Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Rakibem menü guzel misafirliğe gidince de ye caniiiiim nolacak sanki tatli matli yeyiver azcik:KK70:

Gelelim menume sabah 1 tam yumurta birinin beyazi yarim.simit zeytin peynir salatalik

Aksam zeytinyagli pirasa bol yoğurt sıkı durun kizlar tam 3.dilim ekmek:KK43:( birazda tavuk sote

Ve ilave olarak bugün yarim paket bitter çikolata yedim kizlar artik dayanamadim tatli krizine ceza olarak tayarim saat tompolu yuruycem iins
su iki litre
Kız Beni yoldan çıkarmak istemissin sen cikmissin yoldan.
:)neyse telafi etmişsin aman dikkat et canım verdiğin kiloyu geri alma.
Ben dün kaçamak yapmadım pek 1 armut avuç içi kadar çerez 1 yudum rakı içtim. .
Tadına bakmami istediler şiddetle meyveli bu falan dediler tattim öyle
Menüm

Öğle,klasik kahvaltı+mandalina
Ara,1 b neskafe
Akşam,yoğurtlu salata( içinde 3 yk haşlanmış kepek makarna ve 2 közlenmiş patlican, sarımsak vardı)

Su,1.5 lt
Spor, :KK43:
Menün güzel canim

Kızlar menümü yazıp işe gitmem lazım
Kalan menülere yorum yapamadım kusura bakmayın
Cumartesi düğün varya görümceme yardım ettim biraz

Kalkınca _yarım greyfurt

Sabah _2 yumurtalı peynirli maydonozlu omlet
1 bar Soya süt

Öğle _1 portakal 1 bar kefir

Ara _3 ceviz 1 bar süt

Akşam _kıymalı yeşil fasülye, yoğurt, 2 kş ev eriştesi

Su 2 lt
Spor 30 dk bant

Canım o düğün telaşı ne zordur allah görümcene yatdım etsin

Canim benim,ben Bulgaristanda dogdum buyudum ama su an Almanyada yasiyorum,ogrenciyim birde yakinda cin restoranina ise basladim bu yuzden diyet tutmak biraz zor oluyor ama basariyorum.. Beslenme konusuna gelince ben cok az yemek yiyorum,gunde 1 ogun oda bir meyve yada sebze salatasi oluyor genellikle,3 litre su ve en az 3 tane yesil cay :)

Hoşgeldin tatlım

Oyle mi ,cok sevindim canim.Cok uzak degiliz ben shu an Frankfurttayim ama Kolnde kaldim 2 ay teyzemin yaninda.. Ben 3 ogun 2 ara yersem kilo veremiyorum malesef.. Bu benim icin ideal ve kendimi ac hissetmiyorum ve guzel kilo veriyorum.Spor konusuna gelincr canim sen bilirsin her yere bisikletle gidiyorum.. Gunde 1 saat hizli tempoda yuruyorum ve calistigim restoranda 5 saat hep kosusturuyorum :)

Canım çok acıktığım günler haricinde bende ara yqpmayı sevmiyorum ve koşturmaktan ara zaten biç olmuyor bende ama bu demek değildir ki tek öğün 3 öğün bence en ideali sabah öğle akşam

Ooo hızlı başladın haftaya güzellik
Bak hafta sonu tozutma
Perşembe çok güzel bildirim bekliyom senden
Sen demiştin biraz dikkat etse kilo verebilecek kişilerin zaman kaybetmesine kızıyorum diye,bu sık sık geliyor aklıma. Ben kendimi hep pkoluyum veremem diye kandırmışım. Boşa zaman kaybetmek istemiyorum artık

Bende de bel varmış :KK70::KK70:

IMG_20151204_104823.jpg
IMG_20151204_104840.jpg

X