Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Menün ve sporun çok güzel canim. Lahanayı haşlayıp öylece mi yiyorsun. Yoksa baharatli limonlu felan mı.

Bende ayniyim kuzum ya kiz sabahtan berinhuysuz gezmedigimiz oda kalmadi karis karis
Bende sizdenim kızlar benim kızım da durmuyor du daha yeni uyudu bi kaç gündür böyle bu sabah sağlık ocağın da kontrol ü vardı gidip gelene kadar hep ağladı uyutuyorum 10 dakika uyuyor hemen uyanıyor napcam bilmiyorum neden böyle oldu acaba kızlar bi fikriniz varmı?

bende tam leslie açtım tekrar uyandı şimdi piş piş yine
Valla derman kalmadı bende uyumuyor bittim avazimciktigi kadar bağırmak istiyorum eşim de oturmuş maç izleyip ikinci çocuğu nisanda yaparız diyor krize soktu sanki kendi bakıyor
Misafirim var cnm yatılı. Yapamicam bugün yarın giderlerse yaparım fazla fazla
Tamam canım

valla canım bende yarın götürcem cuma ama kontrol bide aşımız var yarın götürcem sorucam internette dönem sendromu yazıo ama bilmiyorum

Valla derman kalmadı bende uyumuyor bittim avazimciktigi kadar bağırmak istiyorum eşim de oturmuş maç izleyip ikinci çocuğu nisanda yaparız diyor krize soktu sanki kendi bakıyor

Tamam canım

ay yok şükür benimki öle değil yoksa kesin olay çıkar yani bizimki vardiyada evde yok

valla canım bende yarın götürcem cuma ama kontrol bide aşımız var yarın götürcem sorucam internette dönem sendromu yazıo ama bilmiyorum
Bende unuttum bugün sormayı sen artık sebebini bizimlede paylasirsan sevinirim canım çünkü aynı ayda oldukları için sebebi de aynı olabilir

Selamlar kızlar menümü yazıp birazdan işe gidecem
Bugün menü yorumu yapamadım kusura bakmayın

Kalkınca ___2 incir +1 ceviz ve suları

10.30 _____2 yumurtalı pastırmalı omlet, peynir, 3 ceviz

15.00 _____2 tabak tavuk çorbası (un yerine yulaf kepeği koydum ve tavuğu derisiz haşladım suyuda yağsız oldu), ayran

Su __3 lt olmuştur

Bugün Pro yapmak istedim
Erken yediğim için tabiki şu anda çok açım ama işe gideceğim için gece saldırma riskim yok
Bu fırsatı değerlendireyim dedim

Yarın güzel bi eksi bekliyorum inşallah

Herkese iyi geceler yarın görüşürüz

Kızlar selam
Hiç tadım yok o yüzden menü bildirip kaçıcam
Gece uyandıüımda iyi hissedersem menülere yorum yaparım

Sabah 7 30 1 yumurta omlet tere 1 kk peynir 1 dlm tb ekmeği
Öğlen 12 00 3 kaşık nohut 3 kaşık bulgur pilavı cacık (işyerinde bunlar vardı)

Ara az bişey k yemiş
Akşam 18.00 havuçlu zeytinyağlı pırasa
Su 1 .5 lt
Spor 30 dk yürüyüş

Ablacim unsuz sadece kepekle yaparken yoğurt kesilmiyor mu. Kesilmezse ben de onunla yapayım.

Suyu 2 litreye tamamlasan iyiydi.. menun guzel. Pilav kalorili ama ekmek yememişsin, işyerindesin. Olur o kadar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…