhava yürüyüş

Bende yazayım menümü
Bugünde Pro yaptım

Kalkınca ____1 ceviz, 2 incir, 2 kaysı ve suları

9.30 _____yarım tabak fırında et, peynir

14.00 _____1 tabak tavuk çorbası, yoğurt

19.30 _____1/2 tabak tavuk çorbası (dünkü çorba, bitti), 1/2 tabak tavuk ciğeri,az peynir, yoğurt

Su 2 lt olur

Gayet güzel cnm

Güzel olmuş afiyet olsun. Cumadan sonra senin menüleri ayrıca mercek altına alcam sanırım

Gayet güzel cnm

Sağol bebişim

Güzel olmuş afiyet olsun. Cumadan sonra senin menüleri ayrıca mercek altına alcam sanırım

Sağol bebişim
Senin buna ihtiyacın yokki Tatlişim zaten menülerin çok güzel
İnşallah bende böyle devam edebilirim

Kızlar yarın eşim kıl dönmesinden ameliyat olacak
Sabah 7 de hastanede olacaz
Net olursa gelmeye çalışırım

Bikaç gündür Pro ağırlıklı menü yaptım
Yarında sebze yapmayı düşünüyodum ama heralde pek mümkün olmaz

Kızlar dün evde değildim giremedim.
Bugün kar tatili vardı geç kalktım ve 12.30 da 2 dilim ekmek bir kk peynir 5 zeytin ve bir tane az Sucuklu yumurta yedim.

16.50 de 1 bardak tarçınlı süt ile 1 kurabiye yedim.

18.00 de fırında tavuk yedim ve ayran içtim.

1 saat yürüdüm. 1.5 litresu içtim. Su çok içemedim.

Geçmiş olsun canım.

Geçmiş olsun.
Önce sağlık

Güzelim kurabiye yerine kuru meyve yada meyve falan yiyebilirdin
Sucukda sağlıklı değil
Onların dışında güzel

Suyun az olmuş. Akşam tavuğun yanına salata da ekleyebilirdin. Kurabiye cısslar arasında

Canım alt katın soğuktur senin evinde sıcaktır nem yapıyor. Bende de var çozüm bulamıyorum. Bizde bebek olduğu içindd ev normslden sıcak oluyor.

Menü gayet güzel canım. Afiyet olsun.

Mefkuş süper menü.
Pro yaptın herhalde.

Mefkuş sana tam bunu soracaktım. Uzun süreli pro yapsan ne zararı olur. Pro yapınca kolay kilo veiliuor diye duymuştum ama zararı olur mu ki.

Menün gayet güzel kurabiye dışında. Ama yürüyüşün güzel kurabiyeyi telafi etmişındırm

Menün genel olarak güzel cnm
Ama öğlen bişey yememişin
2 tost derken??? bilemedim
Evet öğlen bişey yiyemedim. Kuzenimde diyette kendimize çorba yaptık tam içecektikki komşular geldi çatkapı çorbada kaldı. İzde onlarla kahve içince iştahımızda kesildi gittiklerindede saat 3 buçuktu bizde yemeği bekledik. Evet sabah iki tost yedim ama iki paket ekmeğin köşeleri kalmıştı sadece evde iki tostu toplasak anca bi tost eder belki.
iki tost ama paket yuvarak ekmeğin (küçük ekmek) sadece kenarları kalmıştı oyüzden iki tane yedim. İkisi anca bir tost ederdi yani
Aslında komşular geldi yiğcektim yiyemedim
evet iki tost ekmeğin köşeleriydi yani dilimler iki parmağım kadardı ve çok inceydi anca bi tost eder yani
Çok güzel cnm
güzel zülal abla
Çok geçmiş olsun zülal abla kolay bi ameliyat ama pansumanları çok zor bende olmuştum.
Su az kurabiye sucuk cızzz olmuş cnm. çoğunlukla işlenmiş gıdaları tüketmemeye çalış ve hamur işinide yememeye çalış. Daha hızlı verirsin ozaman.

Mefkuş süper menü.
Sağol cnm
Evet 1-2 gündür prova ağırlık verdim

Mefkuş sana tam bunu soracaktım. Uzun süreli pro yapsan ne zararı olur. Pro yapınca kolay kilo veiliuor diye duymuştum am
Tatlım uzun süreli Pro yapmak iyi değil belki haftada 1 gün falan yapabilirsin detoks gibi
Protein fazlası karaciğere ve böbreklere zarar veriyor Protein birikmesi oluyormuş
Başka takımda bi kadın bikaç hafta yapınca rahatsızlanmış sonuç Protein birikmesi olmuş
En doğrusu sağlıklı herşeyden yiyerek beslenmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…