Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canim gercekten cok azdi 5 yada 6 kasik ancadir saat 1 de yedim ama zuhal abka ceza verirse yaparim.asure saglikli kiz o kadaeda ciss degil:KK17:E="poniponna, post: 43663325, member: 608350"] Mefkurem Mefkurem görmesin aşure yediğini :KK48:[/QUOTE]

Tabiki o böreciğin için 100 ip atlarsın tatlişkom :KK66:
Diğerleri güzel
Ay abla yarın atlasam olur mu sabahtan. 1 buçuk saat yürüdüm nefes alamıyorum :KK43:
Ne oldu rakibem ney seni üzen sey
Eşimle tartıştık dün gece canım.
İlgisiz hep. Yoğunum diyor saçma sapan konuşuyor
Borek olmasa iyiymiş gerçekten menün
Öğlen çok az yedim canım küçük börek vardı canım çok çekti.
Menüm

Sabah,cennet elması, 2 ceviz
Öğle, 2 dilim tam b.ekmeğiyle yapılmış,domatesli,peynirli tost,çay
Akşam, 4 yk tavuklu mantarlı bulgur pilavı,1 kase yoğurt, turşu

Su,2 lt
Spor,20 dk yürüyüş (dinlenince 20 dk eliptik)
Menü güzel canim
Selam arkadaşlar
Bugünkü menum sabah 1 yumurta iki dilim ekmek salatalik domates az şekerli cay

Öğle yine bi arkadaşa gitmistik asure yaomisti geçmesine rağmen küçük bir kase yedim

Ara 1 mandalina

Aksam bir tabak pirasa bir dilim ekmek spor yok su iki litre
Aşure dışında iyi canim

Menüm

Sabah,cennet elması, 2 ceviz
Öğle, 2 dilim tam b.ekmeğiyle yapılmış,domatesli,peynirli tost,çay
Akşam, 4 yk tavuklu mantarlı bulgur pilavı,1 kase yoğurt, turşu

Su,2 lt
Spor,20 dk yürüyüş (dinlenince 20 dk eliptik)
Turşu hariç güzel şekercik

Canim gercekten cok azdi 5 yada 6 kasik ancadir saat 1 de yedim ama zuhal abka ceza verirse yaparim.asure saglikli kiz o kadaeda ciss degil:KK17:E="poniponna, post: 43663325, member: 608350"] Mefkurem Mefkurem görmesin aşure yediğini :KK48:
[/QUOTE]
Kusura bakma fıstık
Tatlılara ceza var dedik
Aşurede tatlıııı
100 ip atlayıver bakem :KK48:

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek Peynir
domates salatalik
Bi saat sonra yogurt kuru

Ogle
1 parça tavuk
2dilim ekmek
1yagda yumurta

Ara yogurt kuru

Akşam
Canim. Bisey istemiyo vucudum kirgin zorla yarım. Kase corba 1dilim ekmek
Yatmadan yogurt kuru

Su iki oldu spor çocuklar hasta ne yazikki yapamadim

y abla yarın atlasam olur mu sabahtan. 1 buçuk saat yürüdüm nefes alamıyorum
Zaten fazla yürümüşün cnm tmm ipini yarın atla
Nehirim bugün çok yoğundum başım çok kalabalık bi kafamı toplıyamadım
Sana bişey yazamadım
Yarında düğün var
Ama pazar dertleşelim Tamammı canikom :KK68:

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek Peynir
domates salatalik

Ogle
1 parça tavuk
2dilim ekmek
1yagda yumurta

Ara yogurt kuru

Akşam
Yatmadan yogurt kuru

Geçmiş olsun bitanem

Kızzz canım istemiyor demişin ama her öğün ekmekleri götürmüşün :KK48:
Biraz salata falan yeseydin bari cnm

Selam herkeseeeee ben geldimmmm nasılsınız canlarrrr biraz listelere bakındım herkes tam gaz vermiş kilo vaybe aman Allahım seydaaaaa sen nolmuşsun ya öyle çıtır olmuşsun be helal sana beni hiç sormayın kızlar ikinci çocuk istedik tahlillerim demir eksikliği ve kansızlık çıktı tüp içtim ğne yedim vs vs tabi boğazıma da bakmadım uzun sürede tartıya çıkmadım ve şuanki kilom 88,5

