Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Teşekkürler ablam cok zor bi haftasonu geçirdim gerçekten persembe dedim ya eklemlerim ağrıyor diye cuma o hagifledi gaz sancısı basladihem midede hem karnım da gaz allhim o nasıl bir ağrı kivrandim resmen cmt arkasından ishal iki gündür vücutta su kalmadı okadar ki 72 nin altına indim ayni gin benim kizdada bi gax bir gaz aksama kadar neler denedim olmuyo vocuk catlsyacak acile gittik lagman yaptilar eve gonderdiler eve gekdik hala devam ediyor yapamadi tuvalwtini de gaxinida baktim caresiz olmuyo oglanin fitili vardı kabızlık icin bide ondanattim iki saat sonra falan yapti gazini tabi bu arada ben wc yi bekliyorum iyi uyuttum kendimde bitmiş durumda uyumusum anam gece bikalktim ortalık nasil kokuyo benim kiz ne var ne yok batirmis kalktım 4te banyoda onu yikadim yatagi temizledim detken icim disina cikti kusmaktan dunde aksama kadar iyiydi aksama dogru yine ayni cocuk parcalaniyo busefer yine fitil attim gsxi yapti yattı uc sefer wc ye kaldirdim heralde bisi yok diye yattim 10dk sonra yine ayni kaldir yıka daha sonra yine bi kac kere kaldirdim tam yattım ucuncu kez aynı şey carsaf battaniye bisi kalmadı evde cocuk aglamaktan okadar bitkin dusuyo ki yattığında bilinçsiz uyuyo cok sukur simdi iyi bakalim ama babasi ogleden sonra dr a götürcek ilcedeyiz biz ile goturcek bagirsaklarsa bi sikinti var ama ne bilmiyorum kendim bugun daha iyiyim kilo su icmeye baslayinca eskisine grri dondu aman öyle sudan verilcek kilo verilmesn cok bitkin dusurdu Anliycaniz acilariiiiiiiiin cocuguyum ay bi halimde kendime gulesim geliyo ben nasil bi paratonerim anlamadım arkadas hersrymi beni bulur
gemış olsun

Dünkü menümü ve kilo bildirimimi yapayım
Kilo bildirimi sabit
Menüm
Sabah
1 kepek kmeğine kaşarlı tost
Öğlen
2 dilim pizza
Akşam
Tavuk sote
3 kaşık patates püresi
Su 3 lt
Kahve ve çay içtim her zamanki gibi bol bol artık yazmıyorum kızlar onları çünkü ben bile sayamıyorum:))
Spor da yapamadım koşuşturma vardı

AdaisyLove AdaisyLove

Nehircim eşinin annesi sonuçta. Onun hakkında negatif bişey söylemesini bekleme ama bu demek değildirki sana hak vermiyor
Kadının başka bi karakteri var. Bunu sende oda biliyosunuz
Bence kendi şişman olduğu için sen zayıflıyon diye bi kıskançlık durumu var
Buda güya sen yemiyonda sütün olmuyo durumuna getiriyor
Sen hiç bi zaman diyet yapıyorum deme
Sağlıklı besleniyorum de
Hamurişi tatlının süte faydası yok
Aksine sağlıklı beslenirsem sütün kalitesi artar de
Bide, bazıları gibi şişko olacağına varsın zayıf olsun diye kapağı yapıştırıver :KK53:

Herkese günaydın . Valla özlemişim hepinizi. Geçmişe baktım tam tek tek yazacaktım şarjım bitti o yuzden telf prizdeyken yazıyorum affedin. Kamilecim çok geçmiş olsun dikkat et kendine de çocuğa da. AdaisyLove AdaisyLove boşver adı üstünde kv. Takmamak elde değil ama taktıkça gözüne batar atsan atılmaz satsan satılmaz misali he de geç. Bu arada meydan okumanı gördüm. Varım. @poniponna keşke 1.5 versem ama nerdeeee.

