Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar selam
Hiç tadım yok o yüzden menü bildirip kaçıcam
Gece uyandıüımda iyi hissedersem menülere yorum yaparım :KK61:

Sabah 7 30 1 yumurta omlet tere 1 kk peynir 1 dlm tb ekmeği
Öğlen 12 00 3 kaşık nohut 3 kaşık bulgur pilavı cacık (işyerinde bunlar vardı)

Ara az bişey k yemiş
Akşam 18.00 havuçlu zeytinyağlı pırasa
Su 1 .5 lt
Spor 30 dk yürüyüş
Neyin var şefim??

Selamlar kızlar menümü yazıp birazdan işe gidecem
Bugün menü yorumu yapamadım kusura bakmayın

Kalkınca ___2 incir +1 ceviz ve suları

10.30 _____2 yumurtalı pastırmalı omlet, peynir, 3 ceviz

15.00 _____2 tabak tavuk çorbası (un yerine yulaf kepeği koydum ve tavuğu derisiz haşladım suyuda yağsız oldu), ayran

Su __3 lt olmuştur

Bugün Pro yapmak istedim
Erken yediğim için tabiki şu anda çok açım ama işe gideceğim için gece saldırma riskim yok
Bu fırsatı değerlendireyim dedim

Yarın güzel bi eksi bekliyorum inşallah

Herkese iyi geceler yarın görüşürüz
Azmis gecen zor geçmiştir ama

günaydın 9.takımın iradeli hatunları baya aktif vede kalablık bi gurup aklımda kalan şeyda ve mekfure nasılsınız
bende durumlar iyi 3 kg vermişim bile 108,800 105,500 gördüm vercek daha 30 kg var ama sanırım mucadeleye adım atmış olmak umut etmiş olmak benii mutlu ettii biz karıkoca beraber yılbaşında başladık rejime o foss çıktı bende devamlı başının etini yiyorum dur diyo verdiğin 3 kg bu ne hava sanki 10 kg verdinde beni sıkıştırıyon dediğim gibi hele bi çift basamaklıı rakamlar veriyim ozaman havayı görecekk eşim

iyi değilim ya. yani şükür hasta değilim ama sanırım depresyona giriyorum . kendimi mutsuz hissediyorum
Canim sefim neden bosyere kendini uzuyosun bak bi kendine cevrene iki tane dünya Tatlısı yavrun var ve cok şükür sagliklilar emin ol bundan daha buyuk mutluluk yok benim bunu anlamam gec oldu ama olsun yinede sukur allah beterinden saklasin bwnce mutsuz olabilecegin şeyleri değil de nutlu olavileceklerini dusun ulasamadiklarini kazanamadiklarini yada ne biliyim istediklerini degilde elinde olani senin olani düşün ama mutlu ol mutlaka çünkü hüzün hüzünu korku korkuyu suphd suphegi kotu kotulugu getirdigi gibi guzel guzeli iyi iyiyi mutluluk ta mutluluğu getirir bosver seni uzen seyleri hatta herseyi cocuklarini dusun kendini dusun sadece bazen esini bile sallama su akar yolunu bulur ben artik onuda umursamiyorum bazen dariliyoryz bazen sariliyoruz ana yavrularimin mutluluğu onceligim bunun icinde benim iyu olmam sart sen iyi olursan mutlu olursan çevrende olur unutma

Canim sefim neden bosyere kendini uzuyosun bak bi kendine cevrene iki tane dünya Tatlısı yavrun var ve cok şükür sagliklilar emin ol bundan daha buyuk mutluluk yok benim bunu anlamam gec oldu ama olsun yinede sukur allah beterinden saklasin bwnce mutsuz olabilecegin şeyleri değil de nutlu olavileceklerini dusun ulasamadiklarini kazanamadiklarini yada ne biliyim istediklerini degilde elinde olani senin olani düşün ama mutlu ol mutlaka çünkü hüzün hüzünu korku korkuyu suphd suphegi kotu kotulugu getirdigi gibi guzel guzeli iyi iyiyi mutluluk ta mutluluğu getirir bosver seni uzen seyleri hatta herseyi cocuklarini dusun kendini dusun sadece bazen esini bile sallama su akar yolunu bulur ben artik onuda umursamiyorum bazen dariliyoryz bazen sariliyoruz ana yavrularimin mutluluğu onceligim bunun icinde benim iyu olmam sart sen iyi olursan mutlu olursan çevrende olur unutma
Canımsın ne güzel söylemişsin. bunların hep farkındayım ama bazen insanın bam teline basıp çıldırtıyorlar ya ve sen onları hayatından çıkaramıyorsun ya da bir şey söyleyemiyorsun işte o anda çaresiz kalıyorsun ve kendi içinde mutsuzluğa sürükleniyorsun. benim de durumum şu anda öyle bir şey. tabi ki çocuklarım bir yana dünya bir yana. onlarn mutluluğunu hiçbir şeye değişmem ama işte insan bazen hayatın getirdiklerine dur diyemediği gibi kaldıramadığın anlar da oluyor ya işte öyle.
yani insanlar senin için bir şey yapmıyorlar yapmış gibi gösterip başına kalkıyorlar ve sürekli söyleniyorlar. yeter artık diyorsun ama susmayı bilmiyorlar. herkes herşeyine müdahale etmeye çalışıyor. kötülük olmasın kalp kırılmasın diye susuyorsun ama onlar bunu edepten değil de kendilerinin haklılığından kaynaklandığını sanıyorlar ve daha da şaha kalkıyorlar. aman ne bileyim. zaten yağmur da yağıyor hava da bulanık içimi iyice bunaltıyor. ama teşekkür ederim tatlım. seviyorum seni