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek Peynir
domates salatalik

Ogle
1 parça tavuk
2dilim ekmek
1yagda yumurta

Ara yogurt kuru

Akşam
Yatmadan yogurt kuru

menun cok gzl. listeye baktim bizim grupta en cok sen kilo vermissin tebrik ederim cnm. devami gelsin insallah :)

Selam herkeseeeee ben geldimmmm nasılsınız canlarrrr biraz listelere bakındım herkes tam gaz vermiş kilo vaybe aman Allahım seydaaaaa sen nolmuşsun ya öyle çıtır olmuşsun be helal sana beni hiç sormayın kızlar ikinci çocuk istedik tahlillerim demir eksikliği ve kansızlık çıktı tüp içtim ğne yedim vs vs tabi boğazıma da bakmadım uzun sürede tartıya çıkmadım ve şuanki kilom 88,5
gecmis olsuuun. hosgeldin. dikkat eder toparlarsin insa. folik asitede baktirsaydin gebelik icin

Hemen atliyorum ablacigim:))Kusura bakma fıstık
Tatlılara ceza var dedik
Aşurede tatlıııı
100 ip atlayıver bakem :KK48:[/QUOTE]

Zaten fazla yürümüşün cnm tmm ipini yarın atla
Nehirim bugün çok yoğundum başım çok kalabalık bi kafamı toplıyamadım
Sana bişey yazamadım
Yarında düğün var
Ama pazar dertleşelim Tamammı canikom :KK68:
Çok teşekkür ederim abla anlayışın için. Yarın sabah sporu olarak yaparım.
Olur ablam pazar dertlesiriz :KK200::KK200:

Geçmiş olsun bitanem

Kızzz canım istemiyor demişin ama her öğün ekmekleri götürmüşün :KK48:
Biraz salata falan yeseydin bari cnm
Ay abla sorma ya çocukların ikiside hasta ne yemek ne salata bisi yapamadim dolapta dünden kalan pratik olan ne varsa onu yedik biliyorum ekmek cokta yarina soz telafi ediyorum ins kuzucuklar birszdaha iyi olurlarda bende menulerime dikkat edeblrm

Hoşgeldin canim sen ne zaman kac kilo vermistin
menun cok gzl. listeye baktim bizim grupta en cok sen kilo vermissin tebrik ederim cnm. devami gelsin insallah :)
Teşekkür ederim canim ama bugun ekmekler fazla oldu çocuklar ve yorgunluk yüzünden bu grupta aslinda en yavas ilerleyen benim bu hafta nasıl olduysa oldu normalde iremin seydanin mefkusun ve burdaki bi cok arkadasin eline su dokemem hele bi meliha var daha listeye girmedi gorme

Menümü yazayım
Günün Menüsü:
Sahur: 1 kase yulaflı, kuru meyveli, cevizli yoğurt.

İftar: 1 dilim ekmek, 1 kase mercimek çorbası, bir kase yoğurt, 1 tabak z.yağlı taze fasulye, yeşil biber.

Ara: 2 tane mandalina, yarım elma.

Su: 2 litre olur.
Spor yok ama çok koşturdum

Canim benimde mayiz ayında çok yakin bi akrabamin düğünü var ve o zamana kadar verebildigim kadar vermek istiyorum insan boyle düğünlerde falan daha çok anliyor zayif olmasi gerektiğini ben kendimden biliyorum :)
Selam kızlar :)
yazamadım hiç bugün. Arkadaşımın nişanı vardı tüm gün onunla ilgilendim güzel geçti şükür. Ama bugün yine dank etti. Düğünü şubatta ve Inşallah o zaman çok güzel olucam :)

Arkadaşlar bu ara cok gün oluyor yarin yine var off offf salida komsularim gelecekmis inşallah en az hasarla atlatirim bu iki günü bugün de vardi ama hamur isi yemedim şükür zaten obur hafta da ooruc tutmayi düşünüyorum hayirlisi bakalim.herkese iyi geceler

X