Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydınlar.
Kilo verenleri tebrik ederim. Benim bir haftadır cidfi bir mide problemim var. Vücudum ödem yaptı. Hiç bir şey yemiyorum ama şişiyorum. Sürekli midem bulanıyor.
Kilom 82.7 ydi en son. Bu aralar hiç tadım yok.
Geçmiş olsun Elifim
Dr a gitmedinmi

Daha perşembeye var canim azda olsa eksi olursun ins uzulme
Günaydın canlarım.100 gr da olsa eksi beklerken sabit çıktım çok canım sıkıldı.Gerçi dünkü karbonhidrat ya da akşama kadar ayakta ve yoldaydım şişmiş de olabilirim bilemiyorum.Okul dönüşü bile daha az çıkıcam gibi geliyor tahminim doğruysa,oku dönüşü bir daha tartılıcam o zaman tekrar bi durum değerlendirmesi yaparım.Öpüyorum hepinizi:KK51:

Screenshot_2015-12-12-21-06-08.png

Diyet yapmak işe yarasaydı hayatta bir kez yapmak zorunda kalırdık.Önce hayat değişikliği gibi köklü bir mucize olduğuna inanın ve bir hayal kurun.

Bir magazin dergisi alın ve içinden çok beğendiğiniz bir vücut bulun. Ben böyle göründüğümde neler olurdu diye düşünün. Neler giyerdim, insanların tepkisi ne olurdu, kimlere hava atardım kimleri gururlandırırdım. Ve bu hayali hep aklınızın bir köşesine kazıyın. Daha sonra aklınız bu savaşa girmeye hazır olduğunda kolları sıvayıp başlayın.

İlk zamanlar spor bile yapmanıza gerek yok.
Çünkü hiç spor yapmamış sağlıklı beslenmemiş bir insan hem beslenme hem davranışını aynı anda değiştirmeye çalıştığı için de bocalayıp sıkılıp bırakır.
Önce yeme alışkanlığınızı değiştirin, her gün bir kaşık eksilterek, az yağlıya geçiş yapıp sebze meyveyi yükselterek. Bir süre yeni beslenmenizi oturtun bir ay kadar.
Daha sonra sporu yavaşca hayatınıza katın. Günde yarım saat bir saat yürümek gibi.Ve en önemlisi kendinize zaman tanıyın. Yarım sene bir sene kadar.

Dünyadaki herkes 1 ayda 20 kilo vermek ister hatta bayılır, eğer öyle bir şey sağlıklı olsaydı.

Canınızdan vermeyin, yağınızdan verin.

Hem bir sene uzun diye düşünüyorsunuz ama senelerdir bu diyetlerle boğuşup hala aynı kiloda saymak can sıkıcı değil mi? Artık bunu çekmek zorunda değilsiniz.Bundan bir sene sonraki yaz kendinizi hayal edin, bu yaza yetşsin diye sıkıp boğmayın kendinizi, rahatlayın kovalayan yok.

Birkaç gün zihnen hazırlanın. Sonrası başarı..

Alıntı

Merhaba kızlar
Menü
Sabah
2 kaşık yulaf
1 kase yoğurt
Öğlen
5 kaşık makarna
1 parça tavuk göğüs
Ara
4 kurabiye
Aksam yok
Şu 2.5 lt
Spor Leslie 2 mil 33 dakika
Ciss var ama aksam yenmemesi iyi olmus
Günaydın canlarım.100 gr da olsa eksi beklerken sabit çıktım çok canım sıkıldı.Gerçi dünkü karbonhidrat ya da akşama kadar ayakta ve yoldaydım şişmiş de olabilirim bilemiyorum.Okul dönüşü bile daha az çıkıcam gibi geliyor tahminim doğruysa,oku dönüşü bir daha tartılıcam o zaman tekrar bi durum değerlendirmesi yaparım.Öpüyorum hepinizi:KK51:
Olsun canimya sissen eger devam edersen bi bakmissin bi suru kilo bi anda gitmis olur sevinirsin vazgecmeden devam
Günaydın. Aynı dertten ben de muzdarip durumdayım. İnsan 100 gr bile eksi olmazmı. Sabitim. Buna şükür. Artıdan iyidir
Regl oncesi olur okadar
Dimi canım ya :)yazık aslında kaç gündür grip olmuş

