Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar deli olacağım sanırım.
Haftasonunu açlık grevi ile geçirmeme bütün hafta tek bir kaçamak bile yapmamama rağmen kilom 77.0 yani sabit.
2 gün önce de 78 çıkmıştı tartı mi bozuldu vücudum mu bilemiyorum motivasyonum düştü ama yaaa..
Ne yapacam şimdi abla yetisssss :KK43::KK43: Mefkurem Mefkurem
Güzelim demekki bi sebeple ödemin vardı
Yada son gün börek falan yemiştin heralde
2 gündede o fazlalılığı atmışın
Hem hep diyorumya menülerimizi azaltmıyoruz yoksa meto iyice yavaşlar

Ben 5 bucuktan Ayaktayim canım eşim sehirndisindan geldi uyandım kahvaltı hazırladım bebiş uyurken temizlik vs yaptım. Balkon yıkadım pencere sildim evi supurdum toz vs aldım yağmur var
İşler bitti keyif yapıyorum :)
Sana kolay gelsin tatlım tartıldın mi
Tuu tuu maşallah kız bu ne hamaratlık
Benimde erkenden hiç canım iş yapmak istemez

Güzelim demekki bi sebeple ödemin vardı
Yada son gün börek falan yemiştin heralde
2 gündede o fazlalılığı atmışın
Hem hep diyorumya menülerimizi azaltmıyoruz yoksa meto iyice yavaşlar

Evet çok duzensiz beslendim abla hep ya ogle yemeği aksadi ya akşam.
Kaç gündür de uykusuzum kızım huysuz bu aralar. Geç uyuyor erken kalkıyor.
Ben normal menüye devam ediyim o zaman .
Persembeye kadar .

Haftasonum çok kötü geçti kızlar.
Cumartesi akşamı kızım saat bir bucukta uyuyup 5 bucukta kalktı tabi o uykuda saat başı da aglaya di uyandı meme verdim toplasan 2 saat uyudum.
Dün gündüz de hep halsizdim annem ilgilendi biraz sağolsun.
Arabaya attım Annemi kızımı gezdirdim biraz eşimin teyzesi ile karşılaştık kızımın çok zayifladigini söyledi oysa ki öyle bişey yok boy almış sadece.
Asıl bombaya beni deli eden tarafina geliyorum.
Kaynanam aradı beni ne yapıyorsun dedi hiç anne kızımı emziriyorum dedim niye emziriyorsun sanki süt var sende de emziriyorsun aaa tabi ki var neden olmasın dedım işte ben teyzedeyim senın görmüş kızın çok zayiflamis dedi bana senin sütün yok bak bakalim var mı dedi
Abartmayin isterseniz çok şükür kızıma yetecek kadar var dedim
Çok şükür deyip durma bak bakalim diyor sem çocuğu aç birakiyorsun ek gıda vermiyorsun verdin mi bugün diyor veriyorum tabi ki niye vermiyim dedim ehh ben yarin gelip gorecem kilo vermiş se gösteririm ben sana diyor.
Aaaaaa şoka girdim tamam hadi bay bay deyip kapadım.
Ama nasıl sinir oldum anlatamam.
Kadına bak ya sen kimsin beni sorgukuyorsun.
O benim kızım ya benim sen mi dusuneceksin onu

Cumartesi akşamı kızım saat bir bucukta uyuyup 5 bucukta kalktı tabi o uykuda saat başı da aglaya di uyandı meme verdim toplasan 2 saat uyudum.
Arabaya attım Annemi kızımı gezdirdim biraz eşimin teyzesi ile karşılaştık kızımın çok zayifladigini söyledi oysa ki öyle bişey yok boy almış sadece.
Kaynanam aradı beni ne yapıyorsun dedi hiç anne kızımı emziriyorum dedim niye emziriyorsun sanki süt var sende de emziriyorsun aaa tabi ki var neden olmasın dedım işte ben teyzedeyim senın görmüş kızın çok zayiflamis dedi bana senin sütün yok bak bakalim var mı dedi
Çok şükür deyip durma bak bakalim diyor sem çocuğu aç birakiyorsun ek gıda vermiyorsun verdin mi bugün diyor veriyorum tabi ki niye vermiyim dedim ehh ben yarin gelip gorecem kilo vermiş se gösteririm ben sana diyor.
Senin kayinvaliden beni bile geriyor burada :KK70: mesafe koymanın zamanı gelmiş canım fazla laubali geldi bana iletişimi

