Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Benim eşim de gıcık eder beni. Geçenlerde olma ihtimali en azından bu seneolmayan ve giymeyeceğim kıyafetlerimi ayırırken oooo sen hep böyle mi kalacaksın dedi. Sinir

Kız seninki nasıl bi cadıymış
Valla otur onunla rahat rahat dertleş
En büyük motivasyon hocan yanındaymışya senin

Kızlar artık zayifladigim farkediliyor göbüş tamamen gitti. Ben göbek ten şikayetçi değildim zaten basen ve bacak kötü benim.
Ama önce üst bölgemden veririm
Kendimi süper hissediyorum :)
Üst gittiğine göre şimdi sıra alt tarafa geldi o zaman

Şimdiki zamane çocukları bi alem yaaa

Benimkiler önceden hiç negatif bişey söylememişlerdi
Şimdi bazen diyolar, sen bizim annemiz gibi gelmiyorsun çok değiştin

Hele kadınlar hemcinslerine bunu çok yapıyor
Aklınca senin eksik noktanı ortaya çıkaracak

Ben önceden hep derdimki
Benim kilom beni ilgilendirir kimseyi alakadar etmez
Ben halimden memnunum (tabi koca bi yalannnn)

Bence onun bunun lafını boşver
Zaten zayıfladıkça kendin daha mutlu olacak daha iyi hissedeceksin

Benimde iki bucuk kilo var bende tutturamicam sanirim.
2 buçuk çok dikkat edersen tutar canım çok değil .
Akşam 5ten sonra bişey yeme sebze protein ağırlıklı beslen olur. Ahh ahh emzirmiyor olsam Dukan diyeti yapacam süper kilo verdiiryor
Üst gittiğine göre şimdi sıra alt tarafa geldi o zaman
Evet abla alt taraftan vereyim istiyorum kötü duruyor bacaklar kalın hatta foto atıym :)

Eklentiler

• 20151118_113913.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 37
Biraz verdikten sonra daha dar bi bluz giy
Aradaki farkı görelim
Bana bacakların çok kalın gelmedi
Ama bluz bol olduğu için orta bölge belli olmuyor

Sana Kızın Demiş bana millet hamile misin diye soruyor . Sen bir de onu düşün. Bekar olunca öyle bir koyuyor insana. Foto koyup sizin Yorumları bir alacağım. Bu milletin derdi ne bakalım siz anlayabilecek misiniz.
Oy oyy bana metroda dolmuşta yer vermişlerdi hamile diye sırf yüksek sesle demesinler herkes duymasın diye sessizce oturmuştum bi kere ama haklılardı o zaman doğuma giden hamilelerden beterdim kızamıyorum şimdi düşününce ama içim yanıyor İremim

Sana Kızın Demiş bana millet hamile misin diye soruyor . Sen bir de onu düşün. Bekar olunca öyle bir koyuyor insana. Foto koyup sizin Yorumları bir alacağım. Bu milletin derdi ne bakalım siz anlayabilecek misiniz.
Ortak sen üzülme bazıları kasti yapiyo resmen üzmek icin ama sen cok cok yol katettin eminin bundan sonra diyen kiskancligindan diyodur
Ah ah benimki sofrada anneeeee deyip kas göz yapiyo
Kız seninki nasıl bi cadıymış
Valla otur onunla rahat rahat dertleş
En büyük motivasyon hocan yanındaymışya senin
Ya tam dertlesmelik ama ona bisey soyldsem cok üstüne dusuyo cok uxuluyo tam bi balik artik vstin siz düşünün
Kiz senin boy baya var ve sikisin heralde hic kotu durmuyosun
Banada uzak biyere giderkwn öğretmen arkadaslarimdan samimi oldugim biri senin kutle agir cok ayakta durma demistide cok uzulmustum aman bos verelim be gülüm onumuze bakip kurtulalim ins
Yok yok kesinlikle cok iyisin ve hedefledigin kiloya ulaşınca eminim mankenlere tas cikarirsin

Boyum 1.68 cnm.
Üst bolgem çok sıkı bacaklarim fena.
Daha doğrusu baldirlar kötü.
Bu 65 kiloki halim

Eklentiler

• FB_IMG_1446836535333-1-1.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 39
Kız bana bu izinde bile biri hamilemisin dedi
Kadına gıcık oldum

Bence bazıları gerçekten geri zekalı

Bi koyda görelim iremim

Boyum 1.68 cnm.
Üst bolgem çok sıkı bacaklarim fena.
Daha doğrusu baldirlar kötü.
Bu 65 kiloki halim
Benimde bacaklarım genelde kalındır nehirim
Ama verdikçe inceliyor
Çok incecik olmasada idare eder
Sen bol bol yürüyüş yap

Serpilim zaten sen artıda değilmiydin
Yaptığın sporun haricinde
100 patlıcana 100 patatese ip Atlama gelsin canikom
Anammm gec gordūm hemen 100 unu atlayim kalan yuzude yatmadan atlarim
Kızlar artık zayifladigim farkediliyor göbüş tamamen gitti. Ben göbek ten şikayetçi değildim zaten basen ve bacak kötü benim.
Ama önce üst bölgemden veririm
Kendimi süper hissediyorum :)
Cok iyi senin adina sevindim
Baksen yaramaza cocuklar malesef acimasiz oluyor uzme kendini canim seneye kalmaz mankenlere tas cikarticaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…