Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saolasin canimm buralarda olurum tabii niye olmayayım inanki bende sizleri cokk sevdim iyiki tanımışım sizi❤️

Canım leylacim biseyibmerak ediyorum benim kafamda kodlanmış gibi sen hep dikkat ediyorsun diye düşünüyorum senin 60a çıkmana bile şaşırdım geçen de yazacaktım ama unuttum sen hatta 58 oldum vermeye başladım bile demiştin... Hep düzen içersinde menulerini paylaştığın zamanı da biliyorum hatta fazlasını yiyemiyorum bile demiştin önceki dönemde.. yani senin karbonhidratları tatlı yediğini böyle duzenli titiz biri diye öyle kodlandirmisimki kafamda şaşırdım hayal edemedim nasıl 60 olmuş Leyla dedim ama öyle işte söylemek istedim🥰 ama sen yine harikasın istediğin kiloya gelirsin 😘
Niye kiz benim icin cok kolay 95 ten inmis bir kisi icin 55-60 arasi git gel olmak gayet dogal🥰 onemli olan ileriye gitmemek👌🏻 korumak dediginde budur zaten😘 bende okuyunca bi duygulandim dedim ven napmisim 😂 keyifli gunlerde rahatca yedim ictim alkolde aldim bunlarin rahatligi geri donebilecegimi bildigimden🥰 55.5 tum 60.1 i gördüm tatil sonrasi simdi 57.8 2.2 kg kalmis😎🧘🏻‍♀️bakma ben 58-60 kiloda da seviyorum kendimi ama garanti olsun diye düşüyorum 🌸

Niye kiz benim icin cok kolay 95 ten inmis bir kisi icin 55-60 arasi git gel olmak gayet dogal🥰 onemli olan ileriye gitmemek👌🏻 korumak dediginde budur zaten😘 bende okuyunca bi duygulandim dedim ven napmisim 😂 keyifli gunlerde rahatca yedim ictim alkolde aldim bunlarin rahatligi geri donebilecegimi bildigimden🥰 55.5 tum 60.1 i gördüm tatil sonrasi simdi 57.8 2.2 kg kalmis😎🧘🏻‍♀️bakma ben 58-60 kiloda da seviyorum kendimi ama garanti olsun diye düşüyorum 🌸
Haklisin biliyorum 90lardaydim demiştin evet ama o kadar disiplillnli çantalar menüler görünce sende nasıl yemiş ya hatta Leyla da yiyormuş dedim ahaha ama doğru diyorsun geri verebilmek önemli ben mesela hayatımda 30yillik hayatım da ilk defa bu 4 5 aylık süreçte diyet yaptım çoğu şeyi hatta burada öğrendim diyet ne demekmiş burada öğrendiğim kalori ne demekmiş kalori açığı ne demekmiş hatırlarsın seninle çok konuşmalarımız olmuştu geçmişe dayalı geriye dayalı birçok şey dediğim gibi buradan öğrendim ama aynı motivasyonu tekrar tekrar yakalayabilir miyim böyle disiplinli olabilir miyim bilmiyorum Allah tarafından öyle bir düzen disiplin diye aşkı geldi çünkü 68'i görünce böyle bir kendimi kötü hissetmiştim hatta belki gene veremezdim 70'leri görürdüm 80'lere çıkardım ama burası bir durak nokta mı oldu hem ilk defa bu kilolara çıkmıştım bu sene 2 senede oldu bu 68-70 rakamlar hem de hep vermek istiyordum iki senedir hep vermek istiyordum ama buradaki gruplar gerçekten insana motivasyon oluyormuş tabii ki insanın kendi içindeki motivasyonu da çok önemli tekrar yakalayabilir miyim bilmiyorum ama ben de bu korumayı güzel bir şekilde devam ettirebilirim umarım çünkü yiyorum yani yemeği çok seviyorum yalan yok ☺️🫶🏼