Takma Kadana canim bir bebeği annesi kadar kimse düşünemez bu kaynana lar da insani germe gücü çok yuksek canim:))bemimkide benim çocuklar zayif diye sürekli laf edip duruyor ama takmiyirum artik

Takma Kadana canim bir bebeği annesi kadar kimse düşünemez bu kaynana lar da insani germe gücü çok yuksek canim:))bemimkide benim çocuklar zayif diye sürekli laf edip duruyor ama takmiyirum artik
Canım inan sinir oldum.
Sanki o benim kızımı benden çok sevebikirmis gibi konuşuyor eşime anlattım o da boşver takma diyor ona da ayrı sinir oluyorum :):) :)

Bu arada kizlar dunki.menüm sabah iki dilim.ekmek 4 kasik melemen salatalik zeytin peynir aksam da hamsi buglama bol salata iki dilim ekmek
Su iki.litre
40 dakika tempolu yuruyus
Cumartesi menumde hafifti kahvalti aumi aksam iki yumurta ve cokelek ile omlet iki dilim ekmek su iki litre
Spor yarim saat yuruyuz

Kilim
Perşembe 73.9
Bugun73
Giden 900 gr

Dünkü Menüm
Sabah zeytin salatası 2 kaşık .
1 haşlanmış yumurtanın yarısı
1 dilim k.ekmegi
1 kk peynir şekersiz çay.
Ara 1 elma
Saat 4 gibi ızgara tavuk salata
6 gibi 1 elma
Su 2.5 lt
Spor
Yarim saat yuruyus

Canim benim kayınvalide allahtan ayri şehirde asiri derecede karismayi seven biri memlekete gidince bir yillik karisma ihtiyacini gideriyor :))bazen bende eşime söylüyorum inanmicaksin ayni cevabi veriyor
Canım inan sinir oldum.
Sanki o benim kızımı benden çok sevebikirmis gibi konuşuyor eşime anlattım o da boşver takma diyor ona da ayrı sinir oluyorum :):) :)

Bu arada kizlar dunki.menüm sabah iki dilim.ekmek 4 kasik melemen salatalik zeytin peynir aksam da hamsi buglama bol salata iki dilim ekmek
Su iki.litre
40 dakika tempolu yuruyus
Cumartesi menumde hafifti kahvalti aumi aksam iki yumurta ve cokelek ile omlet iki dilim ekmek su iki litre
Spor yarim saat yuruyuz

Kilim
Perşembe 73.9
Bugun73
Giden 900 gr
Akşamki ekmek fazla canım. Alşam olduğu için onun dışında menu güzel.
Ben d eyarin hamsi yapacağım
Kilon mükemmel ötesi tebrik ediyorum. Canım benim :)

Canim benim kayınvalide allahtan ayri şehirde asiri derecede karismayi seven biri memlekete gidince bir yillik karisma ihtiyacini gideriyor :))bazen bende eşime söylüyorum inanmicaksin ayni cevabi veriyor
Ay ne güzel. Bugün gelecekmis bakalım kim kimi sinir edecek. Bu sefer susmayacgim.
Eltim hep anlatıyordu da abartiyor sanıyordum.
Ciddi misin Bu erkekler de hep ayniymis :):)

Evet canim ekmekler fazla oldu hamsiyi ekmeksiz yiyemiyirum ben canim migdemi bulandiriyor ama omletin yaninda olmayabilirdi haklisin.tesekkir ederim. Canimi
Akşamki ekmek fazla canım. Alşam olduğu için onun dışında menu güzel.
Ben d eyarin hamsi yapacağım
Kilon mükemmel ötesi tebrik ediyorum. Canım benim :)

X