Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Aynen abla ozellikle bayanlar yapiyor ama zayiflicam kararliyim gecende baska biri yelek ormus gun vardi denedi bazilari bemde giyecektim bana dedigi su ayyy o sana olurmu hic dedi bemds dedim belki olmaz ama lutfem 150 kilo muamelesi yapmayin dedim daha bunun gini bircok ornek ama neyse yinede canlari sağ olsun
Hele kadınlar hemcinslerine bunu çok yapıyor
Aklınca senin eksik noktanı ortaya çıkaracak

Ben önceden hep derdimki
Benim kilom beni ilgilendirir kimseyi alakadar etmez
Ben halimden memnunum (tabi koca bi yalannnn)

Oy oyy bana metroda dolmuşta yer vermişlerdi hamile diye sırf yüksek sesle demesinler herkes duymasın diye sessizce oturmuştum bi kere ama haklılardı o zaman doğuma giden hamilelerden beterdim kızamıyorum şimdi düşününce ama içim yanıyor İremim :KK43: :KK43: :KK43:
Benim için Kabataş Zeytinburnu tramvay Hattı'nın vazgeçilmez olayıydı. Sultananmet e gidip beni hamile sanıp yer veren turistler...

Nilüfer'im menü gene harika ama patates yemeği hiç yapmasan da yemesen daha iyi olmaz mı tatlım?
Annem yapmış İrem'im kıramadım ama söyledim yasak bana diye :)
Belki sadece bayanlar için grup dersi yapan bir yer vardır. Sen gene de araştırmayı Bırakma. Önce gruba ayak uydurmakta zorlanırsın zamanla insan alışıyor.
Karışık olması hangi mantık aklım almıyor :KK43:
Ayyy bu negüzel iltifat şekercim :KK23:
Çok teşekkür ederim bitanem :KK68:
Kesinlikle gerçekler :)
Kızlar 1 aralık hedefini yakalayabilecek olan var mi ?? Benim 84.9 du, sanırım yakalayamayacağım :KK43:
Ben de yakalayamıycam sanırım :KK43:
Kızlar dedim ya benim kızla bi zayıflama nuhabbetimiz var diye bana kardesime bakarım ben sen spor yap diyo falan neyse dün cizgi film kanalı izliyoz barby reklami cikti bana ne dese iyi anne sende bunlar gibi olacan ama azcik az yesen dedi bende annem ugrasiyorum bak kardesin dogdugunda cok daha fazlaydim simdi bak zqyifladim dedim asil bomba simdi geliyo anne neden kendini kandiriyosun bak gobusun hala kocaman bacaklarin kocaman dedi ne diycem bilemedim annem verecem ama hemen olmaz yavas yavaş olacak dedim anne birax daha cabuk ol dedi 4,5 yasindaki bi çocuktan bunları duymak ne aci
Kıyamam :KK43:

Sabah 1 aralık hedefimi tutturamam demiştim ya şimdi düşünce kalıbı değiştiriyorum :) pek tabiki de tuttururum. İnanırsam tuttururum ama inanmazsam zaten başaramam. O yüzden beynimi bu şekilde şartlandırıyorum. :)) Hedefimi tuttururum :)

Sabah 1 aralık hedefimi tutturamam demiştim ya şimdi düşünce kalıbı değiştiriyorum :) pek tabiki de tuttururum. İnanırsam tuttururum ama inanmazsam zaten başaramam. O yüzden beynimi bu şekilde şartlandırıyorum. :)) Hedefimi tuttururum :)
Kesinlikle tutturursun sana inanıyorum :KK66:

Aynen abla ozellikle bayanlar yapiyor ama zayiflicam kararliyim gecende baska biri yelek ormus gun vardi denedi bazilari bemde giyecektim bana dedigi su ayyy o sana olurmu hic dedi bemds dedim belki olmaz ama lutfem 150 kilo muamelesi yapmayin dedim daha bunun gini bircok ornek ama neyse yinede canlari sağ olsun
Cevabını bikaç ay sonra çok güzel verecen cnm
Seni görenler böyle açacak gözlerini :KK57: :KK57:

Helâl sana güzellik
Aslında biraz totişi sıksak pekala tutturulur
Sıfır kaçamak sıkı bi diyet ve spor la

Canim bence cok kofu durmuyosun bacaklarinda kalin degil sen bi on kilo sonra bence cok guzel olursun
Yok canim 15 iyidir :)
Canim bence 60 olsan yeter çokiyi oolursun boyunda varmis masallah
Sağol canım şimdilik 65 olsam yeter daha sonra 55 e kadar inmeyi düşünüyorum
AdaisyLove AdaisyLove şimdi kaç kilosun? Anlamadım vallahi .
Canım şimdi 79.8 kiloyum

X