Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sevgili 9.takimcim
kac dakikadir yazip siliyorum bu mesaji bilmiyorum, sanirim kendimi ifade edecegim o sihirli kelimeyi hic bulamayacagim....
veda etmeyide hic becerem oldum olasi nedense........
yaklasik 3-4 yildir buralardayim.50 kusur kilolar verdim aldim geri verdim, kilo verenlerle mutlu olup bazen yenen cislardan sinirlenip sac bas yoldum ama buraya kadar.sanirim yeniden obez olmadan eski motivemi kazanamayacagim laf aramizda.ara ara gelmelerim gitmelerimlede ne size ne kendime faydam olmuyor bunun farkindayim.aksam zuhale kaptanligi biraktim kendini kandirmak size dusuyor.ne belesciyim yaaaaa giderken bile size is yukluyom.
neyse canocanlar beril cenesi dusmeden hepinize hoscakalin der.
umarim biryerlerde zayiflamis minik beden elbiseler bakarken karsilasiriz...........

Selamlarrrrrr kızlar

Hastanedeyim Eşimi bşraz önce odaya getirdiler uyuyor şimdi

mstb
Meliha çok sevindim bebeğim inşallah iyi haberlerini bekliyoruz

AdaisyLove
Nehirim dişiniz hayırlı olsun inşallah bir ömür eşinle çocuğunla mutluluklar

Geçmiş olsun ablacigim Rabbim sşifa versin :))

Yeterince konuştuk bebeğim
Senin hakkında ne düşündüğümü ne hissettiğimi zaten biliyorsun tekrarlamıcam
Son olarak sadece, sen nasıl mutlu olacaksan onu yap
Çünkü herşeyden çok senin kendini iyi hissetmen benim için daha önemli

Teşekkür ederim ablacım da eşine ne oldu ya ben geçmişi okuyamadim çok üzüldüm önemli bişey yoktur insallah

Kızlar önceki mesajları alıntı yapamadım
İyi dilekleriniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim

Bu arada yarın tartı var heralde kimse kaçamak yapmıyodur

Ben sabah hayal kırıklığı yaşadım 2 gündür Pro yaptım doğru dürüst eksi olmamış, çok az
Anlamadım

Sabah erken tartılmışsan ondan olabilir ablacım
Bu arada baktım geçmişe çok geçmiş olsun ameliyatın her türlüsü zor

Aaaa yokmusunuz artik uzuldumAma hakkinizda hayirlisi olsun.Sıkılır yine gelirseniz biz burdayiz

Selam kızlar. Okuldan gelfim. Ama moralim bozuldu. Sabah tartılayım dedim. Pazartesi ile aynıyım. Gram yok fark. Bu gün boş dersimde yürüdüm. Bakalım yarına faydası olacsk mı.

Selam kızlar. Okuldan gelfim. Ama moralim bozuldu. Sabah tartılayım dedim. Pazartesi ile aynıyım. Gram yok fark. Bu gün boş dersimde yürüdüm. Bakalım yarına faydası olacsk mı.
Benimde moralim bozuldu cnm
Bende 2 gündür spor yapmamıştım
Demekki azda olsa yapmak gerekiyor
Sende bugün yap bakalım menünede dikkat et
Eminim yarın eksi olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…