Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugünkü menu
Sabah : kendi yaptığım sıfır tuz peynir
1.5 yumurta kızımda kalmıştı koy yumurtası atmaya kıyamadim götürdüm :)
2 zeytin
Ara şekersiz sütlü Türk Kahvesi
Öğlen dünden az bir balık kalmıştı salata nin içine doğradim küçük bir tabak balıklı salata küçük 1 tane ıspanaklı börek
Ara 1 elma
Aksam kırmızı mercimek çorbası
Patlıcan salatası
Su 2 lt olur
Yürüyüş birazdan yapacağım en az 40 dk

Ohhhh götür börekleri. Nasıl olsa kilo gitti di mi. Pazartesi kontrol dikkat et :)

Menüm

Sabah,cennet elması, 2 ceviz
Öğle, 2 dilim tam b.ekmeğiyle yapılmış,domatesli,peynirli tost,çay
Akşam, 4 yk tavuklu mantarlı bulgur pilavı,1 kase yoğurt, turşu

Su,2 lt
Spor,20 dk yürüyüş (dinlenince 20 dk eliptik)

Turşu çok tuzlu llduğu için su tutar ama güzel menü, hani bulgura da turşu yakışır

Selam arkadaşlar
Bugünkü menum sabah 1 yumurta iki dilim ekmek salatalik domates az şekerli cay

Öğle yine bi arkadaşa gitmistik asure yaomisti geçmesine rağmen küçük bir kase yedim

Ara 1 mandalina

Aksam bir tabak pirasa bir dilim ekmek spor yok su iki litre

Afiyet olsun. Aşure cıssss :) ben de çok severim

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek Peynir
domates salatalik
Bi saat sonra yogurt kuru

Ogle
1 parça tavuk
2dilim ekmek
1yagda yumurta

Ara yogurt kuru

Akşam
Canim. Bisey istemiyo vucudum kirgin zorla yarım. Kase corba 1dilim ekmek
Yatmadan yogurt kuru

Su iki oldu spor çocuklar hasta ne yazikki yapamadim

Canım benim. Önce geçmiş olsun. Neleri var ciddi değildir inşallah. Sonra da bugünyarım somun ekmeği yemişsin olmasaydı iyiydi

Ay abla sorma ya çocukların ikiside hasta ne yemek ne salata bisi yapamadim dolapta dünden kalan pratik olan ne varsa onu yedik biliyorum ekmek cokta yarina soz telafi ediyorum ins kuzucuklar birszdaha iyi olurlarda bende menulerime dikkat edeblrm

Hoşgeldin canim sen ne zaman kac kilo vermistin

Teşekkür ederim canim ama bugun ekmekler fazla oldu çocuklar ve yorgunluk yüzünden bu grupta aslinda en yavas ilerleyen benim bu hafta nasıl olduysa oldu normalde iremin seydanin mefkusun ve burdaki bi cok arkadasin eline su dokemem hele bi meliha var daha listeye girmedi gorme

Bende bugün kulaklarım niys çınladı diyorum .

Menümü yazayım
Günün Menüsü:
Sahur: 1 kase yulaflı, kuru meyveli, cevizli yoğurt.

İftar: 1 dilim ekmek, 1 kase mercimek çorbası, bir kase yoğurt, 1 tabak z.yağlı taze fasulye, yeşil biber.

Ara: 2 tane mandalina, yarım elma.

Su: 2 litre olur.
Spor yok ama çok koşturdum[/QUOTE

Güzel menü

Menümü yazayım
Günün Menüsü:
Sahur: 1 kase yulaflı, kuru meyveli, cevizli yoğurt.

İftar: 1 dilim ekmek, 1 kase mercimek çorbası, bir kase yoğurt, 1 tabak z.yağlı taze fasulye, yeşil biber.

Ara: 2 tane mandalina, yarım elma.

