Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben hep takip ediyomda cnm bu ara bütün takımlar faaliyette
O dakka kapıyolar

enerjiyi yakalasak yine kopamaz hale geliriz bir donem gercekten oz verili paylasimda bulunmak lazim
ki oyle bir haldeyken uyeler bize gelirdi
Evet canım ben ağustosta geldiğim zamanlarda üyeler paylaşım topiğinden önce 9.takıma geliyorlardı bizi de alır mısınız diye

Kizlar ben ev hanimiyim ve benim esim vardiyali calisiyor iki gün evde bir ggün iste gündüzleri ve sürekli telefonla ilgilenince sorun oluyor aramizda o varken gündüzleri pek göremiyorum buraya

Kilosu fazla olanları çağırabilşrsiniz cnm
Bazılarıda yarışmada sıkıya gelemiyolar
Mesela son 2 gelen benim günlüğümden
Gerçi ervanın mazereti var belki gelir
Ama melinka 2 gün geldi bıraktı
Sağolsun Meliha ne güzel devam ediyor

Kizlar ben ev hanimiyim ve benim esim vardiyali calisiyor iki gün evde bir ggün iste gündüzleri ve sürekli telefonla ilgilenince sorun oluyor aramizda o varken gündüzleri pek göremiyorum buraya
Dogru söylüyorsun rakibem bizde de akşam aynı sorun oluyor ne yapıyorsun nereye yazıyorsun muhabbeti ona baksan 24 saat tel elinde.bu erkekler ilginç

Dogru söylüyorsun abla
Evet iki kişi gelmişti sonra ugramadilar birini başka yerlerde yorum yaparken gördüm diğeri cenazesi var bugün yazmıştı.
Ava çıkalım o zaman :)

hevesle geliyorlar sikiya gelemiyorlar
burdada istekliler seciliyor iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…