Ayyy enerjin çok güzel geliyor ama buraya sanki 30 yaşlarda gibi💙
Çok sevindim bugün ben aşırı sorun yaşadım ve ilk defa afedersin kanadı inşallah bir sıkıntı olmaz hemen Yeşilçay içtim yarından itibaren de apaforma başlayacağım 🥺

Teşekkür ederim fıstığım 💙
2007 lere gidelim o zaman🌸

Ayyy böyle güzel mesajlar okuyunca moralim düzeldi ya teşekkür ederim iyi ki varsınız 💙

aynen canım herkeste farklı oluyor ben ilk iki üç gün baya ödem tutuyorum yarın bi sopan suyu içeyim de ne olacaksa olsun cumartesiye biraz inmiş olur ödemler🤣 çok güzel kilolar bizi bekliyor leylakımm beraber yürüyeceğiz bu yolu düşsek de kaldıranımız olacak 🌸

Sana 60 ları devredip 50 lere geçmek istiyorum bereye veriyoruz dilekçeyi LenaG LenaG kaptanıma mı🫣🤭💙

Ayyyy buna Çok sevindim yaşasın💪🏻🚶‍♀️➡️🏆

Vay vay vay kaptanlığını konuşturmuşsun burda da kaptaniçem maşallah 🧿

Feza ablaya sonuna kadar katılıyorum altına imzamı atarım 💙

Maşallah canım önceden yaptıysan yine yaparsın, biraz daha uzun sürer belki ama olmayacak diye bir şey yok. Kadınlar istesin yeter ki💙

Harika görünüyor afiyet olsun 💙
Ruh yaşım 25😂😂
Sürekli kanamıyorsa bişey olmaz bence, yinede takipte kal

Haklisin biliyorum 90lardaydim demiştin evet ama o kadar disiplillnli çantalar menüler görünce sende nasıl yemiş ya hatta Leyla da yiyormuş dedim ahaha ama doğru diyorsun geri verebilmek önemli ben mesela hayatımda 30yillik hayatım da ilk defa bu 4 5 aylık süreçte diyet yaptım çoğu şeyi hatta burada öğrendim diyet ne demekmiş burada öğrendiğim kalori ne demekmiş kalori açığı ne demekmiş hatırlarsın seninle çok konuşmalarımız olmuştu geçmişe dayalı geriye dayalı birçok şey dediğim gibi buradan öğrendim ama aynı motivasyonu tekrar tekrar yakalayabilir miyim böyle disiplinli olabilir miyim bilmiyorum Allah tarafından öyle bir düzen disiplin diye aşkı geldi çünkü 68'i görünce böyle bir kendimi kötü hissetmiştim hatta belki gene veremezdim 70'leri görürdüm 80'lere çıkardım ama burası bir durak nokta mı oldu hem ilk defa bu kilolara çıkmıştım bu sene 2 senede oldu bu 68-70 rakamlar hem de hep vermek istiyordum iki senedir hep vermek istiyordum ama buradaki gruplar gerçekten insana motivasyon oluyormuş tabii ki insanın kendi içindeki motivasyonu da çok önemli tekrar yakalayabilir miyim bilmiyorum ama ben de bu korumayı güzel bir şekilde devam ettirebilirim umarım çünkü yiyorum yani yemeği çok seviyorum yalan yok ☺️🫶🏼
Korkma canim sadece tartiyla küsme yeter tartiyla yuzlesmeyi bil
Kendine 3-5 kilo sınırı koy
Ben mesela 3-5 kilo al ver olayini yoyo etkisi saniyordum kendime kiziyordum daha bugun ogrendim yoyo etkisi 30 kilo verdiysen 30 unu geri almakmis 3-5 kilo al verler cok dogal surecler 🥰 ben cok alışığım kendimi bildim bileli boyle sürecim 🌸

12 ekim

11:30

Marul arasına küflü ve sürme peynir, acuka, humus
Paprika
Çekirdek

18:00

Döner
Salata
Cacık

1 lt üzeri su
2 kupa filtre 1 duble Türk kahvesi

LenaG LenaG

12 Ekim cumartesi
9.00 sirkeli su

10.00
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık
5 zeytin süzme peynir
Bir lokma kepek ekmeği
Çay kaşığının ucuyla reçel
İki ceviz

