Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bence 29 yaşındaki hali daha genç gösteriyor. Ah kilolar..............bana da hep yaşımdan büyük gösterdiğimi söylerler. Sizde aynı tepkileri alıyor musunuz kızlar?

Eki Görüntüle 1692618
Ay muhteşem olmuş gerçekten hayir yasindan buyuk degilde yaşından çok olgun gosteriyon demeleri sinir ediyo iyi biseymis gibi söylüyorlar lafi sokuyolar ya desenize sismansin iste

Canim benim oğlunda öyle 3 yasina geldi hala ayni inan kimseye birakip bir yere gidemiyorum.birakmiyor ve durmuyor dusun babasına bile yemi yeni birakmaya basladim onda bile durmuyordu
Hadi ya ben de zamanla geçer diye dusunuyordum.
Anneme alışır belki sürekli görüyor çünkü
Benim kiz babasında hiç aglamiyor
Eşim de bu aralar çok yoğun.
29 kasımda bitiyor yoğunluğu inşallah
Ona bırakıp spor salonuna gidecem 1 saat falan.

Kızlar 1 aralık hedefini yakalayabilecek olan var mi ?? Benim 84.9 du, sanırım yakalayamayacağım :KK43:
Ben de yakalayamicam canım ben 75 demiştim ama En fazla 2 kilo veririm şu an ki kilom en son 79.8 di sanırım 4 kilo var mümkün değil 13 günde.

Kızlar artık zayifladigim farkediliyor göbüş tamamen gitti. Ben göbek ten şikayetçi değildim zaten basen ve bacak kötü benim.
Ama önce üst bölgemden veririm
Kendimi süper hissediyorum :)

Kızlar dedim ya benim kızla bi zayıflama nuhabbetimiz var diye bana kardesime bakarım ben sen spor yap diyo falan neyse dün cizgi film kanalı izliyoz barby reklami cikti bana ne dese iyi anne sende bunlar gibi olacan ama azcik az yesen dedi bende annem ugrasiyorum bak kardesin dogdugunda cok daha fazlaydim simdi bak zqyifladim dedim asil bomba simdi geliyo anne neden kendini kandiriyosun bak gobusun hala kocaman bacaklarin kocaman dedi ne diycem bilemedim annem verecem ama hemen olmaz yavas yavaş olacak dedim anne birax daha cabuk ol dedi 4,5 yasindaki bi çocuktan bunları duymak ne aci

Son düzenleme:
Kızlar artık zayifladigim farkediliyor göbüş tamamen gitti. Ben göbek ten şikayetçi değildim zaten basen ve bacak kötü benim.
Ama önce üst bölgemden veririm
Kendimi süper hissediyorum :)
Benimde farkediyolar artik on kilo oldu ama boy kisa olunca hala göbek var ama benimde asil ust bolgem kilolu tabi uzun sure gormeyenler cok farkediyoda bi benim kiz goremiyo

Kızlar dedim ya benim kızla buz zayıflama nuhabbetimiz var diye bana kardesime bakarım. Ben sen spor yap diyo falan neyse dün cizgi film kanalı izliyoz barby reklami cikti bana ne dese iyi anne sende bunlar gibi olacan ama azcik az yesen dedi bende annem ugrasiyorum bak kardesin dogdugunda cok daha fazlaydim simdi bak zqyifladim dedim asil bomba simdi geliyo anne neden kendini kandiriyosun bak gobusun hala kocaman bacaklarin kocaman dedi ne diycem bilemedim annem verecem ama hemen olmaz yavas yavaş olacak dedim anne birax daha cabuk ol dedi 4,5 yasindaki bi çocuktan bunları duymak ne aci
Allah ne diyeyim cadıya. Çok bilmiş. Olsun sen sıkma canını. Çocuklar biraz acımasız oluyorlar

Kızlar dedim ya benim kızla buz zayıflama nuhabbetimiz var diye bana kardesime bakarım. Ben sen spor yap diyo falan neyse dün cizgi film kanalı izliyoz barby reklami cikti bana ne dese iyi anne sende bunlar gibi olacan ama azcik az yesen dedi bende annem ugrasiyorum bak kardesin dogdugunda cok daha fazlaydim simdi bak zqyifladim dedim asil bomba simdi geliyo anne neden kendini kandiriyosun bak gobusun hala kocaman bacaklarin kocaman dedi ne diycem bilemedim annem verecem ama hemen olmaz yavas yavaş olacak dedim anne birax daha cabuk ol dedi 4,5 yasindaki bi çocuktan bunları duymak ne aci
Yazını okuyunca içime birşey oturdu,benimde bir kızım var kiloları vermezsem o da bana diyebilir. Hemen kurtulmamiz lazım kilolardan