Ablacim unsuz sadece kepekle yaparken yoğurt kesilmiyor mu. Kesilmezse ben de onunla yapayım.
Tatlım ben tavuk çorbasını yoğurtla yapmıyorum o yüzden bilemicem

:KK200:
Günaydın canlarımmm:KK200:

Artıları atmışım bu sabah çoookkk mutluyummm:KK73:
Ohhhh sabah sabah güzel bir haber
Demekki yine perşembe güzel bi eksi gelecek canısı
Hadi tatlım tutmayalım seni sen yağ yakmaya devam et :KK48:

Azmis gecen zor geçmiştir ama
Sandığım kadar zor olmadı
Ama evde olsam belki kazaya uğrayabilirdi
Çok şükür atlattım ama kalkınca işte su içtiğim için tartılmadım

iyi değilim ya. yani şükür hasta değilim ama sanırım depresyona giriyorum . kendimi mutsuz hissediyorum
Kız Meliha ne depresyonu
Yeni yıl yeni umutlar dedik
Ne güzel kiloda veriyosun, işin evin çocukların var
Sahip olduğun güzelliklere şükret bebeğim

günaydın 9.takımın iradeli hatunları baya aktif vede kalablık bi gurup aklımda kalan şeyda ve mekfure nasılsınız
bende durumlar iyi 3 kg vermişim bile 108,800 105,500 gördüm vercek daha 30 kg var ama sanırım mucadeleye adım atmış olmak umut etmiş olmak benii mutlu ettii biz karıkoca beraber yılbaşında başladık rejime o foss çıktı bende devamlı başının etini yiyorum dur diyo verdiğin 3 kg bu ne hava sanki 10 kg verdinde beni sıkıştırıyon dediğim gibi hele bi çift basamaklıı rakamlar veriyim ozaman havayı görecekk eşim
Selam cnm
Ne zamandır görünmeyince gelmicen heralde diye düşündüm
Kilo vermene sevindim
Düzenli paylaşım ve hergün menü yazılması takım kuralları arasında tatlım
Eğer takımla devam etmek istiyorsan sık gelmeye çalış

Kız Kamile ne güzel yazmışın :KK66:

Günaydınnnnn 9.takımın çıtır adayları

Öncelikle herkese depresyona girmeyi yasaklıyorum
Daha bisürü verecek kilomuz var bunalıma girmeye vakit yok :KK48:

Hadi bakalım tartıya 2 kala günümüzü güzel hareketli az kalorili geçirelim
Canı sıkılan bi oyun havası açıp kalkıp oynasın biraz

Tatlım ben tavuk çorbasını yoğurtla yapmıyorum o yüzden bilemicem

Ohhhh sabah sabah güzel bir haber
Demekki yine perşembe güzel bi eksi gelecek canısı
Hadi tatlım tutmayalım seni sen yağ yakmaya devam et :KK48:

Sandığım kadar zor olmadı
Ama evde olsam belki kazaya uğrayabilirdi
Çok şükür atlattım ama kalkınca işte su içtiğim için tartılmadım

Kız Meliha ne depresyonu
Yeni yıl yeni umutlar dedik
Ne güzel kiloda veriyosun, işin evin çocukların var
Sahip olduğun güzelliklere şükret bebeğim

Selam cnm
Ne zamandır görünmeyince gelmicen heralde diye düşündüm
Kilo vermene sevindim
Düzenli paylaşım ve hergün menü yazılması takım kuralları arasında tatlım
Eğer takımla devam etmek istiyorsan sık gelmeye çalış

Kız Kamile ne güzel yazmışın :KK66:
Doğru diyorsun ben de şükrediyorum ama izin vermiyorlarki. Sürekli bi çelme eleştiri ya da ne bileyim. Ben insanları yargjlamayı sevmem. Onları olduğu gibi kabul etmeye çalışırım. Ama benim sessiz kalışımı onlar galibiyet sayıyorlar ve sinirlerim acayip bozuluyor. Dünden beri ağlıyorum. Kimin hakkı var beni böyle üzmeye. Bence kimsenin hakkı yok ama ben insanları kırmamata üzmemeye çalıştıkça üzülüyorum

