Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Resmen 1 ay boşladım boşlamasaydım şimdi 80 falan olurdum diye düşünüyorum ama geçmişe ah çekmenin bir anlamı yok önümüze bakıcaz. Spor olayını oturttuk mu gerisi gider inşallah :)
Şaka maka bayağı uzatmalı bir süreçte olsa 27.4 kilo kaybım olmuş darısı hepinizin başına. Bana da dua edin de inşallah hedefime ulaşayım bırakmayayım.

Hep mi aynı olur bunlar yav

Selam canlar nasilsiniz Net almadim ya kzlar bugün eşini bekledim guremedim buraya ama sanirim operator degistirecem o yüzden yükleme yapmadim neler yaptiniz bakalim baya sayfa birikmiş mmaşallah
Bugün ki menüm sabah iki dilim ekmek ile klasik kahvalti aksam saat 5 te yumurtali pirasa yoğurt 1 dilim ekmek

Spor 40 dk tempolu yuruyus biraz karin egzersizi falan yaptim yürüyüşü de karnima biberiye yagi surup strec sarip yaptim:))
Su 2 buçuk litre

Sen istedin güzellik
Evet abla ben istedim ama.hic bişey yapamadım çok kötüyüm kasiklarim çok agiriyor regl agrisindan çok farklı bıçak saplaniyor sanki. Gittikçe şiddeti artıyor acile gidebilirim birazdan uyuyamazsam.
Bu arada da koşu bandı işi tamam c.tesi getirorum eve.
Hep mi aynı olur bunlar yav
Olur olur cabim hepsi ayni

İki ogün yapmışsın canım metabolizma yavaşlar oyle

Aynen dediğin gibi Elifim ileriye bakıyoruz ve ilerde de aynı pişmanlığı duymamak için şimdiden önlemimizi alıyoruz
Artık yaza kadar burdaki kimsenin Kilo problemi kalmıcak inşallah

Maşallah güzelim Kendinle gurur duyman lazım. 27 Kilo vermek herkesin harcı değil
Darısı diğer kilolara

Birden ne oldu cnm
Yoksa üşüttünmü
Haberdar et bizide

Kızlar hepinize qunaydın kaç qundur giremiyorum sanırım bi müddet daha böyle olucak kayınpederim vefat etti sonrasında aranıza kabul EderseniZ yine gelmek isterim
Hepinize basarilar.

Yok canim bu hafta bole yapacam bi önceki hafta öyle yaptim çok iyi kilo verdim bu haftada iyi kilo verirsem bilki iki ovun benim için daha iyi
Dene bakalım canım
Birden ne oldu cnm
Yoksa üşüttünmü
Haberdar et bizide
Usuttum sanırım abla. Havlu isitip karnima koydum biraz rahatlayip uyudum çok şükür geçti.
Kızlar hepinize qunaydın kaç qundur giremiyorum sanırım bi müddet daha böyle olucak kayınpederim vefat etti sonrasında aranıza kabul EderseniZ yine gelmek isterim
Hepinize basarilar.
Başın sağolsun canım çok üzücü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…