Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın kizlar daha jyanmayan varmi biz coktaaaaan uyandik uyanmayan varsa benim oglani gondereyim itinayla uyandirilir
kahvaltiyi yaptik eşim kizim okula gitti yataklar duzeltildi ortalik toplandi oglusumun kahvaltısı ni yaptirip uyursa mutfak dolapları ni silecem bugun yani cok isim hergun bi parça yapmazsam bu isler hic bitmiycek bi taraftanda perdeleri atiyim makinaya cok işim var coooook

Kızlar yarın eşim kıl dönmesinden ameliyat olacak
Sabah 7 de hastanede olacaz
Net olursa gelmeye çalışırım

Bikaç gündür Pro ağırlıklı menü yaptım
Yarında sebze yapmayı düşünüyodum ama heralde pek mümkün olmaz
geçmiş olsun ablam ins kolayca olur çıkar

Kızlar dün evde değildim giremedim.
Bugün kar tatili vardı geç kalktım ve 12.30 da 2 dilim ekmek bir kk peynir 5 zeytin ve bir tane az Sucuklu yumurta yedim.

16.50 de 1 bardak tarçınlı süt ile 1 kurabiye yedim.

18.00 de fırında tavuk yedim ve ayran içtim.

1 saat yürüdüm. 1.5 litresu içtim. Su çok içemedim.
kurabiye doğrudan goze çarpıyor

Canım alt katın soğuktur senin evinde sıcaktır nem yapıyor. Bende de var çozüm bulamıyorum. Bizde bebek olduğu içindd ev normslden sıcak oluyor.

Menü gayet güzel canım. Afiyet olsun.

Mefkuş süper menü.
Pro yaptın herhalde.

Mefkuş sana tam bunu soracaktım. Uzun süreli pro yapsan ne zararı olur. Pro yapınca kolay kilo veiliuor diye duymuştum ama zararı olur mu ki.

Menün gayet güzel kurabiye dışında. Ama yürüyüşün güzel kurabiyeyi telafi etmişındırm
Evrt bizde de bebek var iste altkati yaptirip oraya tasinsak belki duzelir napalım
Günaydın fıstıklar:KK51::KK37:
Günaydın güzellik

Öğlenin az ama iki öğün için de yeterli

Mercimek çorbasıyla ekmek olmamış ama gerisi güzel

Sabahın az geldi tatlım

Allah hayırlı etsin canım. Menün de gayet güzel

Valla kötü olmuş. Cezsnı verdinmi kendine diycem ama başın dönüyormuş. Geçmiş olsun.

Süper olmuş nilüferim

Öğleni geç yemişsin o yüzden sanki sabah ile öğlen arası çok olunca bak wkmek ihtiyacı olmuş öğlen.

İki küçük tost ?????

Öğlen sanki ara gibi olmuş
Yani sabahı öğlen öğleni ikindide yapmışsın. Böyle bakınca az gibi görünse de saat aralarına vakınca iyi gözüküyo

Senin ev sıcaktır da dışarısı çok soğuk hele ki alt katın da yanmıyorsa terleme yapıyordur.

Teşekkürler tatlim

Günaydın herkese bugün heyecanlıyım. .
Ne güzel şeymiş anne olmak minicik ellerin ağzım burnun gözlerin her anına şahit olup büyüdüğünü an ve an izlemek.
Daha dün gibiydi onu kucağıma aldığımda. .
Benim olduğuna inanamiyisim ilk günden onu sahiplenisim dün gibiydi.
Rabbim isteyen herkese yasatsin bu duyguyu.
Diş buğdayi ndan fotoları akşam paylaşacağım :)

Günaydın kizlar daha jyanmayan varmi biz coktaaaaan uyandik uyanmayan varsa benim oglani gondereyim itinayla uyandirilir
kahvaltiyi yaptik eşim kizim okula gitti yataklar duzeltildi ortalik toplandi oglusumun kahvaltısı ni yaptirip uyursa mutfak dolapları ni silecem bugun yani cok isim hergun bi parça yapmazsam bu isler hic bitmiycek bi taraftanda perdeleri atiyim makinaya cok işim var coooook
Ben çok zor uyaniyorum sabahları. Ara sıra bana yolla :KK48::KK48:

günaydın herkese......
mutlu ve güzel bir gün olsun.
bol hareketli çok eksili bir gün diliyorum tartı öncesinde....

