Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canlarım yarın pirinç lapası yapıcam 3 öğün;çünkü 2 gündür misafirlerimiz vardı bihayli kaçırdım ama perşembeye kadar halledicem inşallah.Bu arada çok kararlıyım yarın sporuma başlamaya;spor bol su lapa pazartesiye atıcam inşallah pis kalorileri:oops:

Bu arada takıma girdiğimde 52 bedendim,şu anda ise 48.İnşallah 40'ları da görmek kısmet olur.2 beden bile nasıl değiştiriyor insanı:KK51:

Sabah yarim çay kaşığı bal 6 zeytin 1 kk peynir domates 1 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği 1 bardak süt
Ara 1 hurma 2 ceviz 10 tane antep fıstığı
Öğlen : 5 yaprak sarması pirinç siz yayla çorbası.
Ara 1 elma
Aksam dışarıdaydım olan yemek ağır meyve yedim ne yazık ki.
1 elma 2 mandalina
Spor yok
1.5 lt su

Güzellll

Menüm
Öğle, 3 yk menemen,2 d ekmek,1 salatalık, armut,çay,1 kk peynir

Akşam, 1 kase yayla çorbası, ızgara köfte, salata, 1 çb gazoz

Su,1.5 lt
Spor,yok( bugün yürüyüşe cikamadm regl sancısından)

Geçmiş olsun tatlım

İy aksamlar kizlar
Menüm sahur bir iki parça haslanmis tavuk başka bisey yiyemedim

Canlar aslında iftara hamsi buglama yapmistim ama hamsininhic tadi yoktu saman gibi 4 tane falan yedim sonra bir yumurta kirdim iki dilim eekmek ve azcik peynir ile yedim ve bool salata

Su simdilik bir ama 1 yaparim
Spor yarim saat yirucem

Suyunu tamamlarsan iyi olur

Bu günkü menüm
Sabah 8.00
2 dilimden salçalı tost

Ara 11.00
2 lokma peynirlu sandviç

Öğle 14.30
1 kase karnıbahar haşlama
1 dilim rkmek

Akşam 18.30
1 küçük kase barbunya
1 kase domates suyu

2 litre su

Bence iyi olmuş

menum oruçtum
sahur yok
ıftar
1 dilim ekmek
1 tabak nohut yemegı
salata
su 2 lt
spor 45 dk yuruyus

Bence keşke sahuru sıkı yapsan da iftarda mı az yesen

Sabah 1 B süt 40 g yulaf ezmesi
Öğle 3 yk kıymalı ıspanak 3 yk light yoğurt 100 g kadar hindi tava ızgara
Ara 1 elma
Akşam 1 armut 1 portakal
Su 3 lt

Güzel olmuş canım

Dün sabah 84.3
Bu sabah 83.0
Süper
Harikasın canım :KK9:
İyi gidiyor canım on kiloyu devirdim :KK48:
Sen niye gelmiyorsun buraya internetin de var
10 kilo harik darısı bana :)
İnternetim daha yeni canım;geçen cumartesi bağlandı ama bu cumaya kadar çatıya takılan uydu düzen tutmadı cuma tamamiyle halloldu ama artık sorunsuz şükür:KK51:

Ayyy inşallah canım ben de hız vermek istiyorum artık:KK19:

Hadi nilüferim hep beraber hıxlanslım. Çok zaman kaybettik. İnşallsh önümüzdrki yazz bombz gibi girecdģim.

Canlarım yarın pirinç lapası yapıcam 3 öğün;çünkü 2 gündür misafirlerimiz vardı bihayli kaçırdım ama perşembeye kadar halledicem inşallah.Bu arada çok kararlıyım yarın sporuma başlamaya;spor bol su lapa pazartesiye atıcam inşallah pis kalorileri:oops:

Yap yap canım iyi olur. Çok faydası var.

Bu arada takıma girdiğimde 52 bedendim,şu anda ise 48.İnşallah 40'ları da görmek kısmet olur.2 beden bile nasıl değiştiriyor insanı:KK51:

Müthiş bir duygu bir ksç beden düşmrk. Slışverişe gidince zdvk alıhotlrdun.

Atın beni denizlere..... tezgahta duran kestane şekeri bilmem kaçıncı kez suya kalkışımda sonunda beni ele geçirdi. Zaten canım tatlı istiyordu. Tatlı krizim 3 adet kestane şekeriyle sona erdi. Yarın bunu telafi edeceğim söz :KK43: cezam neyse çekmeye hazırım

Afiyet olsun canim sendemi sahur yaoamiyorsun.ben yiyemiyorum hic bisey ben nohut yaomiyirum kimse sevmiyor benden başka bende pilavsiz yiyemiyirum o yüzden yapmiyorum:))
Kalkamiyorum.nohut severim.nadir yaparım aslında.

Güzellll

Geçmiş olsun tatlım

Suyunu tamamlarsan iyi olur

Bence iyi olmuş

Bence keşke sahuru sıkı yapsan da iftarda mı az yesen

Güzel olmuş canım
O saatte Kalkamiyorum kalsam
Ayilamiyorum

Atın beni denizlere..... tezgahta duran kestane şekeri bilmem kaçıncı kez suya kalkışımda sonunda beni ele geçirdi. Zaten canım tatlı istiyordu. Tatlı krizim 3 adet kestane şekeriyle sona erdi. Yarın bunu telafi edeceğim söz :KK43: cezam neyse çekmeye hazırım
Gece gece yaptığı yaramazlıkları bak şunun,1 degil 2 degil tam 3 tane :KK48: kendi cezanı kendin ver canım

X