Evet abla ya spor yapmayın ca kilo veremiyorum ben :):)

Büyük ihtimalle ondandır canım sıkma canını lütfen bu kilolar gidecek yani.
Bak bazıları regl haftası arti çıkar en azından sabit kalmış kilon.
Benim de reglim 3 gün geçti bakalım ne olacak korkuyorum acikcasi
Sende benim kocis gibisin doverim dovdurmem severim sevdirmwm bide kiyamiyo
Günaydın hanımlar.
Reglim gelmek bilmedi yahu.
Gözüm yollarda kaldı.
Perşembe 75.9
Bugün 75.4
Bence geçen hafta göre gayet iyi 75 li rakamlara takıldım kaldım 74u görmek istiyorum artık :)
Bence gayet guzel

Günaydın herkese
Ben sabitim 84.9
Olsun devam
Günaydın kızlar
Perşembe 72.8
Bugün 72.2
Ekşi 600
Sevindim bu ise
Tebrikler
Günaydınlar.
Kilo verenleri tebrik ederim. Benim bir haftadır cidfi bir mide problemim var. Vücudum ödem yaptı. Hiç bir şey yemiyorum ama şişiyorum. Sürekli midem bulanıyor.
Kilom 82.7 ydi en son. Bu aralar hiç tadım yok.
Canim ya kopma burdan ben koptum bi hafta bile degil oysa dagiliyo insan
Selam kizlar
Gecen hafta 71.8
Bugün 71.2
Giden 600 gr
Tebrikler
cok hos olmus

Zayıflayınca duruş bile değişiyor ya
Ahh bende cok farkli dyracam bi versem de iste

Bende kafasız bi resim ekliyim
Ayy ya boy uzun olunca ne kadar guz duruyosunuz cok hossun biraz daha verince cok iyi olacan emin ol

Bende izne ayrildugimdan arti 1,5 tayim ama dune gore -800 yani 76,4 ins persembeye kadar liisteye donebilirim bu arada bu birbucuk kiloyu uc dort gunde aldim yoksa baya korumustum oğlum hasta diye biraz kaçırdım ama topluycam

Diyet yapmak işe yarasaydı hayatta bir kez yapmak zorunda kalırdık.Önce hayat değişikliği gibi köklü bir mucize olduğuna inanın ve bir hayal kurun.

Bir magazin dergisi alın ve içinden çok beğendiğiniz bir vücut bulun. Ben böyle göründüğümde neler olurdu diye düşünün. Neler giyerdim, insanların tepkisi ne olurdu, kimlere hava atardım kimleri gururlandırırdım. Ve bu hayali hep aklınızın bir köşesine kazıyın. Daha sonra aklınız bu savaşa girmeye hazır olduğunda kolları sıvayıp başlayın.

Çünkü hiç spor yapmamış sağlıklı beslenmemiş bir insan hem beslenme hem davranışını aynı anda değiştirmeye çalıştığı için de bocalayıp sıkılıp bırakır.
Önce yeme alışkanlığınızı değiştirin, her gün bir kaşık eksilterek, az yağlıya geçiş yapıp sebze meyveyi yükselterek. Bir süre yeni beslenmenizi oturtun bir ay kadar.
Daha sonra sporu yavaşca hayatınıza katın. Günde yarım saat bir saat yürümek gibi.Ve en önemlisi kendinize zaman tanıyın. Yarım sene bir sene kadar.

Dünyadaki herkes 1 ayda 20 kilo vermek ister hatta bayılır, eğer öyle bir şey sağlıklı olsaydı.

Hem bir sene uzun diye düşünüyorsunuz ama senelerdir bu diyetlerle boğuşup hala aynı kiloda saymak can sıkıcı değil mi? Artık bunu çekmek zorunda değilsiniz.Bundan bir sene sonraki yaz kendinizi hayal edin, bu yaza yetşsin diye sıkıp boğmayın kendinizi, rahatlayın kovalayan yok.

Alıntı
Bu forum iyi ki var şimdi de önceki on kilo verme seruvenimin başlamasında da kilo verme başarı öyküleri var.burasi olmasa kaç kere bırakmıştım.100 gün olmak üzere :KK45:

Alıntı
Cok dogru özellikle yıllarca ugrasip ayni yerde durmak cok kotu bi sene ugras bakis acini degistir yemeni degistir mutlu ol dimiya

X