12.00
İki ceviz bir armut

17.00
Mega çiğköfte
Ayran

18.00
Dubai çikolatası (250-300 kalori) ödül olaraktan🫣
Türk kahvesi

Su 3 tamamlarım
Adım 5.000 bunu da yarın telafi etmeye niyet ediyorum
LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun canım 🥰
Valla ben cumartesileri saldım çayıra takılıyorum😂
Ama pazar ve pazartesi dengelemeye çalışıyorum

Onun için menün normal geldi bana

Sagol canim yine diyetteyim ama 1 ay boyunca tartilmayacagim bir arkadasimla konustum o da benim gibi surekli yapiyor psikoloji ile de ilgisi epey fazla normalde 2 3 gunde bir tartilirdim ayda bir tartildim diyeti gundemimde surekli tutmadim ama dikkat ettim sadece aklimda sağlıklı olmak vardi dedi 1 ayda 5 kilo vermis normalda haftada 500 600 gr veriyordum dedi yani biraz rahatla (ama bu sal herseyi ye anlaminda degil) yemek yemeyi hayatinin merke!inden cikar anlaminda inan daha çabuk gidiyor kilolar dedi. Şimdi bir deney yapacagim 12 Kasimda tartilacagim ben de sonucu merak ediyorum tabi bu surecte dikkat etmeye devam edecegim.Eger cortlarsam🤣basarisiz olursam takim kaptanlarim her hafta beni merdane ile kovalayabilirler LenaG LenaG
Her dakika tartılan ben😂🫣1 ay bana 1 yıl gibi geliyor

Kizlarcigim bugünkü menüm

Sabah 2 galeta 1 dilim peynir açık limonlu çay

Ara nane limon çayı 2 ceviz

Öğle kefir ketentohumu chia tohumu 1/2 avakado ile smoothie

Akşam 1 haşlanmış patates tavuk suyu çorba 1 dilim ekmek LenaG LenaG
6500 adım su 2litre

Çok şükür yumurta kokusu geçti 🤲

Yeni haftamız tüm herkese hayırlı olsun.
Bu hafta mavi takım 🟦 ve Cakinin Gelini Cakinin Gelini kaptanım 😍 🌸 ♥️

Birseyler oldu kızlar bana düzeltmemde yardıma ihtiyacım var, zorlanıyorum🙏🏻😢
Canım stres yapma bazen duygusal açlık çok oluyor. Yedikçe yemek istiyorsun

Bir ara çok çok aşırı zorlandım
Ama tedbiri elden bırakmamak gerekiyor.
Sonra bir bakıyorsun güzel eksiler geliyor 🥰

Sen başarırsın sana güveniyorum bu geçici bir durum öyle düşün.

Cakinin Gelini Cakinin Gelini LenaG LenaG

Cumartesi menüsü

Kahvaltı
11:30
1.5 dilim tb ekmeği, 1 yk labne, 2 ince dilim kaşar peyniri, 1 yk çeçil peyniri, 2 dilim salam, domates salatalık marul

Ara
15:00
Meyve bar, detoks çayı

Akşam
18:00
4 yk tavuk döner, 3 yk pirinç pilavı, salata, 1 bardak ayran

2,5 lt su
Bugün reglin ilk günü hareketli Birgün olmadı
Ama haftaiçi telafi ederim ❤️

12 Ekim menü
11.30 4 yk menemen 2 ince dilim ekmek
15.00 kahve kuru yemiş azıcık
19.30 1 poğaça 2 yk turşu kavurma 6 adet sarma 1 dilim pasta
Su 2.5 litre
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini misafirim vardı kaptanım akşam fazla oldu biraz🩵
Bugün ödül günümüz hep takip ediyorum gayet güzel gidiyorsun cumartesiye çok var telafi edeceğini biliyorum afiyet olsun canım benim 😘

X