Popüler Konu LenaG ile MasterFit

motivasyonumla devam ediyorum:KK60: tatilde aldığım4-5 kilonun 3 ünü verdim : ) geçen hafta netle ilgili problem yaşadık yazı ağırlıklı sitelere giriş yapamadım bir de sayfada uymayan bu işi ciddiye almayan bir yazı paylaşım görünce düşüyorum ben ve yiyesim geliyor sinirden o yüzden arada uğruyorum :işsiz:
Hep burda olsan keşke 😢

Tebrik ederim canım ❤️ her daim bekleriz canım 😘

Günaydın canım tebrik ederim güzel bir eksi ❤️🥰

Günaydııın tebrikler canım güzel eksi ❤️

Canım takımlarda olduğumuzda artı çıksak bile fotolu tartımızı paylaşıyoruz.
Geçmiş olsun 🙏Ayrıca ne olmuş bu hafta artı çıkmışsın olabilir sen kararlı olduktan sonra sağlığın yerine gelince kendine sağlıklı bir beslenme planı yaparsın olur yine eksin 🤗
Takımlarda olup olmamak senin kararın istersen hazırlığa alırım istersen devam edersin ama menü ve tartı bildirimi isterim 😉😘

Çok tebrik ederim canım çok iyi eksiii ❤️

Lotus cum moral bozma iyi hissetmiyor olabilirsin ,sıkıntıda olabilirsin ama hayat böyle birşey zaten kararlı olmak lazım 🤗 Sadece neyi daha fazla istediğini düşün ❤️
İyi ki varsın 🙏🏻 LenaG LenaG

Bu hafta kırmızı takımda beraberiz kızlar. Sizden bu hafta yavaş yavaş hareketi arttırmanızı rica ediyorum ve bol bol su içmenizi ve ayrıca lütfen eksiksiz olarak hepinizden menü bekliyorum. Gerisini siz biliyorsunuz zaten.
Elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım.

NOT: Menüler için sabah bakabileceğim biraz işlerim var. (Umarım ödüller fazla kaçmamıştır :-) )

Hepinizi öpüyorum, size güveniyorum. :KK36:

@dolar milyoneri
@Tutku44
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
bluegreeneyes bluegreeneyes
@Boncuk2307
@Lavinia_98
A Asya89
@trueliving_
@gezegenfeza
@Fit mutlu anne
@Makaron23
@nurovic

Çok kıymetli kırmızı takım arkadaşlarım 🤗
Sayenizde çok güzel bir hafta geçirdim.
Emeğinize sağlık.
Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum 🌸

@Fit mutlu anne

@Sitare55

@Makaron23

Efenin_Annesi Efenin_Annesi

@Deltavealfa

bluegreeneyes bluegreeneyes

A Asya89

G Goklerce

Jou Jou

@Boncuk2307

@teslim1903

@Azmet5255

Sem2024 Sem2024

@dolar milyoneri

@Tutku44
Biz teşekkür ederiz kaptanım 😍 çok keyifli bir haftaydi emeğine sağlık ❤️
Tebrikler lig atlamissin🤗👏👏
Çok teşekkür ederim canım ☺️ ❤️ 😍
Tebrikler canim😍3 hafta hadi bilemedin 1 ay sonra hedefindesin mükemmel birsey bu tadini cikar tartiya takilma gayet basarili bir diyet yolcugun var

Genelde regl 2 3 gun onceden sisirir insani ama her kadinin bunyesi farkli tabi ama reglden bir 2 gun once - gelsem cok sevinirim cunku hafraya buyuk bir eksi beni bekliyor demektir😊

Oluyor canim boyle seyler zaten diyetin zor yanı o . Ani gelen yeme ataklari . Benim de aylardir mycadele ettigim sey onlar yani 2 hafta ugrasip verdigim kiloyu bir yeme ataginda mahvediyorum kisitlanmak duygusu ile mücadele etmek zor gercekten.Basaracagiz o 60 kilolar buraya gelecekkkkk!!!!!!:KK19:

😅buralardayim birakmayacagim

Tesekkur ederim .Kaptanim emeklerin icin de tesekkurler o kadar guzel bir atmosfer olusmuski tipki cuma yarismalari gibi .uslubun yaklasimin nahif ve cesaret verici takima ksptan bulamazsan kendin geciyosun basa kac kisinin kilo vermesine vesile oldun Allah razi olsun❤️

Gelsin haftaya -1💯

Sagol boncukum keske 1 kilo gitseydi ama o da olur inşallah 😍

Buralarda olacagim zaten. Sanada kolay gelsin canim hem misafirlerin icin hem de diyet icin zor oluyo biliyisun insanlari gezdirip yedirip icirirken ve onlarla anin tadini cikarirken diyet gerçekten zor oluyor Allah yardimcin olsun🥰

69 gicik bir eşik ben de çok takilmistim 69 ta iyi hatirliyorum😅once duraklar ama sonra gerisi bir gelir patir patir gider kilolar😍
Evet canım hem misafir hem diyet zor olacak ama yapacak birşey yok 🤷❤️
Hoşgeldin 6 lar😍 hayırlı olsun canım 60 lar ligin darısı başıma inşallah
Çok teşekkür ederim canım ☺️ 😍
Kizlar aranizda uzun zamandir burda olup 10 -15 20 kilo gibi buyuk kilolar veren narkadaslar hikayelerini yazsalar bize de ilham olsa ne guzel olur.Yasadiginiz duraklamalari ilk zamanlari simdiyi kiyaslayabilirsiniz .Hadi bize ilham olun:KK19:
Canım ben aşırı kilo vermedim ama buraya başladığımda 74 falandim şimdi ortalama 5 kilo verdim ya baslamasaydim, düşünsene 😎😱😱
Kııızzzllaaarrr hadi bakalım mavi kaptan olmak isteyen kimse yok muuuu :skandal:
Ya aslında ben çok istiyorum hatta kendi kendime diyordum hep bu hafta bana sorsalar da olsam diye 🙈😁 bu hafta izin almasam olurdum ben
Canım aslında @patimsilizm haklı burada motive olmak amaçlı bulunuyoruz ve birbirimize örnek olarak attığımız menüler fikir verse mesela daha güzel olmaz mı ? Duygusal yeme atakları olduğunda yiyip ama sonra dengelemeye çalışmakla çabalamakla çok güzel koktu dayanamadım yedim başka birşey bence
Kesinlikle katılıyorum,ben bazen motivasyonim düşünce yorumlayamasamda menüleri okuyorum motivasyon yakalamak için, hem de birşeyleri örnek almak için
Canım ben iki hafta kadat hazırlıktayim

Kaptanım ben bu hafta hazırlıkta devam edeyim mi? Çünkü su orucu yapmak istiyorum bu hafta yürüyüş ve menü konusunda paylaşımlarım çok verimli olmayacak
LenaG LenaG

Ay annemden müdahale geldi yapamazmışım onlar yokken yaparım artık
Takımlarda kalayım lütfen 🫣🤭
Yedin mi anneden zılgıtı😂

Eline sağlık kaptaniçem çok güzel bir hafta geçirmemiz ve maviş takımımın kazanması dileğiyle :KK74:

X