Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bende topluca tebrik ederim herkesi,veremeyenlere güveniyorum perşembeye kadar toparlanacaklardır

İyi olur bu utançla yaşayamam zaten
Hava atacaktim bende 200 gr verdim diye,havami aldılar
Aynen kız :):)
Bence bu ilk hafta diye böyle çok bünye aşışkın değil spor ve diyete ondandır benimki
Evet canım ill haftalar çok gidiyor inşallah 1 ay böyle devam eder. Bende haftada 1 kilo gitti hep. Bugünle 1 ay oldu başlayalı canım 5 kilo 400 gr verdim ikinci ay bu azalır tabu
Teşekkür ederim abla

Zaten bir ayda 5- 6kg beni kurtarır sonra işe başlayınca kızı okula birak işte koştur eve gel ufaklığa bak yemek vs koştururken gider gerisi diye düşünüyorum. Vücud 75 te direniyordu 77-78 e çıkıp 75 e düşüyordu geri çıkıyordu. Vücudun direncş kırılıp 6 ları görsem gerisi kolay :)

O zaman arada şaşırt vücudu canım bebiş ne kadarlık ti

Aynen. Yoksa ben şimdi geldim ekmek araları gitsin çikolatalar üstüne bir de gece atıştırmaları yapardım

Öğle oluyor canım. Hemen dalıyoruz abur cuburlara.

Allah kolaylık versin. Benimki bu aralar gece acıkıp uyanınca geri uyumakta zorlanıyor. Emerken sızıyor yerine yatırırken gözleri faltaşı gibi açılıp oynaşmaya başlıyor
Ben anlamıyorum ki ne uyudukları ne de uyandıkları belli. Hep cin gibiler.
Bugün inşallah sporada başlıcam cnm
Ne zamandır yapmadığım için ilk hafta 30 dk lık yürüyüşle başlıyım

Ben de canım 30 dk ile başlayacağım. Hatta şimdi banda çıjacağım.

Evet yoğurt özellikle doyurucu

Tamam tamam gördük
O kadar verdim diye havamı atıyon bize
Evet atıyim azicik nolur sabahtan beri sevincliyim bu sayede
Senin havan başka tabi albümünden gördük Zuhal ablacim
Pazartesiye ben de bundan iatiyorum
İnşallah

Aaa benimkinden küçükmus.
Canım dikkat et çok kısma menülerini sütün azalmasin

Sağol canım
Pek de yok zaten sütüm ama değişiklik olmadı çok sıkışınca dereotu ya da malt içeceği tüketerek sütü az da olsa artırıyorum

Sabah unutmuşum yazmayı
Çok tebrikler cnm Hadi hayırlı olsun
Kazasız belasız inşallah

Buggün sabah iyiydi de sonra saçmasapan bi menü oldu. Evde usta vardı anlamadım ne yediğimi ama menüm şöyle
Sabah
Ilık limonlu su
Kahvaltı
Ihlamur
2 yumurtalı omlet
1 kk peynir
5 zeytin
2 dal marul
1 ceviz
2 küçük incir

Ara yoğurt
Öğlen
5 kaşık sebze kavurma
İkindi
1 kase çorba

Akşama bol salata belki bir kase çorba olur
Sonra bir fincan çay olur
Su 1 lt ama 2 olur
4 bardak sodalı yeşil çay
Henüz spor yok ama akşama 75 yarım mekik 75 squat kesin yaparım. Belki 1 mil de yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…