Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hepsi güzel cnm

Ne kadar çok kilo alıp vermissin canım ya hayatın boyunca
Aynen öyle tatlım
Bunun nedenide çoğu kez sağlıksız diyetler yaptığım için inşallah bu sefer son olacak
Kız tartıya 2 kala o pizza nerden çıktı bide gazoz var üstelik
Öğlen güzel olmuş

Herzamanki Nilüfer menüsü tabiki güzel
Sana eksi olarak dönsün cnm

Canım çok çekti eşiminde gazına geldim
Yarın sabah mandalina, öğle peynir haşlanmış yum.akşam yoğurt ve salatalık yesem nasıl olur??

[QUOTE="poniponna, post: 44466684, member: 608350"
Canım dikkat et. Yemekler çok vefasız. 3 ay yeme 1 gün ye hemen kilo aldırıyor.. benim düştüğüm hataya düşme diye söylüyorum. Suyu birazcık arttır daha iyi olur..

Çok güzel menü. Masallah istikrarlısın.

Canım çok çekti eşiminde gazına geldim
Yarın sabah mandalina, öğle peynir haşlanmış yum.akşam yoğurt ve salatalık yesem nasıl olur??
Ah kuzum niye kendine bu işkenceyi yapıyon
Sabahına süt de ekle
Akşama tek salatalık değil salata Yoğurt yapabilirsin

Kızlar selam. Öģlen komşu geldi. Onunla oturdum. Kızı almaya gittim. Yrnek sofra derken ancsk gelebildim.
Önce bu günkü menüm.
Sabah 8.00
2 haß. Yumurta
Domates
Salatalık
5 yeşil zeytin
1 dilim tam buğday ekmeģi

Öğlen 14.30
5 yk bamya yeneği
1 kase salata
1 kase yoğurt
1 dilim tam buğday

Akşam 19.00
5 yk bamya
1 büyük kase salata

2 litre su

Kızlar bugün internet yine yok burda. Kuzenimin telinden girdim menümu paylaşmak için

Sabah 10.30
Iki küçük tost peynirli

Öğle 1.00
Nescafe yarım kk kasar

Aksam 5.00
Baharatlı tavuk göğsü
Yarım kase mercimek çorbası
Salata

Spor 200 ip atlama
Su 3 lt

Internet gelirse menu yorumlarımi yapıcam mutlaka.

Sabah 12.00
2 yk Kendinyagiyla kavrulmus et
Yarim kk peynir
3 zeytin
2 dilim tam bugday
Sekrsiz cay

Ogle 16.00
Salatalikli yogurt

Aksam 19.00
1 kase paca corba
3 yk patates yemegi(3 kup patates)
Salata

2.5 litre su
15 dk leslie (kiz uyandi yarim kaldi)

Güzel olmuş Elifim
Ama ekmek yediysen yumurta 1 olmalı
Emzirenler 2 tane yiyebilir

Menün genel olarak güzel cnm
Ama öğlen bişey yememişin
2 tost derken??? bilemedim

Sabah güzel cnm
Emziren biri için öğlen az geldi
Akşamda patates azmış, kötü sayılmaz

Gayet güzel nehircim
Ya cok odem var atsin diye bide icim yaniyo zaten içtim de içtim
anaaa kiz nettin pizza falan ne kadar iyi gidiyodun ins yarin etkilemez emeklerin boşa gitmez

yine güzel

seninkide guzel elifcim

Iki dilim ekmek dimi tostta yoksa iki tost değildir
akşam patates olmasa iyiymiş canim

Sevilcim menün güzel canım. Kahvaltı geç olmuş o yüzden öğlen hafif geçebilir bence.

Vanım hafif olmuş çok. Biraz artırmalısın.

Güzel olmuş Elifim
Ama ekmek yediysen yumurta 1 olmalı
Emzirenler 2 tane yiyebilir

Canım bir yedim aslında ama yanlışlıkla iki yazmışım.
Mefkuş spor yapmaya vaktim olmuyor. Gelen gidenim ćok oluyor. Okul çocuklar ev işi çok oluyor.

Karnim agriyooooooooo bugün oğlum nasil ettiyse iki saat uyudu bende temizlik yaptım yatagin altini falan sildim saga sola cek derken baya yoruldum bel falan kalmadi yoruldum ama iyi hissediyorum yoksa kendimi pasakli gibi hissediyorum kotu oluyo benim ev ikinci kat ama nem oluyo her yer yatagin altı resmen islakti napcam bilmiyorum havalandiriyorumda hergun cok sicakliktan oluyo diyolar ama mantıksız geliyo bisuru sıcak ev gezdim taşınır ken ilk defa böyle biseyle karşılaşıyorum çözüm ne bilemedim

Sabah güzel cnm
Emziren biri için öğlen az geldi
Akşamda patates azmış, kötü sayılmaz
Gec kalktigim icin ogln cok yemiom abla. Aksama patates supriz oldu annem yemek yapmis gelmis yedim yani ozlemistimde zor tuttum kendiki

Annemin supriz yemegi oldu. Hemek yaptim dedi sen bisi yapma dedi ozlemistim patates yemegini yedim cnm

Cok da hafif mi cnm ya simdi bilemedim

Alt kat çok soğuk senin ev sicaksa ondan zeminde terleme olabilir. Evin içi sicak ve biraz nemli olup dışarı cok soğuksa camlar buharlanır içten onun gibi..

Evdeki nemi alan makineler varya cnm acaba öyle bişey kullansanız faydası olurmu

Öğlenin az ama iki öğün için de yeterli

Mercimek çorbasıyla ekmek olmamış ama gerisi güzel

Sabahın az geldi tatlım

Allah hayırlı etsin canım. Menün de gayet güzel

Valla kötü olmuş. Cezsnı verdinmi kendine diycem ama başın dönüyormuş. Geçmiş olsun.

Süper olmuş nilüferim

Öğleni geç yemişsin o yüzden sanki sabah ile öğlen arası çok olunca bak wkmek ihtiyacı olmuş öğlen.

İki küçük tost ?????

Öğlen sanki ara gibi olmuş
Yani sabahı öğlen öğleni ikindide yapmışsın. Böyle bakınca az gibi görünse de saat aralarına vakınca iyi gözüküyo

Senin ev sıcaktır da dışarısı çok soğuk hele ki alt katın da yanmıyorsa terleme yapıyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…