Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Valla AdaisyLove gibi bende aksama kadar oturamiyorum ne temuzledigim temiz kaliyo ne topladigim yer derli toplu gerçekten bikiyorum hayir hic oturmuyomda bisey degisiyomu hayir helw kizim yada esim Evdeyse tamam asla o gün is bitmiyo ya bu durmadan gezen caydan çaya atlayan kadinlar nasil yapiyo valla anlamıyorum bide ugrasirim ugradirimda tam toplamadigim neolursa olsun dedigim gun aniden biri gelir ya cildiriyorum suan bacaklarim ağrıyor ayakta durmaktan kilo bari vrrsek ya bu harekete oda yok iste su çocuklar saglikli sıhhatli bi buyuyeydi bilmem ozaman rahatlarmiyiz

Hehe ben bu durumu biyerden hatırlıyorum sanki hergün yaşadığım sey iste bu temizle temizle basa sar

Hayırdır canım nedir seni biktiran çocuk colukmu

Aslında çocuk değil sadece canım kızım da mız mız hep beni istiyor ayni odada benden ayrı durmuyor. Hiç bir iş yapamıyorum uykusu da 10 dk. O 10 dkda kosturuyorum biraz oturuyum diyorum uyanıyor. Eşim de çok dağınık her şeyi heryerde. Haftasonları şehir dışına çıkıyor semineri var kasim sonuna kadar.
Ev Toplu kalıyor.
O geldi mi dağınık dağınık.
Yetisemiyorum
Bir de demez mi niye bu ev dağınık tartismayalim diye susuyorum
İlgi sıfır zaten.
Hep evde annemde veya kaynanada başka gittiğim yer yok sıkılıyorum artık bunaldim

Ay bütün bu ikonlara kızım bastı silemedim affedin

Öğlen bişey yememişsin

Ne güzel ben de soğuyabilsem. Eskiden yemezdim hamilelikte ekmeğe bi düştüm hele taze bi de sıcaksa ufff ama yemiyorum bu aralar frennnn. Menün güzel hem de bol vitamibli :)

Güzel menü. Bi de spor olsa tam olur

Bi yoğurtla mı oruç tuttun. Dikkat et tansiyınun falan düşmesin. Sağlıktan olma bi de

Menum
Sabah
Iki dilim elmek 1kase ekmegi dograyip yedim sut domates salatalik

Ogle
1kase sulu kofte
Yogurt

Ara
iki mandalina

Aksam
Uc kofte
3yk eriste
Yogurt salata

Su iki bucuk lt
Spor suan yok

Akşama erişte. Hmmm düşündürücü

İyi akşamlar kızlar. Bugün oğlum huysuzdu hiçbirşeye fırsatım olmadı. Bi de belim ağrıyo. Menümü bildireyim.
Sabah
Limonlu ılık su
Kahvaltı
Ihlamur
Dereotlu peynirli ve iki yumurtalı omlet
1 kk peynir
5 zeytin
3 küçük incir
2 dilin tb ekmeği

Öğlen
1 küçük kase yoğurt
1 kase çorba
Bir tutam dereotu

Akşam
1 kase çorba
Bol salata

1 sütlü neskafe

Bugün araya hiç fırsatım olmadı azcık yer fıstığı yedim 5-6 tanedir

Sodalı yeşil çay
2 lt su
Spor yok bugün olacağını da sanmam

Belki yatarken yoğurt yiyebilirim.

Spor dışında menün güzel
Dereotunu yiyebilen güzel iğrenç kokuyor bana

Sahurun çok zayıf canım, tüm gün iyi dayanıyorsun bu menüyle

Menü güzel canım. Dereotunu ben yiyemiyorum çok acı geliyor çık sağlıklı ama ne mutlu sana.
Canım ben de hamileyken ekmek yüzünden 30 kilo aldım zaten. Kahvaltıda 1 ekmek yiyordum...
Menüm

Sabah,1 mandalina, 4 ceviz
Öğle, 4 halka sucuklu yumurta,1 d ekmek,1 kk peynir,çay
Ara,kayısılı çay
Akşam, kepek makarna, marul, baklava(eşim almiş ısrarıyla 1 tane yedim)

2 lt
Spor,
Menü güzel canım baklava olmasaydı daha iyi olurdu .
Daha doğrusu öğlen olsaydı yine olurdu olmuş ama artık afiyet olsun.
Ben de eşime tatlı aldım ağzıma koymadim içim gitti

Menüm

Sabah,1 mandalina, 4 ceviz
Öğle, 4 halka sucuklu yumurta,1 d ekmek,1 kk peynir,çay
Ara,kayısılı çay
Akşam, kepek makarna, marul, baklava(eşim almiş ısrarıyla 1 tane yedim)

2 lt
Spor,
Hem makarna hem baklava cık cık cık

yarin 100 gr verirsin. menun cok guzel
Menüm
Sabah
1 tane karışık tost
Ara
Sütlü kahve
Akşam
1 porsiyon döner
Ayran
Su ölçmedim
Spor yok (temizlik var bol bol)
doner yerken ekmekle beraber mi acabaaa. sadece doner mi.

Yavuğun yanında da yeşillik olsaymış keşke ama güzel bir de ekmek hiç yok mu

AdaisyLove sikma canını tatlım ilgili koca pek bulunmuyo bulunsada bizr rast gelmiyo onlar disarda gezdikleri icin anlayamiyolar hos çalışırken bende ayni sryleri düşünüyorum insan anlamıyor evdekinin halini hele bide cevrende kafa dengi arkadas yoksa sikinti anne kv olayi ama sen yinede sıkma canini moralini bozmaki cocugunla rahat ilgilenebil inan benim oglanin bi suru sikintisi var bide moral bozukluğu eklendimi bas etmek zorlaşıyor o yüzden mümkün olduğunca moralini yüksek tut ben öyle yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…