Kızlar bende kv yim
Bende geline diyorumki hamurişi tatlının süte faydası yok sen Sağlıklı beslenmeye çalış
Maşallah o da dikkat ediyor biraz
Çabucakta verdi hamilelik kilosunu azbişey kalmış
Bende takdir ediyorum
Bak ne güzel oldun, olsun daha verirsin yeni doğum yaptın normal diyorum

Son düzenleme:
Dünkü menümü ve kilo bildirimimi yapayım
Kilo bildirimi sabit
Menüm
Sabah
1 kepek kmeğine kaşarlı tost
Öğlen
2 dilim pizza
Akşam
Tavuk sote
3 kaşık patates püresi
Su 3 lt
Kahve ve çay içtim her zamanki gibi bol bol artık yazmıyorum kızlar onları çünkü ben bile sayamıyorum:))
Spor da yapamadım koşuşturma vardı
Şeydam heralde bugün tam anlamıyla şeyda geri dönecek :KK66:

AdaisyLove AdaisyLove

Nehircim eşinin annesi sonuçta. Onun hakkında negatif bişey söylemesini bekleme ama bu demek değildirki sana hak vermiyor
Kadının başka bi karakteri var. Bunu sende oda biliyosunuz
Bence kendi şişman olduğu için sen zayıflıyon diye bi kıskançlık durumu var
Buda güya sen yemiyonda sütün olmuyo durumuna getiriyor
Sen hiç bi zaman diyet yapıyorum deme
Sağlıklı besleniyorum de
Hamurişi tatlının süte faydası yok
Aksine sağlıklı beslenirsem sütün kalitesi artar de
Bide, bazıları gibi şişko olacağına varsın zayıf olsun diye kapağı yapıştırıver :KK53:
Ben de öyle düşündüm valla abla .
Kiskaniyor diye öyle yapıyor.
Az önce yine aradı bana diyor ki senin sütün yok ha birazdan gelcem sagacaksin kontrol edecem anne yeter ama abartiyorsun sütüm var dedim sen bilnezsin ben 4 çocuk yetistirdim gelince bakarım dedi ya şimdi gelecek ne tepki vereyim terslicem valla artık bunaldim 3
Herkese günaydın . Valla özlemişim hepinizi. Geçmişe baktım tam tek tek yazacaktım şarjım bitti o yuzden telf prizdeyken yazıyorum affedin. Kamilecim çok geçmiş olsun dikkat et kendine de çocuğa da. AdaisyLove AdaisyLove boşver adı üstünde kv. Takmamak elde değil ama taktıkça gözüne batar atsan atılmaz satsan satılmaz misali he de geç. Bu arada meydan okumanı gördüm. Varım. @poniponna keşke 1.5 versem ama nerdeeee.
Bu hafta ben gerideyim zaten canım :)

arıver valla senın kaynana benı de gerdı o kadar takma onu hıhı de geç yok say
Yine aradı canım daha dünkü olaya sınırım geçmedi şimdi diyor gelip sütüne bakacam delirdi sanırım beni de deli edecek
Kızlar bende kv yim
Bende geline diyorumki hamurişi tatlının süte faydası yok sen Sağlıklı beslenmeye çalış
Bende takdir ediyorum
Abla gelinine bu yazıyı okut çok şanslı çok.
Senin öpüp basının üstüne koysun

Kızlar bende kv yim
Bende takdir ediyorum
İsim var biyere gitcem falan deseydin
Ugrasinca ne geçiyo ellerine amlamiyorum

Sen onu gelde bana sor güzelim
Elimizin altındayken kıymetini bilememişiz :KK48:
Sinirden başım ağrıdı 2 gündür
Başka sayfalardan o kadar zevk almıyom
Bende

Yine aradı canım daha dünkü olaya sınırım geçmedi şimdi diyor gelip sütüne bakacam delirdi sanırım beni de deli edecek

Abla gelinine bu yazıyı okut çok şanslı çok.
Senin öpüp basının üstüne koysun

X