bu arada güzel bir haber de vereyim. dün burada yazıştıktan sonra akşam eşimin başvuru yaptığı bir yer görüşme için aramış. bugün oraya gidecek inşallah güzel haberler veririm

Ne güzel şeymiş anne olmak minicik ellerin ağzım burnun gözlerin her anına şahit olup büyüdüğünü an ve an izlemek.
maşallah kiz Allah daha guzel seyleri yasatsin bebeklerinle ins kiz asagiyukari ayniyiz bildigim kadarıyla bixim daha tek dis yok dokuz aylik olacaz bikac gün sonra
Ben çok zor uyaniyorum sabahları. Ara sıra bana yolla :KK48::KK48:
Valla bi ciglikla oyle bi uyanirsinkiiii felegin sasar:emir_bebek::KK43::KK48:

bu arada güzel bir haber de vereyim. dün burada yazıştıktan sonra akşam eşimin başvuru yaptığı bir yer görüşme için aramış. bugün oraya gidecek inşallah güzel haberler veririm
ay hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz kiz bende bugunlerde bisi var çevremdeki insanlarin yasadiklarindan cok etkileniyorum gecen bi arkadaşım hamile olduğunu söyledi nadil kalbim carpiyo gorende ben hamileyim sanir dun sen anlattim aklima takildi durdu aksama kadar simdide sen aramislar dedin bi heyecanlandim sevindim sasiyorum kendime ben pek etkilwnmezdim cevremden oysa zamanla insan degidiyo duygulari farklilasiyo galiba yasadiklari insani olginlastiriyo ondan

maşallah kiz Allah daha guzel seyleri yasatsin bebeklerinle ins kiz asagiyukari ayniyiz bildigim kadarıyla bixim daha tek dis yok dokuz aylik olacaz bikac gün sonra

ay hadi inşallah güzel haberlerini bekliyoruz kiz bende bugunlerde bisi var çevremdeki insanlarin yasadiklarindan cok etkileniyorum gecen bi arkadaşım hamile olduğunu söyledi nadil kalbim carpiyo gorende ben hamileyim sanir dun sen anlattim aklima takildi durdu aksama kadar simdide sen aramislar dedin bi heyecanlandim sevindim sasiyorum kendime ben pek etkilwnmezdim cevremden oysa zamanla insan degidiyo duygulari farklilasiyo galiba yasadiklari insani olginlastiriyo ondan

sağol canım benim. belki de sizler dün bana çok üzüldünüz sizlerin dualarını kabul etti Allah. müminin mümine duası kabul olur derler ya

Ben o minik burnu elleri yerimm yaa Rabbim evlatlarimizin bütün güzel ve özel anlarini yasamayi bize nasip edip onlari bize bagislasin inş.o resimleri de sabirsizlikla bekliyorum canim:KK200::nazar:

Hayirli haberler veritsin bize inş canim:)

Çıkar çıkar canım benimki burden iki tane çıkardı şaşırdım sevindim ayrıca :):)
Ben o minik burnu elleri yerimm yaa Rabbim evlatlarimizin bütün güzel ve özel anlarini yasamayi bize nasip edip onlari bize bagislasin inş.o resimleri de sabirsizlikla bekliyorum canim:KK200::nazar:
Teşekkür ederim canım benim amin amin :)

Teşekkür ederim cnm

Sanada geçmiş olsun bitanem heralde iyileşme dönemi uzun sürüyomuş sende nasıl oldu
Günaydın zülal abla
Evet iyileşme süreci biraz uzun sürüyor ama açık veya kapalı olmasına göre değişir. Kapalı olursa çok ağrılı olmaz 10 güne iyileşir ama %90 tekrarlar. Açık olursa iyileşme süreci uzun oluyor. Ben 57 gün hastanede yaklaşık 15 günde evde pansuman yaptım. Ozamanlar çalışıyordum 50 gün rapor vermişti doktor. 5 sene oldu ben olalı.

İlk pasta deneyimim olmuş herhalde :):)

Eklentiler

• 20160106_112941.jpg
    20160106_112941.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 35
X