Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ya bennn :KK68: :KK200: :KK24:
Temiz kalpli Elifim
Allah inşallah her konuda gönlüne göre versin :KK19:
Allah razı olsun ablacımmm cümlemizin
:KK68::KK200:
Masallah iniz var kizlar fotolarda hic okadar kilolu gorunmuyonuz
Elifcim masallah sana gercekten inanilmaz fark olusmus kutlarim seni harikasin

Ponicim sende eski resmine gore cok iyi gozukūyosun tebrikler
Azminiz daim olsun insallah
Sağol canım before afterların en güzeli senin olsun:KK68:
Fark çok açık Söze gerek yok. Eline de çiçekler pek yakışmış Elif imin.
Sağol İremim eminim sana daha çok yakışır
:KK68::KK200:
Elifcim sahurda yediklerinde gündüz acıkmıyor musun?
Canım şu iki gün çok acıktım açıkçası artıda olduğum için böyle oldu yoksa normalde bu kadar az yemiyorum. Bakalım akşam üzere tartılıcam işe yaramış mı.

Oncelikle hetkese iyi gunler esimle disari ciktik kahve falan ictij bi aile kobaginda kizimda oynadi iyi geldi

Cigu kidi guzel kilolar vermiş cok sevindim veremeyenlerde en azindan almamamis oda güzel

@gingercookie ortak başbaşa gidiyor buyaris yenen yok bu hafta benim rakip meliha galiba ama o biraz buyuk lokma zor yenecem gibi seni yenemedigim gibi onuda ywnemwm ama en axjndan hirslaniyorum iyi geliyo
Oooo Kamilem çoook sevindim
Bak 75 dedin dedin sonunda oldu
KOCAAAMANNN tebrikler cnm
:KK9: :KK9::KK9:
Ay abla Sorma ya cok sevindim bide simdi goxunu 73e diktim ins 1araliga kadar onuda görürüm diye gayret edecem

Selam kızlar şimdi eve geldim.
Kötü geçen haftasonu ve sonuç ortada ne kadar toparlamaya çalışsam da bu kadar oldu kusura bakmayın kızlar hakkınızı helal edin. Perşembe bildiriminde ilk kez artı çıktım Inşallah son olur :KK43:
Geçen hafta : 92.2
Bu hafta : 92.5
Fark : +300
Mesaj sayım : 48

Selam kızlar şimdi eve geldim.
Kötü geçen haftasonu ve sonuç ortada ne kadar toparlamaya çalışsam da bu kadar oldu kusura bakmayın kızlar hakkınızı helal edin. Perşembe bildiriminde ilk kez artı çıktım Inşallah son olur :KK43:
Geçen hafta : 92.2
Bu hafta : 92.5
Fark : +300
Mesaj sayım : 48
Bu demektirki haftaya senden çok güzel bildirim gelecek Elifim

Oncelikle hetkese iyi gunler esimle disari ciktik kahve falan ictij bi aile kobaginda kizimda oynadi iyi geldi

Cigu kidi guzel kilolar vermiş cok sevindim veremeyenlerde en azindan almamamis oda güzel

@gingercookie ortak başbaşa gidiyor buyaris yenen yok bu hafta benim rakip meliha galiba ama o biraz buyuk lokma zor yenecem gibi seni yenemedigim gibi onuda ywnemwm ama en axjndan hirslaniyorum iyi geliyo

Ay abla Sorma ya cok sevindim bide simdi goxunu 73e diktim ins 1araliga kadar onuda görürüm diye gayret edecem
Evet bu hafta ikimiz rakibiz. Sen de iyi vermişsin :KK66: hadi ikimize de kolay gelsin canım

X