Yazını okuyunca içime birşey oturdu,benimde bir kızım var kiloları vermezsem o da bana diyebilir. Hemen kurtulmamiz lazım kilolardan
Benim kızım daha insaflı. Hatta akşamları bisküvi yerken bana ısrar ediyor. Kızım bak diyet yapıyorum. Kilolarımı vermem lazım dediğimde verirsin anne çocuk doğurdun sen olacak o kadar diyor. Canım benim

Kızlar dedim ya benim kızla bi zayıflama nuhabbetimiz var diye bana kardesime bakarım ben sen spor yap diyo falan neyse dün cizgi film kanalı izliyoz barby reklami cikti bana ne dese iyi anne sende bunlar gibi olacan ama azcik az yesen dedi bende annem ugrasiyorum bak kardesin dogdugunda cok daha fazlaydim simdi bak zqyifladim dedim asil bomba simdi geliyo anne neden kendini kandiriyosun bak gobusun hala kocaman bacaklarin kocaman dedi ne diycem bilemedim annem verecem ama hemen olmaz yavas yavaş olacak dedim anne birax daha cabuk ol dedi 4,5 yasindaki bi çocuktan bunları duymak ne aci
Yaramaza bak sen. Takma kafana vereceğine ben inanıyorum. Sadece zaman gerekli.

Benimde farkediyolar artik on kilo oldu ama boy kisa olunca hala göbek var ama benimde asil ust bolgem kilolu tabi uzun sure gormeyenler cok farkediyoda bi benim kiz goremiyo
Sana Kızın Demiş bana millet hamile misin diye soruyor . Sen bir de onu düşün. Bekar olunca öyle bir koyuyor insana. Foto koyup sizin Yorumları bir alacağım. Bu milletin derdi ne bakalım siz anlayabilecek misiniz.

Allah ne diyeyim cadıya. Çok bilmiş. Olsun sen sıkma canını. Çocuklar biraz acımasız oluyorlar

Valla hakli kızlar ya bu kilolarla hem kendimize hem esimize hemde cocuklarimiza haksızlık yapıyoruz
Benim kızım daha insaflı. Hatta akşamları bisküvi yerken bana ısrar ediyor. Kızım bak diyet yapıyorum. Kilolarımı vermem lazım dediğimde verirsin anne çocuk doğurdun sen olacak o kadar diyor. Canım benim
He sen oyle san ilk badlarda benimkide iyle diyodu ama bakti bende bi değişiklik yok yapti yapacani

Çok fenalar ya benim kizimda gecen bana dediki anne ben senin incecik halini çok merak ediyorum dedi bide eşimin yaninda düşünün yani kesimde kizin herkes incecik olacak diye bisey yok dedi ama bu lafina sevineyimmi uzuleyimmi bilemedim:KK43:

En Tarz Üye Yarışması Cuma Günü Başlıyor! - Konsept Cuma Günü Açıklanacaktır !
Yarışmada dereceye giren üyelere ödül verilecektir.Konsept önerilerinde bulunabilirsiniz.
Ayrıntılar Cuma Günü ! Sorularınız için bana ulaşabilirsiniz :)

jsk2zn.jpg

Amaaan canim boşver takma onlari bazilari özellikle yapiyor inan bana.ben en çok milletin aczini kapatmak istiyorum kilo verip.gecen bir arkadaşa gittik arkadaş CIK zayif eside kilolu bana diyirki eşimin yaninda ayyy bizde tam tersiyiz diyor senin esin zayif sen sismansiz bizde ben zayifim Esim şişman diyor öyle uzuldumki içimden dedim sen görürsün sismani dedim gerçekten insani ne kadar uzduklerini bilmiyorlar sinirler
Sana Kızın Demiş bana millet hamile misin diye soruyor . Sen bir de onu düşün. Bekar olunca öyle bir koyuyor insana. Foto koyup sizin Yorumları bir alacağım. Bu milletin derdi ne bakalım siz anlayabilecek misiniz.

Benimde iki bucuk kilo var bende tutturamicam sanirim.
Hadi ya ben de zamanla geçer diye dusunuyordum.
Anneme alışır belki sürekli görüyor çünkü
Benim kiz babasında hiç aglamiyor
Eşim de bu aralar çok yoğun.
29 kasımda bitiyor yoğunluğu inşallah
Ona bırakıp spor salonuna gidecem 1 saat falan.

Ben de yakalayamicam canım ben 75 demiştim ama En fazla 2 kilo veririm şu an ki kilom en son 79.8 di sanırım 4 kilo var mümkün değil 13 günde.

X