Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İyi aksamlar kizlar
Gecen haftaki kilo 74.3
Bugün73.9
Giden 400 gr
BBugünkü menu sahur 1 buçuk yumurta 1 dilim ekmek salatalik 5 zeytin
Aksam tavuk mantar ve domatesli sote yoğurt ve 1 dikim ekmek
Su şimdilik1 litre ama iki olur
Sporyok simdilik

Ayy özellikle sonu beni cok duygulandirdi.ama su bir gerçek insan saldikca saliyor bugün yarin derken bi bakiyorsun uçuk kilolara cikmissin bende evlenince 57 kiloydum ama ikinci oglumda taa 83 ciktim tartiya cikinca sok olmuştum hic unutmuyorum ama ne kadar yavaş ilerlesemde yine 57 olcam allahin izni ile

Keşke bemimkilerde boyle olsa gecen bi arkadaşa gittim demiştim ya ben çok yemek istemedim belki inanmazsiniz herkes üstüme geldi oturmaya gidince diyetmi olur diye bide kusuyolar inanin.arkadasini çok takdir ettim valla helal olsun

Öyle arkadaş olmaz canım işte.
Hani bişey hazirlamasa bile ısrar etmeneliler bizi zor durumda bırakıyorlar.
Var oyleleri canım.
Valla korkuyla gittim açıkçası çünkü yemek yememistim.

Haklisin canim hatta garnturlu makarna da vardi kasigimi sokmadim bidaha konuşmam dedi en sonunda bem mayonez yemiyorum demek zorunda kaldim arkadaslarimi çok seviyorum ama bu konuda beni zorluyirlar biraz canlarim benimm :)
Öyle arkadaş olmaz canım işte.
Hani bişey hazirlamasa bile ısrar etmeneliler bizi zor durumda bırakıyorlar.
Var oyleleri canım.
Valla korkuyla gittim açıkçası çünkü yemek yememistim.

Haklisin canim hatta garnturlu makarna da vardi kasigimi sokmadim bidaha konuşmam dedi en sonunda bem mayonez yemiyorum demek zorunda kaldim arkadaslarimi çok seviyorum ama bu konuda beni zorluyirlar biraz canlarim benimm :)
İyi yapmışsın canım.
Sen kendin yanında götür bişeyler canım o zaman ısrar etmezler belki :)
Sopa derken? Ben artıda değilim canim
Artının eksisindeyim yazmadın mi canım karistirdim mi ben

Ay cok üzüldüm okurken kizimin bana dedikleri geldi aklıma

Kizlaar bugün cok hsstaydim yerimden kalkamadim hatta Eskişehir randevumuzu bile iptal ettik ben izindeyim ama menu yazacağım
Sabah 9:00
1 dilim ekmek
Yarimdan az kkk peynir
3 zeytin domates salatalik marul

Ogle16:00
1kase mercimek çorbası
1dilim ekmek

Aksam 19:00
3 kestane

kahvelibayan
Serpilim bu hafta ne yaptın ne ettin pek bilmiyom ama tebrik ederim cnm
Dikkat et hemen geri artı olma
İnşallah almiycam hatta hedefim hafta basina eksi girmek
Cok guzel bi yazi ozellikle sona dogru cok duygulandim bende
Kimse yokmu burda kixlar..nerdesiniz
Benim yemege misafirim vardi canim ondan ugrayamadim

Selamlar kızlar

Menüler genel anlamda güzel tek tek yorum yapmaya gerek yok

Rabiam yine kötü sayılmaz inşallah haftaya hiç kaçamaksız daha iyi sonuç alırsın
Arkadaşların sana israr edince sende duygu sömürüsü yap. Eğer beni seviyor iyiliğimi istiyorsanız israr etmezsiniz de

Bide alıntı yaptığım yazıdaki kadın sonra 58 kiloya düşmüş

Sağol ablacigim.inşallah abla bu hafta bi aksilik olmazsa hedefin bir kilo ama fazlada olsa fena olmaz hani.zaten arkadaşlara bir sure gitmicem abla ayak üstü bi kahve okadar .o kadin adinada cok sevindim insallah bizde o kilolara ineriz

Sağol ablacigim.inşallah abla bu hafta bi aksilik olmazsa hedefin bir kilo ama fazlada olsa fena olmaz hani.zaten arkadaşlara bir sure gitmicem abla ayak üstü bi kahve okadar .o kadin adinada cok sevindim insallah bizde o kilolara ineriz

Kızlar yarın bebek görmeye kalabalık bi grup misafirim gelecek.malum pasta borek tatlı yapmam gerekiyor. Tuhaf bir durum olmasa salata çeşitleri, meyveler ikram etmek isterdim malum daha sağlıklı

Kızlar yarın bebek görmeye kalabalık bi grup misafirim gelecek.malum pasta borek tatlı yapmam gerekiyor. Tuhaf bir durum olmasa salata çeşitleri, meyveler ikram etmek isterdim malum daha sağlıklı
Sen yap ama az ye . Yeme diycem de misafire ikram edip sen yemezsen ayıp olur. Gerçi hizmet ederken zaten yiyemezsin

Sen yap ama az ye . Yeme diycem de misafire ikram edip sen yemezsen ayıp olur. Gerçi hizmet ederken zaten yiyemezsin
Valla bence hiç ayıp olmaz
Birisi geldiğindede, gittiğim zamanda yemek istemezsem yemem
Eğer kararlı olunursa karşıdakilerde israrın boş olduğunu anlarlar
Her zaman dediğim gibi herkesin midesi ayrı ve yediklerimiz karşıdakinin değil bizim midemize gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…