Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar burda biz bi takımcak herkes birbirinden sorumlu

Herkes herkesle ilgilenmek durumunda

Bence genel sorunumuz paylaşım eksikliğimiz
Evet zaman zaman farklı yoğunluklar olabiliyor
Ama herkes her fırsatta burda olmaya çalışırsa
Birbirimize destek olabiliriz
Aynı şeyleri söylesekte birbirimize yorum yapalım
Bu o kişiyle ilgilendiğimizi gösterir
Ben kendi adıma bazen gerçekten yoruluyorum artık hergün yorum yapmaya halim olmuyor

Ama bu hafta ekstra dikkat etmemiz lazim diye düşünüyorum ben özellikle spora aggirlik vermemiz lazim en azindan yarim saat yürüyüş kesin yaomamiz lazim
spor biraz ozenilerek yapiliyor bana gore en azindan bende oyle falanca su kadar yapmis diye hirsa gelirdim

ya masabasinda calisiyorlar arada bir ugruyorlar yada ev hanimi cogu digerlerinde
yeni uyeleri ev hanimi secelim bakin fark nasil belli olur
Evet aynen öyle oluyor bence de aktif üye bulalım hatta tabela asalim ev hanımı ya da masabasi çalışan aranıyor diye :):) ben de ev hanimiyim şimdilik gündüz daha çok fırsat buluyorum misal bugün misafirlerim vardı arada yine girdim :):)

bir ara disipline oldum menu yazdim 3 undu baktim ses yok yazmadim ve iplerin ucu kacti
menu elestirirsi negatifte olsa insani etkiliyor hizaya somada

Sen de haklısın canım,ben evli olmadığım için akşamları gelmekte sıkıntı yaşamıyorum ama bir eş bir çocuk olsa akşamları beni de zorlardı doğru
Kız ben seni evli saniyorum haaaaa evet zorlanıyorum canım eşim de biraz nazli ilgi istiyor çay istiyor meyve istiyor kızım geceleri huysuz oluyor bir yandan o.
Bugün istisna erken uyudu

Herkesin tek tek menüsüne aylardır yorum yapıyorsun canım bu konuda hakkın ödenmez ama artık hepimizin taşın altına elimizi sokmamız lazım.Bir de şahsi fikrim paylaşım topiğini hangi saatte girersek girelim sürekli takip edip paylaşım müsaitliği olan ve +85 kiloda üyeleri toplamak.Kilo vermemin sebebi kilo arttıkça diyete mecburiyet ve bağlılık da artıyor fikrimce.

Tatlım bakıyorumda bu ara pek bize kalmadı hemen kapıyolar
2 üyemiz gelmişti onlarda bıraktı
Her gelen kalıcı olmuyor
Diyet gunluklerinde tek başına takilanlari çağıralim abla.
Hatta bugün gözüme birini kestirmistim günlük te kimse yok kız resimli paylaşım yapıyor her öğün mayıs annelerinde de birlikte takikiyorduk :)

enerjiyi yakalasak yine kopamaz hale geliriz bir donem gercekten oz verili paylasimda bulunmak lazim
ki oyle bir haldeyken uyeler bize gelirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…