Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kendini şartlandırma öyle güzelim
Bende 2 sefer 88 é düşüp geri çıkmıştım
Ama orda hiç takılma yaşamadım
Aslında boğazım dursaydı son zamanlardaki yavaşlamayıda yaşamazdım

Kendini şartlandırma öyle güzelim
Bende 2 sefer 88 é düşüp geri çıkmıştım
Ama orda hiç takılma yaşamadım
Aslında boğazım dursaydı son zamanlardaki yavaşlamayıda yaşamazdım

Haklisin abla neden sartlanduriyomki kendimi asabilirim ve asicam ben 60 a inebilirim yapan nasıl yapiyo dimi sadece su girtlaga gidene hakim olmalıyım azda yesem cokta yesem tat degismito az yersem zayif olup mutlu cok yersem sisman ve mutsuz olucam bunuda guldemirin hikayesibden ogrendim ha sayende iyiki okumusum cok etkilendim

Şöyle bir şey var et ekmek de yesen doyuyorsun 2 kase çorba içsen de. O yüzden biraz dikkat. Sonra da dikkatle korursun

Aslında işin püf noktası az yemek, çok yemek değil
Sadece doğru şeyleri yemek
Doğru şeyleri yiyince hem çabuk doyuluyor hemde geç acıkılıyor

Tabiki yapacaksın cnm. İnsan çaba gösterdikten sonra başaramıcağı bişey yok
Millet 150 kilolardan düşüyor 60 lara

Kızlar bi hatırlatmada bulunayım
Tam ay ortasındayız ve ay sonuna 2 haftamız var

Öncelikle şu 3 günü iyi değerlendirmem lazım. Yarın ne çıkacak bilemiyorum ama inşallah kötü süpriz olmaz
Artık 72 leri ucundan da olsa görmek istiyorum

Güldemirin hikayesindeki diyetle ilgili bu söz çok hoşuma gitti.''biliyorum ki yiyeceklere karşı uyanan aşırı istek onları yememek gerektiği düşüncesinden doğar"
O yüzden yasak kelimesini beynimizden çıkarmamız lazım
Biz yasak olduğu için değil hedefimize ulaşmak için kendimiz yemek istemiyoruz (cıssları)

İlk okuduğumda beni en çok, düğünden gelip eski tşörtüne bakıp ağladığı bölüm duygulandırmıştı
O zaman kendimde 120 kiloda olduğum için ağlamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…