Su: 2 litre olur.
Spor yok ama çok koşturdum

Güzel menü

Menümü yazayım
Sabah
Yeşil çay 2 yumurtalı omlet 1kk peynir 5 zeytin tere dereotu

ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam
4 kaşık yeşil domates yemeği salata

Olmayaydı iyiydi ama bir avuç kuru meyve çayın yanında

Su 3 lt
Spor yok

İki gündür mantı yla imtihan halindeyim dün evde pişirdim bizimkilere bugün akşam gittiğimiz adkadaş pişirmiş kendimi kutluyorum Yemedim :)

Canim çok geçmiş olsun çocuklar hasta olunca insanin eli ayagi kalkmiyor hic :KK43:
Ay abla sorma ya çocukların ikiside hasta ne yemek ne salata bisi yapamadim dolapta dünden kalan pratik olan ne varsa onu yedik biliyorum ekmek cokta yarina soz telafi ediyorum ins kuzucuklar birszdaha iyi olurlarda bende menulerime dikkat edeblrm

Hoşgeldin canim sen ne zaman kac kilo vermistin

Teşekkür ederim canim ama bugun ekmekler fazla oldu çocuklar ve yorgunluk yüzünden bu grupta aslinda en yavas ilerleyen benim bu hafta nasıl olduysa oldu normalde iremin seydanin mefkusun ve burdaki bi cok arkadasin eline su dokemem hele bi meliha var daha listeye girmedi gorme

Ahh ah canim bende bu hafta nelerle imtihan oldum bi bilsen. Serbetli tatlilar çok zorluyor beni amaa yemedim şükür hele bugün hic sorma revani vardi ama yemedim:KK43:((
Menümü yazayım
Sabah

ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam

Su 3 lt
Spor yok

İki gündür mantı yla imtihan halindeyim dün evde pişirdim bizimkilere bugün akşam gittiğimiz adkadaş pişirmiş kendimi kutluyorum Yemedim :)

Ahh ah canim bende bu hafta nelerle imtihan oldum bi bilsen. Serbetli tatlilar çok zorluyor beni amaa yemedim şükür hele bugün hic sorma revani vardi ama yemedim:KK43:((
Süpersin yeme zaten. Yeseniz onluyor ki sonra olunca insanın yine canı çekiyu. Kısır döngü bu :) Allah bu imtihanlardan kolay geçnemize yardım etsin :)

Ohhhh götür börekleri. Nasıl olsa kilo gitti di mi. Pazartesi kontrol dikkat et :)

Turşu çok tuzlu llduğu için su tutar ama güzel menü, hani bulgura da turşu yakışır

Canım benim. Önce geçmiş olsun. Neleri var ciddi değildir inşallah. Sonra da bugünyarım somun ekmeği yemişsin olmasaydı iyiydi

Valla o yüzden değil canım. Canım çok çekti çok küçük zaten içinde de ispanak var diye yedim pismanlik duymadım ama

Menümü yazayım
Sabah

ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam

Su 3 lt
Spor yok

Aslında canım mantiyi tam buğday unuyla yapıp tuketebiliriz

Arkadaşlar bu ara cok gün oluyor yarin yine var off offf salida komsularim gelecekmis inşallah en az hasarla atlatirim bu iki günü bugün de vardi ama hamur isi yemedim şükür zaten obur hafta da ooruc tutmayi düşünüyorum hayirlisi bakalim.herkese iyi geceler
Aman dikkat et canım sonra pişman olma

Teşekkürler canim ikiside grip buyukte ateste var ama sanki bugun daha iyiler
Senin daha cok kulaklarini cinlatirim ben ortak bu haftada iddalısın anlaşılan

Canim çok geçmiş olsun çocuklar hasta olunca insanin eli ayagi kalkmiyor hic :KK43:
Rvet ya bazen onlarin yerine ben ceksem acilarini agrilarini diyorum kiyamiyrum bi yurlu üzülür ken baslarinda bende hastalasiyorum
gunaydin kizlarr
Günaydın canim

Menümü yazayım
Sabah

ara
Yoğurt
Öğlen
1 kase çorba
Akşam

Su 3 lt
Spor yok

Yeşil domates yemeği ney canım?

Günaydınnn şekerler

Çok güzel bi haftasonu geçirmek dileğiyle....

Pazartesi tartıda üzülmek İstemeyenler haftasonunu iyi geçirsin rehavete kapılmasın

Bende kahvemi içeyim duş yapıp kuaföre gidecem
Güzelleşme zamanı

Hepimize kolay gelsin

Aman dikkat et canım sonra pişman olma

Teşekkürler canim ikiside grip buyukte ateste var ama sanki bugun daha iyiler
Senin daha cok kulaklarini cinlatirim ben ortak bu haftada iddalısın anlaşılan

Rvet ya bazen onlarin yerine ben ceksem acilarini agrilarini diyorum kiyamiyrum bi yurlu üzülür ken baslarinda bende hastalasiyorum

Günaydın canim
Bu hafta biraz zor sanki bana regl oldum taş gibi karnım

X