Canımsın ne güzel söylemişsin. bunların hep farkındayım ama bazen insanın bam teline basıp çıldırtıyorlar ya ve sen onları hayatından çıkaramıyorsun ya da bir şey söyleyemiyorsun işte o anda çaresiz kalıyorsun ve kendi içinde mutsuzluğa sürükleniyorsun. benim de durumum şu anda öyle bir şey. tabi ki çocuklarım bir yana dünya bir yana. onlarn mutluluğunu hiçbir şeye değişmem ama işte insan bazen hayatın getirdiklerine dur diyemediği gibi kaldıramadığın anlar da oluyor ya işte öyle.
yani insanlar senin için bir şey yapmıyorlar yapmış gibi gösterip başına kalkıyorlar ve sürekli söyleniyorlar. yeter artık diyorsun ama susmayı bilmiyorlar. herkes herşeyine müdahale etmeye çalışıyor. kötülük olmasın kalp kırılmasın diye susuyorsun ama onlar bunu edepten değil de kendilerinin haklılığından kaynaklandığını sanıyorlar ve daha da şaha kalkıyorlar. aman ne bileyim. zaten yağmur da yağıyor hava da bulanık içimi iyice bunaltıyor. ama teşekkür ederim tatlım. seviyorum seni
Tatlım inan şimdi oturup hayatımdaki olumsuzlukları, bekleyipte bulamadıklarımı
Düşünmeye kalksam 10 dak da depresyona girerim
Bide kendime felsefe olarak edinmek istediğim şey
Herkes kendi yaptığından sorumludur
Karşıdaki vefasız yada nankörlük yapıyorsa bu onun bileceği şey
Ben bişey yapıyorsam bunu doğru bildiğim için yaparım karşıdaki için değil

Doğru diyorsun ben de şükrediyorum ama izin vermiyorlarki. Sürekli bi çelme eleştiri ya da ne bileyim. Ben insanları yargjlamayı sevmem. Onları olduğu gibi kabul etmeye çalışırım. Ama benim sessiz kalışımı onlar galibiyet sayıyorlar ve sinirlerim acayip bozuluyor. Dünden beri ağlıyorum. Kimin hakkı var beni böyle üzmeye. Bence kimsenin hakkı yok ama ben insanları kırmamata üzmemeye çalıştıkça üzülüyorum
O zaman seni üzmelerine izin vermicen tatlım
Onlar ne düşünürse düşünsün
Sen öyle davrandığın için vicdanın rahattır
Aksini yapsan daha mutsuz olursun

Biraz alakasız bi benzetme olacak ama
Eşim bazen şaka olsun diye şişko diyor bana
Ben buna alınmıyorum çünkü biliyorumki öyle değilim
Bunu önceden söylemiş olsa şaka olsa bile kaldıramazdım

Yani ne söylerlerse söylesinler önemli olan senin kendini nasıl gördüğün

Tatlım inan şimdi oturup hayatımdaki olumsuzlukları, bekleyipte bulamadıklarımı
Düşünmeye kalksam 10 dak da depresyona girerim
Bide kendime felsefe olarak edinmek istediğim şey
Herkes kendi yaptığından sorumludur
Karşıdaki vefasız yada nankörlük yapıyorsa bu onun bileceği şey
Ben bişey yapıyorsam bunu doğru bildiğim için yaparım karşıdaki için değil
zaten ben onlar için yapmıyorum ama şöyle düşün tartışıyorsun benimle. sen konunun kapanmasını istiyorsun ama ben ısrarla kazıyorum yarayı kanatmak için. sürekli sana sen şöylesin sen böylesin diye bir araba laf ediyorum. sen konu kapansın diye uzaklaşıyorsun ve ben arkandan gelip söylenmeye devam ediyorum.

Günaydın kızlar
Misafirlerim gitti sadece eşimin kuzeni kaldı. O varkende girmemde bi sakınca yok. Şimdi oğlum uyandı kahvaltı ettireyim. Sonrada biraz evi düzenlemem lazım sonra görüşürüz.

O zaman seni üzmelerine izin vermicen tatlım
Onlar ne düşünürse düşünsün
Sen öyle davrandığın için vicdanın rahattır
Aksini yapsan daha mutsuz olursun

Biraz alakasız bi benzetme olacak ama
Eşim bazen şaka olsun diye şişko diyor bana
Ben buna alınmıyorum çünkü biliyorumki öyle değilim
Bunu önceden söylemiş olsa şaka olsa bile kaldıramazdım

Yani ne söylerlerse söylesinler önemli olan senin kendini nasıl gördüğün
Neyse toparlıyacağım inşallah

Günaydınnnnn 9.takımın çıtır adayları

Öncelikle herkese depresyona girmeyi yasaklıyorum
Daha bisürü verecek kilomuz var bunalıma girmeye vakit yok :KK48:

Hadi bakalım tartıya 2 kala günümüzü güzel hareketli az kalorili geçirelim
Canı sıkılan bi oyun havası açıp kalkıp oynasın biraz
Eksileri gördüm bu sabah ne depresyonu....
:KK49::KK76::KK45:

X